Rotačné disky

Rotačné disky na posilňovanie stehenného, sedacieho svalstva a zoštíhľovania postavy. Rotačné disky obsahujú aj masážne, body pre vyššiu efektivitu cvičenia. Cvičenie na rotačnom disku tiež zlepšuje krvný obeh a metabolizmus tela. Rotačný disk čiže rotana je nenáročná cvičebná pomôcka.

Rotačný doska Axer Šport Twister 25 cm
Dočasne vypredané
Rotačný doska Axer Šport Twister 25 cm je ideálny nástroj pre domáce cvičenie. Pravidelný tréning pomáha formovať pas, stehná, zadok a boky. Povrch Rotana je pokrytý masážnymi výstupkami a v ich vnútri sú umiestnené magnety, ktoré pôsobia na nožný receptory, čo zlepšuje činnosť obehového systému.
Rotana masážna veľká Sedco
Dočasne vypredané
Rotana masážna veľká Sedco je v hodná pre zoštíhlenie postavy, predovšetkým v oblasti bokov a šikmých brušných svalov. Stačí sa na neho postaviť a pohybovať telom zo strany na stranu. Na povrchu masážne Rotana sú umiestnené špeciálne masážne body pre vyššiu efektivitu cvičenia.
Rotana Power Twister K70-1
Dočasne vypredané
Rotana Power Twister K70-1 je vhodná pre zoštíhlenie postavy, predovšetkým v oblasti bokov a šikmých brušných svalov. Stačí sa na neho postaviť a pohybovať telom zo strany na stranu.
Rotana Spokey Twister
Dočasne vypredané
Rotana Spokey Twister je vhodný pre zoštíhlenie postavy, predovšetkým v oblasti bokov a šikmých brušných svalov. Stačí sa na neho postaviť a pohybovať telom zo strany na stranu. Na povrchu Rotana Spokey Twister sú umiestnené špeciálne magnetické body pre vyššiu efektivitu cvičenia.
Rotana AXERFIT s posilňovačom rúk
Dočasne vypredané
Rotana AXERFIT s posilňovačom rúk a masážnymi bodmi slúži pre zoštíhlenie postavy. Stačí sa na neho postaviť a pohybovať telom zo strany na stranu. Rotana AXERFIT účinne kombinuje rotáciu tela s posilňovaním paží a trupu. Je ideálny pre posilňovanie a tvarovanie brucha, chrbta, zadku a bedrových svalov.
Rotana s masážnymi bodmi AXERFIT Blue
Dočasne vypredané
Rotana s masážnymi bodmi AXERFIT Blue je vhodná pre zoštíhlenie postavy, predovšetkým v oblasti bokov a šikmých brušných svalov. Na Rotana AXEFIT Twister sa stačí postaviť a pohybovať telom zo strany na stranu. Na povrchu Rotana sú umiestnené špeciálne magnetické body pre vyššiu efektivitu cvičenia.
Rotana s masážnymi bodmi AXERFIT Green
Dočasne vypredané
Rotana s masážnymi bodmi AXERFIT Green je vhodná pre zoštíhlenie postavy, predovšetkým v oblasti bokov a šikmých brušných svalov. Na Rotana AXEFIT Twister sa stačí postaviť a pohybovať telom zo strany na stranu. Na povrchu Rotana sú umiestnené špeciálne magnetické body pre vyššiu efektivitu cvičenia.
Rotana s masážnymi bodmi AXERFIT Orange
Dočasne vypredané
Rotana s masážnymi bodmi AXERFIT Orange je vhodná pre zoštíhlenie postavy, predovšetkým v oblasti bokov a šikmých brušných svalov. Na Rotana AXEFIT Twister sa stačí postaviť a pohybovať telom zo strany na stranu. Na povrchu Rotana sú umiestnené špeciálne magnetické body pre vyššiu efektivitu cvičenia.
Rotana masážna s magnetmi 702
Dočasne vypredané
Rotana masážna s magnetmi 702 je vhodná pre zoštíhlenie postavy, predovšetkým v oblasti bokov a šikmých brušných svalov. Stačí sa na neho postaviť a pohybovať telom zo strany na stranu. Na povrchu Rotana sú umiestnené špeciálne magnetické body pre vyššiu efektivitu cvičenia.
Rotana s magnetmi 706 veľká
Dočasne vypredané
Rotana s magnetmi 706 veľká je vhodná pre zoštíhlenie postavy, predovšetkým v oblasti bokov a šikmých brušných svalov. Stačí sa na neho postaviť a pohybovať telom zo strany na stranu. Na povrchu Rotana sú umiestnené špeciálne magnetické body pre vyššiu efektivitu cvičenia.