Trampolíny

Trampolína je športové náčinie, ktoré je určené na skákanie osôb. Trampolína slúži na rekreačné účely na skákanie a ďalej pre gymnastiku a pretekanie. Skoky na trampolíne sú aj olympijským športom. Trampolíny značky MASTERJUMP sú ponukou výbornej kvality za rozumnú cenu. Robustná konštrukcia a vysoký odrazový výkon sú zárukou kvalitného športového vyžitia.

Skákacia plocha 200 cm Ramiz na trampolínu 50 ok
Skladom
Skákacia plocha 200 cm Ramiz na trampolínu 50 ok je n áhradní skákacie plocha na trampolínu 305 cm. Skvelé odrazové podmienky. Oká pre uchytenie pružín.
22,47 €
Molitanový kryt pružín Springos na trampolíny 460 cm / 15 ft zelený
Skladom
Molitanový kryt pružín Springos na trampolíny 460 cm / 15 ft zelený je silný a odolný pružinový kryt pre trampolínu. Kryt je vyrobený z vysoko kvalitného syntetického materiálu, ktory zaručuje vysokú bezpečnosť pri používaní. Vysoká kvalita materiálovom zaručuje dlhú životnosť. Kryt má univerzálnych rozmerov a hodí sa pre trampolíny rôznych ZNACIEK s priemerom 363/366/369 cm.
44,98 €
Náhradné pružiny Springos na trampolíny 13,5 cm
Dočasne vypredané
Náhradné pružiny Springos na trampolíny 13,5 cm z kalenej a galvanizovanej ocele majú zvýšenú odolnosť voči meniacim sa poveternostným podmienkam. Vysoká kvalita materiálu zaručuje, že vydrží ťažké bremená a sú odolné proti mnohým pretiahnutie. Pružina je vhodná pre trampolíny s rozmermi: 244 cm, 305 cm a ďalšie, v ktorých pružiny majú dĺžku 12,5 cm.
Vnútorné sieť Springos na trampolínu 426 cm / 8 tyčí
Dočasne vypredané
Vnútorné sieť Springos na trampolínu 426 cm / 8 tyčí je bezpečnostná sieť umožňujúca deťom neobmedzenú zábavu a plne bezpečný čas strávený na trampolíne. Siete izolujú zúžením skokového poľa iba na samotnú skákacie plochu, čím sa zaistí bezpečnosť detí. Vysoká kvalita spracovania umožňuje jeho použitie po mnoho sezón. Zip a pracky zabraňujúci vypadnutiu a navyše chráni užívateľa.
Vnútorné sieť Springos na trampolínu 305 cm / 8 tyčí
Dočasne vypredané
Vnútorné sieť Springos na trampolínu 305 cm / 8 tyčí je bezpečnostná sieť umožňujúca deťom neobmedzenú zábavu a plne bezpečný čas strávený na trampolíne. Siete izolujú zúžením skokového poľa iba na samotnú skákacie plochu, čím sa zaistí bezpečnosť detí. Vysoká kvalita spracovania umožňuje jeho použitie po mnoho sezón. Zip a pracky zabraňujúci vypadnutiu a navyše chráni užívateľa.
Vonkajšie sieť Springos na trampolínu 396 cm / 8 tyčí
Dočasne vypredané
Vonkajšie sieť Springos na trampolínu 396 cm / 8 tyčí je bezpečnostná sieť umožňujúca deťom neobmedzenú zábavu a plne bezpečný čas strávený na trampolíne. Siete izolujú zúžením skokového poľa iba na samotnú skákacie plochu, čím sa zaistí bezpečnosť detí. Vysoká kvalita spracovania umožňuje jeho použitie po mnoho sezón. Zip a pracky zabraňujúci vypadnutiu a navyše chráni užívateľa.
Vonkajšie sieť Springos na trampolínu 426 cm / 8 tyčí
Dočasne vypredané
Vonkajšie sieť Springos na trampolínu 426 cm / 8 tyčí je bezpečnostná sieť umožňujúca deťom neobmedzenú zábavu a plne bezpečný čas strávený na trampolíne. Siete izolujú zúžením skokového poľa iba na samotnú skákacie plochu, čím sa zaistí bezpečnosť detí. Vysoká kvalita spracovania umožňuje jeho použitie po mnoho sezón. Zip a pracky zabraňujúci vypadnutiu a navyše chráni užívateľa.
Vonkajšie sieť Springos na trampolínu 305 cm / 8 tyčí
Dočasne vypredané
Vonkajšie sieť Springos na trampolínu 305 cm / 8 tyčí je bezpečnostná sieť umožňujúca deťom neobmedzenú zábavu a plne bezpečný čas strávený na trampolíne. Siete izolujú zúžením skokového poľa iba na samotnú skákacie plochu, čím sa zaistí bezpečnosť detí. Vysoká kvalita spracovania umožňuje jeho použitie po mnoho sezón. Zip a pracky zabraňujúci vypadnutiu a navyše chráni užívateľa.
Vonkajšie sieť Springos na trampolínu 305 cm / 6 tyčí
Posledné kusy v sklade
Vonkajšie sieť Springos na trampolínu 305 cm / 6 tyčí je bezpečnostná sieť umožňujúca deťom neobmedzenú zábavu a plne bezpečný čas strávený na trampolíne. Siete izolujú zúžením skokového poľa iba na samotnú skákacie plochu, čím sa zaistí bezpečnosť detí. Vysoká kvalita spracovania umožňuje jeho použitie po mnoho sezón. Zip a pracky zabraňujúci vypadnutiu a navyše chráni užívateľa.
31,85 €
Skákacie plocha Springos na trampolíny 396 cm / 84 pružín
Dočasne vypredané
Skákacie plocha Springos na trampolíny 396 cm / 84 pružín bola vyrobená z vysoko kvalitného polypropylénového materiálu, ktorý zaručuje vysokú bezpečnosť pri skákaní vonku. Vyznačuje sa veľmi vysokou odolnosťou proti mechanickému poškodeniu a meniacimi sa poveternostnými podmienkami. Vďaka svojmu univerzálnemu rozmeru sa hodí pre trampolíny mnohých značiek s priemerom 305 cm a 64 pružín.
Skákacie plocha Springos na trampolíny 305 cm / 64 pružín
Dočasne vypredané
Skákacie plocha Springos na trampolíny 305 cm / 64 pružín bola vyrobená z vysoko kvalitného polypropylénového materiálu, ktorý zaručuje vysokú bezpečnosť pri skákaní vonku. Vyznačuje sa veľmi vysokou odolnosťou proti mechanickému poškodeniu a meniacimi sa poveternostnými podmienkami. Vďaka svojmu univerzálnemu rozmeru sa hodí pre trampolíny mnohých značiek s priemerom 305 cm a 64 pružín.
Molitanový kryt pružín Springos na trampolíny 460 cm / 15 ft modrý
Dočasne vypredané
Molitanový kryt pružín Springos na trampolíny 460 cm / 15 ft modrý je silný a odolný pružinový kryt pre trampolínu. Kryt je vyrobený z vysoko kvalitného syntetického materiálu, ktorý zaručuje vysokú bezpečnosť pri používaní. Vysoká kvalita materiálov zaručuje dlhú životnosť. Kryt má univerzálne rozmery a hodí sa pre trampolíny rôznych značiek s priemerom 457/460/466 cm.
Molitanový kryt pružín Springos na trampolíny 426 cm / 14 ft modrý
Dočasne vypredané
Molitanový kryt pružín Springos na trampolíny 426 cm / 14 ft modrý je silný a odolný pružinový kryt pre trampolínu. Kryt je vyrobený z vysoko kvalitného syntetického materiálu, ktorý zaručuje vysokú bezpečnosť pri používaní. Vysoká kvalita materiálov zaručuje dlhú životnosť. Kryt má univerzálne rozmery a hodí sa pre trampolíny rôznych značiek s priemerom 426/427/430 cm.
Molitanový kryt pružín Springos na trampolíny 396 cm / 13 ft modrý
Dočasne vypredané
Molitanový kryt pružín Springos na trampolíny 396 cm / 13 ft modrý je silný a odolný pružinový kryt pre trampolínu. Kryt je vyrobený z vysoko kvalitného syntetického materiálu, ktorý zaručuje vysokú bezpečnosť pri používaní. Vysoká kvalita materiálov zaručuje dlhú životnosť. Kryt má univerzálne rozmery a hodí sa pre trampolíny rôznych značiek s priemerom 396/400/407 cm.
Molitanový kryt pružín Springos na trampolíny 396 cm / 13 ft farebný
Dočasne vypredané
Molitanový kryt pružín Springos na trampolíny 396 cm / 13 ft farebný je silný a odolný pružinový kryt pre trampolínu. Kryt je vyrobený z vysoko kvalitného syntetického materiálu, ktorý zaručuje vysokú bezpečnosť pri používaní. Vysoká kvalita materiálov zaručuje dlhú životnosť. Kryt má univerzálne rozmery a hodí sa pre trampolíny rôznych značiek s priemerom 396/400/407 cm.
Molitanový kryt pružín Springos na trampolíny 366 cm / 12 ft zelený
Skladom
Molitanový kryt pružín Springos na trampolíny 366 cm / 12 ft zelený je silný a odolný pružinový kryt pre trampolínu. Kryt je vyrobený z vysoko kvalitného syntetického materiálu, ktorý zaručuje vysokú bezpečnosť pri používaní. Vysoká kvalita materiálov zaručuje dlhú životnosť. Kryt má univerzálne rozmery a hodí sa pre trampolíny rôznych značiek s priemerom 363/366/369 cm.
37,48 €
Molitanový kryt pružín Springos na trampolíny 366 cm / 12 ft modrý
Dočasne vypredané
Molitanový kryt pružín Springos na trampolíny 366 cm / 12 ft modrý je silný a odolný pružinový kryt pre trampolínu. Kryt je vyrobený z vysoko kvalitného syntetického materiálu, ktorý zaručuje vysokú bezpečnosť pri používaní. Vysoká kvalita materiálov zaručuje dlhú životnosť. Kryt má univerzálne rozmery a hodí sa pre trampolíny rôznych značiek s priemerom 363/366/369 cm.
Molitanový kryt pružín Springos na trampolíny 366 cm / 12 ft farebný
Dočasne vypredané
Molitanový kryt pružín Springos na trampolíny 366 cm / 12 ft farebný je silný a odolný pružinový kryt pre trampolínu. Kryt je vyrobený z vysoko kvalitného syntetického materiálu, ktorý zaručuje vysokú bezpečnosť pri používaní. Vysoká kvalita materiálov zaručuje dlhú životnosť. Kryt má univerzálne rozmery a hodí sa pre trampolíny rôznych značiek s priemerom 363/366/369 cm.
Molitanový kryt pružín Springos na trampolíny 366 cm / 12 ft čierny
Dočasne vypredané
Molitanový kryt pružín Springos na trampolíny 366 cm / 12 ft čierny je silný a odolný pružinový kryt pre trampolínu. Kryt je vyrobený z vysoko kvalitného syntetického materiálu, ktorý zaručuje vysokú bezpečnosť pri používaní. Vysoká kvalita materiálov zaručuje dlhú životnosť. Kryt má univerzálne rozmery a hodí sa pre trampolíny rôznych značiek s priemerom 363/366/369 cm.
Molitanový kryt pružín Springos na trampolíny 305 cm / 10 ft farebný
Dočasne vypredané
Molitanový kryt pružín Springos na trampolíny 305 cm / 10 ft farebný je silný a odolný pružinový kryt pre trampolínu. Kryt je vyrobený z vysoko kvalitného syntetického materiálu, ktorý zaručuje vysokú bezpečnosť pri používaní. Vysoká kvalita materiálov zaručuje dlhú životnosť. Kryt má univerzálne rozmery a hodí sa pre trampolíny rôznych značiek s priemerom 300/305/312 cm.
Molitanový kryt pružín Springos na trampolíny 305 cm / 10 ft modrý
Dočasne vypredané
Molitanový kryt pružín Springos na trampolíny 305 cm / 10 ft modrý je silný a odolný pružinový kryt pre trampolínu. Kryt je vyrobený z vysoko kvalitného syntetického materiálu, ktorý zaručuje vysokú bezpečnosť pri používaní. Vysoká kvalita materiálov zaručuje dlhú životnosť. Kryt má univerzálne rozmery a hodí sa pre trampolíny rôznych značiek s priemerom 300/305/312 cm.
Molitanový kryt pružín Springos na trampolíny 305 cm / 10 ft čierny
Dočasne vypredané
Molitanový kryt pružín Springos na trampolíny 305 cm / 10 ft čierny je silný a odolný pružinový kryt pre trampolínu. Kryt je vyrobený z vysoko kvalitného syntetického materiálu, ktorý zaručuje vysokú bezpečnosť pri používaní. Vysoká kvalita materiálov zaručuje dlhú životnosť. Kryt má univerzálne rozmery a hodí sa pre trampolíny rôznych značiek s priemerom 300/305/312 cm.
Molitanový kryt pružín Springos na trampolíny 305 cm / 10 ft zelený
Dočasne vypredané
Molitanový kryt pružín Springos na trampolíny 305 cm / 10 ft zelený je silný a odolný pružinový kryt pre trampolínu. Kryt je vyrobený z vysoko kvalitného syntetického materiálu, ktorý zaručuje vysokú bezpečnosť pri používaní. Vysoká kvalita materiálov zaručuje dlhú životnosť. Kryt má univerzálne rozmery a hodí sa pre trampolíny rôznych značiek s priemerom 300/305/312 cm.
Molitanový kryt pružín Springos na trampolíny 244 cm / 8 ft modrý
Dočasne vypredané
Molitanový kryt pružín Springos na trampolíny 244 cm / 8 ft modrý je silný a odolný pružinový kryt pre trampolínu. Kryt je vyrobený z vysoko kvalitného syntetického materiálu, ktorý zaručuje vysokú bezpečnosť pri používaní. Vysoká kvalita materiálov zaručuje dlhú životnosť. Kryt má univerzálne rozmery a hodí sa pre trampolíny rôznych značiek s priemerom 244/250/252 cm cm (8FT).