Počet produktov v kategórii: 15

Laná na šplh a preťahovanie

Laná na šplh a preťahovaní sú vyrobené z kvalitného materiálu. Deti i dospelí si pri nich užijú veľa zábavy. Sú vhodné pre všetky telocvične, herne, vonkajšie ihrisko. Laná sú veľmi silné, aby nedošlo k ich pretrhnutiu a nežiaducim zraneniam. Spracovávaná sú tak, aby uniesla veľký nápor váhy a vydržala po mnoho rokov. Základné dĺžky sú 2 - 10 m. K dostaniu sú v niekoľkých variantoch. Na konci sú opatrené kovovým krúžkom pre zavesenie, dole s krátkym záplat.

 • 16,17 € Skladom

  Lano na šplh Pokorný 3 m je vhodné do všech druhů tělocvičen, hřišť, či jiných sportovišť. Tento model lana je velmi silný, neodírá se a nehnije. Velkou výhodou je především při venkovním použití, že odolává špatným povětrnostním vlivům. Pozor! Toto lano nelsouží za žádných okolností k jištění!

  16,17 €
   
    Skladom vo štvrtok 30.5. u vás
    K dispozici: 1 ks
 • 20,31 € Dočasne vypredané

  Lano na šplh Pokorný 4 m je vhodné do všech druhů tělocvičen, hřišť, či jiných sportovišť. Tento model lana je velmi silný, neodírá se a nehnije. Velkou výhodou je především při venkovním použití, že odolává špatným povětrnostním vlivům. Pozor! Toto lano nelsouží za žádných okolností k jištění!

  20,31 €
   
    Dočasne vypredané
   
 • 25,59 € Dočasne vypredané

  Lano na šplh Pokorný 5 m je vhodné do všech druhů tělocvičen, hřišť, či jiných sportovišť. Tento model lana je velmi silný, neodírá se a nehnije. Velkou výhodou je především při venkovním použití, že odolává špatným povětrnostním vlivům. Pozor! Toto lano nelsouží za žádných okolností k jištění!

  25,59 €
   
    Dočasne vypredané
   
 • 28,23 € Skladom

  Lano na šplh Pokorný 6 m je vhodné do všech druhů tělocvičen, hřišť, či jiných sportovišť. Tento model lana je velmi silný, neodírá se a nehnije. Velkou výhodou je především při venkovním použití, že odolává špatným povětrnostním vlivům. Pozor! Toto lano nelsouží za žádných okolností k jištění!

  28,23 €
   
    Skladom vo štvrtok 30.5. u vás
    K dispozici: 1 ks
 • 33,88 € Skladom

  Lano na šplh Pokorný 7 m je vhodné do všech druhů tělocvičen, hřišť, či jiných sportovišť. Tento model lana je velmi silný, neodírá se a nehnije. Velkou výhodou je především při venkovním použití, že odolává špatným povětrnostním vlivům. Pozor! Toto lano nelsouží za žádných okolností k jištění!

  33,88 €
   
    Skladom vo štvrtok 30.5. u vás
    K dispozici: 2 ks
 • 35,16 € Skladom

  Lano na šplh Sedco 5 m je vhodné do všech druhů tělocvičen, hřišť, či jiných sportovišť. Tento model lana je velmi silný, neodírá se a nehnije. Velkou výhodou je především při venkovním použití, že odolává špatným povětrnostním vlivům. Pozor! Toto lano nelsouží za žádných okolností k jištění!

  35,16 €
   
    Skladom
   
 • 40,96 € Skladom

  Lano na šplh Sedco 6 m je vhodné do všech druhů tělocvičen, hřišť, či jiných sportovišť. Tento model lana je velmi silný, neodírá se a nehnije. Velkou výhodou je především při venkovním použití, že odolává špatným povětrnostním vlivům. Pozor! Toto lano nelsouží za žádných okolností k jištění!

  40,96 €
   
    Skladom
   
 • 23,78 € Skladom

  Lano na šplh Sedco 2,5 m je vhodné do všech druhů tělocvičen, hřišť, či jiných sportovišť. Tento model lana je velmi silný, neodírá se a nehnije. Velkou výhodou je především při venkovním použití, že odolává špatným povětrnostním vlivům. Pozor! Toto lano nelsouží za žádných okolností k jištění!

  23,78 €
   
    Skladom
   
 • 23,18 € Skladom

  Lano na šplh Sedco 2 m je vhodné do všech druhů tělocvičen, hřišť, či jiných sportovišť. Tento model lana je velmi silný, neodírá se a nehnije. Velkou výhodou je především při venkovním použití, že odolává špatným povětrnostním vlivům. Pozor! Toto lano nelsouží za žádných okolností k jištění!

  23,18 €
   
    Skladom
   
 • 21,07 € Dočasne vypredané

  Lano na šplh Sedco 3 m je vhodné do všech druhů tělocvičen, hřišť, či jiných sportovišť. Tento model lana je velmi silný, neodírá se a nehnije. Velkou výhodou je především při venkovním použití, že odolává špatným povětrnostním vlivům. Pozor! Toto lano nelsouží za žádných okolností k jištění!

  21,07 €
   
    Dočasne vypredané
   
 • 32,22 € Skladom

  Lano na šplh Sedco 4 m je vhodné do všech druhů tělocvičen, hřišť, či jiných sportovišť. Tento model lana je velmi silný, neodírá se a nehnije. Velkou výhodou je především při venkovním použití, že odolává špatným povětrnostním vlivům. Pozor! Toto lano nelsouží za žádných okolností k jištění!

  32,22 €
   
    Skladom
   
 • 33,99 € Skladom

  Lano na šplh Sedco 4,5 m je vhodné do všech druhů tělocvičen, hřišť, či jiných sportovišť. Tento model lana je velmi silný, neodírá se a nehnije. Velkou výhodou je především při venkovním použití, že odolává špatným povětrnostním vlivům. Pozor! Toto lano nelsouží za žádných okolností k jištění!

  33,99 €
   
    Skladom
   
 • 37,50 € Skladom

  Lano na přetahování Sedco juta o délce 10 metrů. Užijete si spoustu zábavy při klasické přetahovací hře.

  37,50 €
   
    Skladom
   
 • 26,30 € Skladom

  Lano na přetahování Sedco bavlna o délce 10 metrů. Užijete si spoustu zábavy při klasické přetahovací hře. Více informací

  26,30 €
   
    Skladom
   
 • 150,71 € Dočasne vypredané

  Tréninkové posilovací lano HMS RP02 Black je skvělou pomůckou k rozvoji síly, kondice, vytrvalosti a výbušnosti. Crossfitové lano je velmi oblíbené mezi příznivci funkčního tréninku. Také je velmi vhodným doplňkem pro posílení horních částí těla, zejména ramen a paží. Lano je velmi efektivní pomůckou pro trénink bojových sportů.

  150,71 €
   
    Dočasne vypredané