Bekovky

Bekovky sa v dnešnej dobe stávajú čím ďalej viac obľúbeným módnym doplnkom pre teenagerov aj pre starších ľudí. Nezáleží zrovna na tom, či idete na spoločenskú akciu alebo na kurz golfu. Bekovka je určená na každú príležitosť. Chceli by ste mať niečo originálne? Tak práve pre Vás máme niečo, čo sa Vám zapáči. Pozrite sa do nášho sortimentu, kde si určite vyberiete. Bekovky ponúkame v rôznych štýloch, či už v jednej farbe alebo viacerých. Bekovky sa zapáči nielen Vám, ale aj ľuďom vo Vašom okolí.

Ako už bolo spomenuté, existuje niekoľko druhov bekoviek na rôzne príležitosti. S bekovka budete mať dobrý pocit a ľudia si o Vás pomyslia, že máte naozaj svoj osobitý štýl. Bekovky pôsobí elegantne a pomaly si získavajú stále viac zákazníkov.


Svetový výrobca Karrimor ponúka svoju bekovky v elegantnom štýle a presne vie, čo ľudia chcú. Pánska bekovka odpudzuje vodu vďaka špeciálnej vonkajšej úprave, a preto je vhodná do každého počasia. Je tvorená šiestimi panely pre dokonalý vzhľad a vo vnútornej časti má lemovaný šev pre pohodlné nosenie. Ďalšími svetovými výrobcami sú napr .: Lee Cooper či Lonsdale.

Bekovka Firetrap Mesa Sn91 Black
Dočasne vypredané
Bekovka Firetrap Mesa Sn91 Black je štýlovým doplnkom do Vašej šatníkovej skrine. Bekovka je vyrobená z mäkkej tkaniny v klasickom štýl, ktorý sa vyznačuje raz veľkostí pre dospelých. Kovová značka Firetrap na ľavo strane bekovky.
Bekovka Firetrap Mesa Sn91
Dočasne vypredané
Bekovka Firetrap Mesa Sn91 je štýlovým doplnkom do Vašej šatníkovej skrine. Bekovka je vyrobená z mäkkej tkaniny v klasickom štýl, ktorý sa vyznačuje raz veľkostí pre dospelých. Kovová značka Firetrap na ľavo strane bekovky.
Bekovka Firetrap Honor Maritime
Skladom
Bekovka Firetrap Honor Maritime poskytuje klasický štýl vo svetlom štýle, ktorý sa vyznačuje raz veľkostí pre dospelých. Kovová značka Firetrap na ľavo strane bekovky.
18,72 €
Bekovka Firetrap Honor F93 Khaki
Skladom
Bekovka Firetrap Honor F93 Khaki poskytuje klasický štýl, ktorý sa vyznačuje raz veľkostí pre dospelých. Šitá značka Firetrap na koženom štítku na ľavej strane.
18,72 €
Pánska bekovka Firetrap Range
Dočasne vypredané
Pánska bekovka Firetrap Range je skvelým doplnkom vo Vašom šatníku. Táto bekovka je vyrobená z kvalitných a príjemných materiálov s mäkkým tkaným šitím. Bekovka je doplnená elegantným logom Firetrap na ľavej strane, ktoré utvára dokonalý vzhľad tejto bekovky. Bekovka má jemné a presné švy.
Pánska bekovka Firetrap Metal
Dočasne vypredané
Pánska bekovka Firetrap Metal v novom modernom vzhľade s typickým placatými šiltom. Bekovka má na ľavej strane logo Firetrap, ktoré dodáva bekovce luxusný vzhľad. Pre pohodlné nosenie má bekovka podšívku.
Pánska bekovka Slazenger Tweed
Dočasne vypredané
Pánska bekovka Slazenger Tweed v čiernej farbe je vyrobená z mäkkých materiálov. Jej zakrivený vrchol dáva bekovce ležérny vzhľad. V zadnej časti je malý štítok značky Slazenger. V jednoduchosti je krása a táto bekovka je toho príkladom. Bekovka má príjemnú podšívku