Bazény a vírivky

Bazény patrí neodmyslytelně k letu. Nie je nad to sa v horúcich letných dňoch schladiť vo vlastnom bazéniku. Ponúkame bazény pre celú rodinu, ale aj bazény pre deti a bazény whirpool. Medzi veľmi obľúbené bazény patrí samostaviteľnej bazény, ktoré sa veľmi ľahko udržujú a jednoducho k nim môžeme pripojiť filtráciu. Pre deti ponúkame malé kruhové alebo štvorcové bazéniky.

Bazén pre deti Macko Pú s tienidlom 102 x 69 cm
Skladom
Bazén pre deti Macko Pú s tienidlom 102 x 69 cm je ozdobený motívom Medvedíka Pú a jeho kamarátov. Farebná strieška slúži dieťaťu ako ochrana proti UV žiareniu.
14,97 €
Nadzemný bazén Bestway Set 305 x 76 cm s konštrukciou
Dočasne vypredané
Nadzemný bazén Bestway Set 305 x 76 cm s konštrukciou je vhodný pre rodiny s deťmi a vďaka svojej kovovej konštrukcii je veľmi pevný a stabilný. Stačí len zostaviť kovovú konštrukciu a napustiť vodou. Steny bazéna sú vyrobené z troch samostatných vrstiev materiálu, vnútorná vrstva je vyrobená z polyesterovej sieťoviny a vonkajšie dve vrstvy, z testovaného zdravotne nezávadného PVC.
Nadzemný bazén Bestway Set 305 x 76 cm s kartušovou filtráciou
Dočasne vypredané
Nadzemný bazén Bestway Set 305 x 76 cm s kartušovou filtráciou je vhodný pre rodiny s deťmi a vďaka svojej kovovej konštrukcii je veľmi pevný a stabilný. Stačí len zostaviť kovovú konštrukciu a napustiť vodou. Steny bazéna sú vyrobené z troch samostatných vrstiev materiálu, vnútorná vrstva je vyrobená z polyesterovej sieťoviny a vonkajšie dve vrstvy, z testovaného zdravotne nezávadného PVC.
Samostaviteľnej bazén BESTWAY 366 x 76 cm
Posledné kusy v sklade
Samostaviteľnej bazén BESTWAY 366 x 76 cm stačí iba nafúknuť horný prstenec a bazén napustiť. Stúpajúci stĺpec vody bazén sám postaví. Vypúšťanie zaisťuje výpustný ventil. Vďaka svojej pružnej konštrukcii je bazén vhodný pre rodiny s deťmi. Upúta svojou jednoduchou montážou a nízkou cenou.
Nafukovací bazén Bestway Family 305 x 183 x 56 cm
do 24 hodin
Nafukovací bazén Bestway Family 305 x 183 x 56 cm je ideálnym riešením pre naše deti v horúcich letných dňoch. Bazén je v modrom prevedení s bielym pruhom v hornej častí. Bazén je vhodný pre záhrady rodinných domov.
31,85 €
Prstencový bazén Bestway Fast 244 x 66 cm
Dočasne vypredané
Prstencový bazén Bestway Fast 244 x 66 cm stačí iba nafúknuť horný prstenec a bazén napustiť. Stúpajúci stĺpec vody bazén sám postaví. Vypúšťanie zaisťuje výpustný ventil. Vďaka svojej pružnej konštrukcii je bazén vhodný pre rodiny s deťmi. Upúta svojou jednoduchou montážou a nízkou cenou.
Prstencový bazén Bestway Fast 305 x 76 cm
Dočasne vypredané
Prstencový bazén Bestway Fast 305 x 76 cm stačí iba nafúknuť horný prstenec a bazén napustiť. Stúpajúci stĺpec vody bazén sám postaví. Vypúšťanie zaisťuje výpustný ventil. Vďaka svojej pružnej konštrukcii je bazén vhodný pre rodiny s deťmi. Upúta svojou jednoduchou montážou a nízkou cenou.
Nafukovací bazén INTEX Family Pool 305 x 183 cm
Dočasne vypredané
Nafukovací bazén INTEX Family Pool je komfortný obdĺžnikový bazén, s ktorým si užijete veľa zábavy v horkýych a slnečných dňoch. Nafukovací bazén má tri oddelené vzduchové komory s dvojitými ventilmi. Bazén je vyrobený z odolného vinylu s hrúbkou 0,38 mm.
Nafukovací bazén Bestway Angry Birds 201 x 150 x 51 cm
Skladom
Nafukovací bazén Bestway Angry Birds je ideálnym riešením pre naše deti v horúcich letných dňoch. Bazén je v modrom prevedení s bielym pruhom v hornej častí. Bazén je vyrobený z veľmi pevného, a súčasne tenkého vinylu, ktorý sa vyznačuje odolnosťou a dlhou životnosťou. Bazénik je robustný s širokými bočnými stenami a je vybavený železnými vzperami, ktoré zaručujú stabilitu celej konštrukcie.
26,97 €
Nafukovací bazén Intex Štvorec Transparent 229 x 229 cm
Skladom
Nafukovací bazén Intex Štvorec Transparent 229 x 229 cm s širokými bokmi a priehľadnými oknami v bočných stenách. Bazén je vyrobený z odolného vinylu. Môže v ňom plávať niekoľko detí a dospelých súčasne.
28,47 €
Nafukovací bazén Intex Aquarium
Skladom
Nafukovací bazén Intex Aquarium je nádherný detský nafukovací bazén, ktorý má komfortné nafukovacie podlahu a nafukovací mäkké steny. Bazén je vyrobený v atraktívnych farbách.
17,22 €
Vanička pre čistenie nôh Intex
Dočasne vypredané
Vanička pre čistenie nôh Intex je stabilná plastová vanička určená na opláchnutie nôh pred vstupom do bazéna.Možno ju ľahko pripojiť k vášmu bazénu rebríku. Má protišmykovú podlahu. Je prispôsobená pre všetky rebríky značky Intex.
Detský bazén Intex Aquarium
Skladom
Detský bazén Intex Aquarium s motívom Aquaria hranatý. Kapacita vody do 36 cm výšky steny. Bazén je vyrobený z odolného vinylu (PVC). Má 3 vzduchové komory s dvojitými ventilmi. Bazén je určený pre deti od 3 rokov.
20,60 €
Záhradný bazén Bestway PowerSteel 488 x 244 x 122 cm s filtráciou
Dočasne vypredané
Záhradný bazén Bestway PowerSteel 488 x 244 x 122 cm s filtráciou je nadzemný bazén novej generácie, ktorý obsahuje komplexný balík kľúčových doplnkov pre váš bazén s najnovšou technológiou Tritech ™. Aj nteligentní voľba pre rodiny s deťmi. Silný, bezpečný a pevný rám z oceľových rúrok s jednoduchou montážou za použitia minimálneho náradia.
Záhradný bazén Bestway PowerSteel 956 x 488 x 132 cm s filtráciou
Dočasne vypredané
Záhradný bazén Bestway PowerSteel 956 x 488 x 132 cm s filtráciou je nadzemný bazén, ktorý zaručuje veľkú zábavu pre celú rodinu počas dlhých horúcich dní. Po dni strávenom v práci a v zhone, skvelý spôsob, ako si oddýchnuť je relaxačné kúpanie v bazéne. Bazén je vybavený bezpečným rebríkom, ktorý chráni bazén pred neúmyselným zničením.
Záhradný bazén Bestway Ratan 549 x 122 cm s filtráciou
Dočasne vypredané
Záhradný bazén Bestway Ratan 549 x 122 cm s filtráciou je nadzemný bazén s kovovou konštrukciou, ktorý je výbornou voľbou do každej záhrady. Kvalitný materiál a antikorózna úprava zabezpečujú dlhoročné používanie. Z vonkajšej strany je farebné prevedenie ratan a vo vnútri je modrá mozaika.
Záhradný bazén Bestway Rattan 549 x 274 x 122 cm s filtráciou
Dočasne vypredané
Záhradný bazén Bestway Rattan 549 x 274 x 122 cm s filtráciou je nadzemný bazén pre povrchovú montáž. Dodávaný s kartušovou filtráciou. Bočné steny z 3-vrstvového odolného PVC polyesteru. Mimoriadne pevné steny tohto bazéna sú konštruované z materiálu Tritech ™, čo je 3vrstvový vystužený materiál s polyesterovou mriežkou uloženou medzi dvoma vrstvami vysoko odolného PVC.
Záhradný bazén Intex Ultra Rectangular Frame 549 x 274 x 132 cm s filtráciou
Dočasne vypredané
Záhradný bazén Intex Ultra Rectangular Frame 549 x 274 x 132 cm s filtráciou je nadzemný bazén, ktorý vám zaručuje letné kúpanie vo vlastnej záhrade. Oceľová konštrukcia pre ešte väčšiu stabilitu. Okrem toho je film z bazéna Intex Ultra XTR Frame extrémne zosilnený. T echnológia SUPER-TOUGH ™ PVC ponúka trojvrstvové krytia: vnútorné a vonkajšie z hrubého a pevného PVC a strednodobého polyesteru.