Plážové lehátka

Plážové lehátka pre pohodlné ležanie na kamienkovej či piesočnatej pláži

Plážové ležadlá využijete pri bazéne i na pláži. Sú veľmi praktická na prepravu. Mäkký materiál zabezpečí pohodlné ležanie na piesočnatej i kamienkovej pláži. Lehátko ľahko zložíte a rozložíte. Vyrába sa z polyesteru, ktorý má zníženú nasiakavosť. Lehátko rýchlo uschne, niektoré modely ľahko vyperiete aj v práčke. Plážové ležadlo zložíte do úhľadného balíčka. Vďaka praktickým popruhom ho môžete niesť ako tašku.

Skladacie plážové molitanové ležadlo Plameniak Trieste-71 3 cm
Skladom
Skladacie plážové molitanové ležadlo Trieste-71 3 cm umožňuje jednoduchú údržbu a má dobré izolačné vlastnosti. Ležadlo je ľahké, ľahko zložiteľné a veľmi skladné - zloží sa na 4 diely do tvaru tašky s držadlami. Ležadlo je ideálne na pláž, piknik, kemping alebo na dovolenku
16,84 €
Skladacie plážové molitanové ležadlo Trieste-7 165 x 60 x 3 cm
Dočasne vypredané
Skladacie plážové molitanové ležadlo Trieste-7 má rozmer 165 x 60 x 3 cm. Trojcentimetrové vrstva kvalitného a hutného molitanu poskytuje najvyšší komfort na nerovnom povrchu a poskytuje pohodlie aj na kamenistej pláži so špicatými kamienkami. Spodná strana je zhotovená z pevného kvalitného PVC, horná vrstva z rýchloschnúci bavlny.
Skladacie plážové molitanové ležadlo Trieste-3 165 x 60 x 3 cm
Skladom
Skladacie plážové molitanové ležadlo Trieste-3 165 x 60 x 3 cm je ľahké a trvanlivé. Trojcentimetrové vrstva kvalitného a hutného molitanu poskytuje najvyšší komfort na nerovnom povrchu a poskytuje pohodlie aj na kamenistej pláži so špicatými kamienkami. Spodná strana je zhotovená z pevného kvalitného PVC, horná vrstva z rýchloschnúci bavlny.
16,84 €
Skladacie plážové molitanové ležadlo Trieste-1 3 cm
Posledné kusy v sklade
Skladacie plážové molitanové ležadlo Trieste-1 3 cm umožňuje jednoduchú údržbu a má dobré izolačné vlastnosti. Ležadlo je ľahké, ľahko zložiteľné a veľmi skladné - zloží sa na 4 diely do tvaru tašky s držadlami. Ležadlo je ideálne na pláž, piknik, kemping alebo na dovolenku
16,84 €
Plážové rolovacie ležadlo s podhlavníkom Acra 170 x 55 x 1,5 cm
Skladom
Plážové rolovacie ležadlo s podhlavníkom Acra 170 x 55 x 1,5 cm je nový a veľmi skladný typ ležadlá. Výplní sú rúry z nenasáklivého molitanu, do seba vzájomne zapadajúce a umožňujúce úsporné zloženie lehátka do úhľadného balíčka.
8,97 €
Plážové skladacie ležadlo Acra L01 / 2 veľké
Skladom
Plážové skladacie ležadlo Acra L01 / 2 veľké sa zloží do tvaru tašky s uškami, pre ľahké nosenie. Plážové skladacie ležadlo je veľmi skladné ležadlo, ktoré je ideálne na piknik, na pláž, kemping alebo na dovolenku.
11,22 €
Skladacie plážové molitanové ležadlo Trieste-17 165 x 60 x 3 cm
Dočasne vypredané
Skladacie plážové molitanové ležadlo Trieste-17 165 x 60 x 3 cm je ľahké a trvanlivé. Trojcentimetrové vrstva kvalitného a hutného molitanu poskytuje najvyšší komfort na nerovnom povrchu a poskytuje pohodlie aj na kamenistej pláži so špicatými kamienkami. Spodná strana je zhotovená z pevného kvalitného PVC, horná vrstva z rýchloschnúci bavlny.
Skladacie plážové molitanové ležadlo Trieste Out 3 cm
Dočasne vypredané
Skladacie plážové molitanové ležadlo Trieste Out 3 cm má rozmer 180 x 54 x 3 cm. Trojcentimetrové vrstva kvalitného a hutného molitanu poskytuje najvyšší komfort na nerovnom povrchu a poskytuje pohodlie aj na kamenistej pláži so špicatými kamienkami. Spodná strana je zhotovená z pevného kvalitného PVC, horná vrstva z rýchloschnúci bavlny. Lehátko nepotrebuje žiadnu údržbu, stačí umývať mokrou handričkou.
Plážové ležadlo alu, solar 190x120 cm
Skladom
Plážové ležadlo alu, solar 190x120 cm je umývateľné a umožnuje jednoduchú údržbu. Ponúka tiež veľmi dobré izolačné vlastnosti. Ležadlo je vhodné pre kúpalisko, piknik alebo na pláž. Má tiež dobré izolačné vlastnosti.
6,34 €
Skladacie plážové molitanové ležadlo Milano-9
Dočasne vypredané
Skladacie plážové molitanové ležadlo Milano-9 má rozmer 180 x 54 x 1,5 cm. Lehátko ľahko zložíte na 4 diely do tvaru tašky s držadlami a môžete ho ľahko nosiť v ruke. Molitanové ležadlo je ideálna vec na kúpalisko, kamenitú alebo piesočnú pláž, piknik alebo na akúkoľvek dovolenku pri vode.