Airtracky

Airtracky, ktoré ponúkame, sú vyrobené z najkvalitnejších materiálov, sú ideálnou voľbou pre všetkých gymnastky. Sú mäkké, majú správne vlastnosti a tlak, vďaka čomu zabraňujú akýmkoľvek zraneniam a znižujú bolesť spôsobenú pádom. V našej ponuke sú veľmi obľúbené Airtracky Air Poland vďaka svojmu kvalitnému spracovaniu a špeciálnemu dizajnu! Najprv zaisťujú bezpečnosť, ktorá je nevyhnutná pri cvičení bojových umení alebo akrobacie. Airtracky sú dokonalým riešením pre všetkých ľudí cvičiaci fyzickú aktivitu!

Sme výhradný distribútor Airtracků Air Poland pre Česko a Slovensko

-113,49 €
AirTrack Air Poland nafukovací žíněnka 300 x 100 x 10 cm - růžový
Skladom
AirTrack je profesionální gymnastické zařízení, které lze použít ve všech oblastech sportu! Díky tomu můžeme diverzifikovat naše tréninky a zkoušet nové věci bez obav o naši bezpečnost. Zaměřujeme se především na kvalitu - nabízené gymnastické žíněnky jsou vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů. Jsou odolné a mohou sloužit opravdu roky. Vhodný design a měkkost zabraňují jakýmkoli zraněním a snižují bolest způsobenou silným pádem. Další velkou výhodou je skutečnost, že naše klouby nejsou zatěžovány. Pro lidi se zraněním to může mít opravdu velký rozdíl.
223,79 €
337,27 €
-113,49 €
AirTrack Air Poland nafukovacie žinienka 300 x 100 x 10 cm - modrá
Skladom
AirTrack je profesionálny gymnastické zariadenie, ktoré možno použiť vo všetkých oblastiach športu! Vďaka tomu môžeme diverzifikovať naše tréningy a skúšať nové veci bez obáv o našu bezpečnosť. Zameriavame sa predovšetkým na kvalitu - ponúkané gymnastické žinenky sú vyrobené z najkvalitnejších materiálov. Sú odolné a môžu slúžiť naozaj roky. Vhodný dizajn a mäkkosť zabraňujú akýmkoľvek zraneniam a znižujú bolesť spôsobenú silným pádom. Ďalšou veľkou výhodou je skutočnosť, že naše kĺby nie sú zaťažované. Pre ľudí so zranením to môže mať naozaj veľký rozdiel.
223,79 €
337,27 €