Balančné podložky

Balančné podložky skrátene tiež bosu podložky

Jedným z najdôležitejších parametrov pre výber je hmotnosťou kategórie balančné podložky. Vyberte si balační podložku, ktorá je stavaná na váhové limity do 120 kg, 130 kg, 135 kg, 150 kg alebo 200 kg. Ak chcete využiť podložku na maximum, je potrebné si ďalej uvedomiť či si zaobstarať jednostrannú balančné podložku, s ktorou sa cvičí plastovou základňou smerom nadol alebo obojstrannou balančné podložku, kde možno cvičiť na rovné aj pokrivené strane. Balančná podložka má jednu hlavnú obrovskú výhodu v tom, že sa Vám snaží vždy rozhodiť balans. A v tom tkvie najväčšia sila cvičenia na balančné podložke. Balančné podložka je moderný tréningová pomôcka, ktorá Vám pomôže vytvarovať a udržať si peknú postavu.


Predstavujeme balančné podložky, ktorých účinky sú dlhodobo odborníkmi známe a odskúšané. Cvičenie na balančné podložke je dobrou prevenciou proti bolestiam v chrbte a pre posilnenie hlbokých svalov. Precvičenie týchto svalov je dôležité pre správne držanie tela a bezchybnú motoriku tela. Pri cvičení na balančné podložke nepotrebuje ďalšie závažia alebo činky, ale cvičí sa len s váhou vlastného tela.

Škála cvikov na balančné podložke je veľmi pestrá a zameraná na precvičenie celého tela. Kvalitné balančné podložka toho znesie naozaj veľa a možno na ňu skákať, drepovať, kľukový, ležať, sedieť a cvičiť podľa vlastných potrieb bez obzrie obmedzenosť cvikov. Samozrejme treba brať ohľad na maximálnu odporúčanú nosnosť balančné podložky, ktoré sú dnes bežne pripravené na záťaž okolo 150 kg.

Balančná podložka prispieva k rozvoju koordinácie pohybu tela ak posilneniu stabilizačných svalových partií, ktoré sa inak veľmi ťažko precvičujú. Metóda balančného cvičenie na balančné podložke napomáha pri odstraňovaní bolestí chrbta a kĺbov. Cvičenie na balančné podložke pomáha veľmi účinne spevňovať postavu. Balančné podložka je tiež známa pod názvom bosu. Balančné podložky sú originálnym športovým náčiním pre kondičné cvičenie, ktoré využívajú rekreačné aj profesionálni športovci. Výhodou je, že pri cvičení sa dá balančné podložka používať z oboch strán.

Upozornenie: pri tréningu je dôležité dávať pozor na správne technické prevedenie cvikov, aby sa predišlo svalovým dysbalancím a úrazom.

Novinka
Fitness schod pro step UP SPARTAN
Skladom
Díky cvičení na step bedýnce si zlepšíte nejen svou kondici,činnost srdce a plic, ale také vypracujete nohy. Během cvičení si můžete procvičit a vypracovat tak horní část těla. - tři nastavitelné výšky schodu 10,5 - 14 - 16,5 cm
25,85 €
Novinka
Fitness schod pro step UP XL SPARTAN
Skladom
Díky cvičení na step bedýnce si zlepšíte nejen svou kondici, činnost srdce a plic, ale také vypracujete nohy. Během cvičení si můžete procvičit a vypracovat horní část těla. - tři nastavitelné výšky schodu: 15 - 19 - 25 cm - vel
50,98 €
Novinka
Balanční a masážní polštář MASTER
Skladom
Balanční a masážní polštářek je vhodný zejména na sezení (balanční sezení proti bolestem zad), masáž nohou, rehabilitační cvičení. Ideální k procvičování stabilizačních svalů a vzpřimovačů páteře. Slouží jako prostředek k nacvičování rovnováhy a k
9,34 €
Balanční podložka LIFEFIT BALANCE BALL 58cm, modrá
Skladom
Tato všestranná balanční podložka LIFEFIT BALANCE BALL je skvělým doplňkem pro aerobní a balanční cvičení, které přispívá k rozvoji koordinace pohybů a k aktivizaci a posílení stabilizačních svalových partií uložených v hlubších vrstvách, které se jinak velmi obtížně procvičují.
Cvičení napomáhá odstraňovat stres, svalové napětí a nerovnováhu. Metoda balančního cvičení pomáhá při odstraňování bolestí zad a kloubů a dochází při ní ke zpevňování postavy.
Tuto balanční podložku LIFEFIT BALANCE BALL lze rovněž použít ke cvičení v leže a k protahování jednotlivých svalových oblastí. Pomocí pružných madel snadno procvičíte svaly horních i dolních končetin.
67,49 €
Balanční Bosu podložka MJ sport BL001
Skladom
Balanční Bosu podložka MJ sport BL001 se používá pro obecná vývojová cvičení s využitím vyvážení těla. Cvičení na platformě je dokonalým doplňkem tradičních cvičení. Zapojuje mnoho svalových skupin, včetně hlubokých svalů. Zlepšuje rovnováhu a pomáhá napravit možné vady držení těla. Cvičení s platformou se doporučuje zejména osobám vedoucím sedavý životní styl.
59,99 €
Balančná podložka MASTER Dome Ball-Dynaso 58 cm
Dočasne vypredané
Balančná podložka MASTER Dome Ball-Dynaso 58 cm prispieva k rozvoju koordinácie pohybu ak aktivizácii a posilnenie stabilizačných svalových partií uložených v hlbších vrstvách, ktoré sa inak veľmi ťažko precvičujú. Cvičenie napomáha k odstráneniu stresu, svalového napätia a nerovnováhy. Metóda balančného cvičenie pomáha pri odstraňovaní bolestí chrbta a kĺbov a pomáha spevňovať postavu.
Balančná podložka Bosa Silver
Skladom
Balančná podložka Bosa Silver má jednokomorový vzduchovou podložku, základňa podložky je vyrobená z PVC. Intenzitu cvičenia si každý môže upraviť podľa vlastných potrieb, stačí len upustiť alebo pripustiť tlak. Pre jednoduchšie a bezpečnejšie cvičenie je základňa podložky potiahnutá protišmykovou vrstvou.
62,76 €
Balančná lopta Merco BB Flat
Dočasne vypredané
Balančná lopta Merco BB Flat je základná fitness pomôcka pre domáce cvičenie a posilňovanie, priemer 60 cm, hmotnosť 4,8 kg, súčasťou nožná pumpa. S týmto balančnom loptou dosiahnete zvýšenie flexibility sily hlbokého svalstva tela a zlepšenie rovnováhy.
Balančná podložka Bosa Ball Pre 55 cm
Skladom
Balančná podložka Bosa Ball Pre 55 cm prispieva k rozvoju koordinácie pohybu ak aktivizácii a posilnenie stabilizačných svalových partií uložených v hlbších vrstvách, ktoré sa inak veľmi ťažko precvičujú. Cvičenie napomáha k odstráneniu stresu, svalového napätia a nerovnováhy. Metóda balančného cvičenie pomáha pri odstraňovaní bolestí chrbta a kĺbov a pomáha spevňovať postavu.
73,91 €
Balančná podložka HMS BSX10 Balance Bosa
do 24 hodin
Balančná podložka HMS BSX10 Balance Bosa s novou pevnejšou konštrukciou rámu prispieva k rozvoju koordinácie pohybu ak aktivizácii a posilnenie stabilizačných svalových partií uložených v hlbších vrstvách, ktoré sa inak veľmi ťažko precvičujú. Cvičenie napomáha k odstráneniu stresu, svalového napätia a nerovnováhy. Metóda balančného cvičenie pomáha pri odstraňovaní bolestí chrbta, kĺbov a spevňuje postavu.
64,39 €
-18,91 €
Balančná podložka Spartan Bosa - lopta balance step 450 obojstranná
Dočasne vypredané
Balančná podložka Spartan Bosa - lopta balance step 450 prispieva k rozvoju koordinácie pohybu ak aktivizácii a posilnenie stabilizačných svalových partií uložených v hlbších vrstvách, ktoré sa inak veľmi ťažko precvičujú. Cvičenie napomáha k odstráneniu stresu, svalového napätia a nerovnováhy. Metóda balančného cvičenie pomáha pri odstraňovaní bolestí chrbta a kĺbov a pomáha spevňovať postavu.
56,08 €
75,00 €
Balančná podložka Brother Bosa Ball
Skladom
Balančná podložka Brother Bosa Ball je skvelým doplnkom pre aeróbne a balančné cvičenia. To prispieva k rozvoju koordinácie pohybu a posilnenie stabilizačných svalových partií, uložených v hlbších vrstvách, ktoré sa inak veľmi ťažko precvičujú. Cvičenie napomáha odstraňovať stres, svalové napätie a nerovnováhu.
52,49 €
Balančná podložka Meteor 37 x 30 x 7 cm Black
Skladom
Balančná podložka Meteor 37 x 30 x 7 cm Black je podložka AB Crossfit, ktorá môže byť použitá pre tréning ako doma, tak v telocvični. Podložka má bezpečnú, pohodlnú štruktúru a jej tvar uvoľňuje bedrovú chrbticu aj pri dynamickom tréningu.
12,34 €
Balančná podložka Sedco Balance Board 35 cm
Skladom
Balančná podložka Sedco Balance Board 35 cm je určená pre zlepšenie motoriky, stabilizácie a celkové zlepšenie koordinačných schopností častí alebo celého tela. Vyvažovacie pohyb je skvelý spôsob ako posilňovať a zmenšiť vašu telesnú váhu. Pomáha začiatočníkom a deťom zlepšiť pohyblivosť, pružnosť tela a slúžia ik posilňovanie svalových partií.
7,77 €
Balančná podložka Springos Coach 57 cm BT0002 Silver
Dočasne vypredané
Balančná podložka Springos Coach 57 cm BT0002 Silver prispieva k rozvoju koordinácie pohybu ak aktivizácii a posilnenie stabilizačných svalových partií uložených v hlbších vrstvách, ktoré sa inak veľmi ťažko precvičujú. Cvičenie napomáha k odstráneniu stresu, svalového napätia a nerovnováhy. Metóda balančného cvičenie pomáha pri odstraňovaní bolestí chrbta a kĺbov a pomáha spevňovať postavu.
Balančná podložka Sedco Twist Simply Fit modrá
Skladom
Balančná podložka Sedco Twist Simply Fit modrá je v hodná pre všetkých, ktorí potrebujú precvičiť ako strednej partie tak zadok, stehná, brucho, boky i lýtka. Položka TWIST SIMPLE je jednoduchý spôsob ako pri krátkom dennom tréningu získať dobrú postavu a rýchlo spaľovať prebytočné tuky. Pomáha tiež s rovnováhou a posilňuje nohy.
10,20 €
Balančná podložka Sedco Twist Simply Fit oranžová
Skladom
Balančná podložka Sedco Twist Simply Fit oranžová je v hodná pre všetkých, ktorí potrebujú precvičiť ako strednej partie tak zadok, stehná, brucho, boky i lýtka. Položka TWIST SIMPLE je jednoduchý spôsob ako pri krátkom dennom tréningu získať dobrú postavu a rýchlo spaľovať prebytočné tuky. Pomáha tiež s rovnováhou a posilňuje nohy.
10,20 €
Balančná podložka Sedco Twist Simply Fit fialová
Skladom
Balančná podložka Sedco Twist Simply Fit fialová je v hodná pre všetkých, ktorí potrebujú precvičiť ako strednej partie tak zadok, stehná, brucho, boky i lýtka. Položka TWIST SIMPLE je jednoduchý spôsob ako pri krátkom dennom tréningu získať dobrú postavu a rýchlo spaľovať prebytočné tuky. Pomáha tiež s rovnováhou a posilňuje nohy.
10,20 €
Balančná podložka Sedco bosov Ball Extra Blue 63 cm
Dočasne vypredané
Balančná podložka Sedco bosov Ball Extra Blue 63 cm prispieva k rozvoju koordinácie pohybu ak aktivizácii a posilnenie stabilizačných svalových partií uložených v hlbších vrstvách, ktoré sa inak veľmi ťažko precvičujú. Cvičenie napomáha k odstráneniu stresu, svalového napätia a nerovnováhy. Metóda balančného cvičenie pomáha pri odstraňovaní bolestí chrbta a kĺbov a pomáha spevňovať postavu.
-11,35 €
Balančná podložka Bosa Blue Professional
Dočasne vypredané
Balančná podložka Bosa Blue Professional je navrhnutá špeciálne pre tréning a zlepšenie celkovej rovnováhy tela a kondície. Merco Blue je pre rozšírenie možností cvikov vybavený odnímateľnými madlami a pre väčšiu bezpečnosť pri cvičení má oproti podobným cvičebným pomôckam po celej ploche základne protišmykovú úpravu.
55,81 €
67,15 €
Balančná podložka LiveUp Bosa Blue
Dočasne vypredané
Balančná podložka LiveUp Bosa Blue s novou pevnejšou konštrukciou rámu a nosnosťou do 130 kg! Balančná podložka prispieva k rozvoju koordinácie pohybu ak aktivizácii a posilnenie stabilizačných svalových partií uložených v hlbších vrstvách, ktoré sa inak veľmi ťažko precvičujú. Cvičenie napomáha k odstráneniu stresu, svalového napätia a nerovnováhy.
-11,35 €
Balančná podložka Spartan Bosa - lopta balance step 500
Dočasne vypredané
Balančná podložka Spartan Bosa - lopta balance step 500 prispieva k rozvoju koordinácie pohybu ak aktivizácii a posilnenie stabilizačných svalových partií uložených v hlbších vrstvách, ktoré sa inak veľmi ťažko precvičujú. Cvičenie napomáha k odstráneniu stresu, svalového napätia a nerovnováhy. Metóda balančného cvičenie pomáha pri odstraňovaní bolestí chrbta a kĺbov a pomáha spevňovať postavu.
56,14 €
67,49 €