Bazénové filtrácie

Zachovanie krištáľovo čistej vody v bazéne vyžaduje použitie vhodného filtračného systému. Najdôležitejším prvkom pre udržanie čistej vody sú filtrácie pre bazény. K väčším záhradným bazénom odporúčame pieskovej filtrácie. Piesková filtrácia je optimálne riešenie pre kombinovanie pohodlie a ekonomiky. Riadnu prevádzku bazénovej filtrácie zaisťuje čistú a priehľadnou vodou v každom mieste záhradného bazéna. Vhodný výber bazénovej filtrácie zohráva zásadný význam v procese filtrácie vody. Prevádzka pieskových filtráciou a čistenie vody je založené na kremičitom piesku vo filtrácii. Voda z bazéna poháňané filtráciou prechádza cez kremičitý filtračný piesok, ktorý pôsobí ako filter pre zachytávanie nečistôt vo vode.

Filtračný piesok Marimex 25 kg
Dočasne vypredané
Filtračný piesok Marimex 25 kg je kremenný filtračný piesok do pieskových filtračných zariadení o zrnitosti 0,6 - 1,2 mm. Funguje ako prírodné filter, zachytáva mechanické nečistoty a zaisťuje nielen čistú a priezračnú vodu, ale zároveň pomáha udržiavať jej správne pH. Aby bola zachovaná kvalitná filtračná schopnosť bazénovej filtrácie, odporúčame piesok meniť každú kúpaciu sezónu.
Filter k bazénu Intex 220V
Dočasne vypredané
Filter k bazénu Intex 220V určený k bazénu do priemeru 305 cm s papierovou filtračnou vložkou. Filtračné vložku je možné vyčistiť prúdom vody, pri silnom znečistení je potrebné vložku vymeniť.
-11,35 €
Piesková filtrácia Intex s prietokom 4500 l / h
Dočasne vypredané
Piesková filtrácia Intex s prietokom 4500 l / h je vhodná pre nepretržitú prevádzku u väčších bazénov. Prevádzkové náklady sú v porovnaní s konvenčnými filtračnými čerpadlami s filtračnou vložkou oveľa nižšia, pretože piesková náplň sa môže meniť raz za 5 rokov!
101,16 €
112,51 €
Kartušová filtrácia Intex k bazénom 9,5 m3 / h
Skladom
Kartušová filtrácia Intex k bazénom 9,5 m3 / h je n ejsilnější kartušová filtrácia pre všetky INTEX-Pools s výkonom 9.462 l / h, zapojenie V / W. Typ môže byť kombinovaný so všetkými INTEX bazény so zapojením. 2 hadice s dĺžkou 1,50 m, pre INTEX bazény sú súčasťou balenia. Koncovky je ale treba dokúpiť. Táto filtrácia môže byť použitá len do teplôt vody 35 ° C.
100,09 €
Bazénová piesková filtrácia Intex 7,9 m3 / h
Skladom
Bazénová piesková filtrácia Intex 7,9 m3 / h je v ysocevýkonná filtrácia pre všetky INTEX bazény. Kremičitý piesok, ktorý kladie pretekajúcej vode z bazéna prirodzený odpor, zachytáva v medzerách väčšinu nečistôt. Vyčistená voda sa potom opäť vracia späť do bazéna.
174,23 €
Kartušová filtrácia k bazénu Intex 5,7 m3 / h
Dočasne vypredané
Kartušová filtrácia k bazénu Intex 5,7 m3 / h je kartušová filtrácia s prietokom 5 678 L (4,47m3 / h) za hodinu. Krištáľovo čistú vodu a veľmi dobrý výsledok filtrovania prináša kartušové filtrácie od firmy INTEX. Toto zariadenie, má cirkulačný výkon 4.466 l / ha pripojenie je 230V / 165 W. Kartuša typu A je možné pripojiť na všetky bežné nadzemné bazény s hadicovou prípojkou priemer 38 mm / 2 "AG.
Piesková filtrácia Bestway Profi - prietok 5 678 l / h Model 2019
Dočasne vypredané
Piesková filtrácia Bestway Profi - prietok 5 678 l / h Model 2019 je stabilný a účinné pieskové čerpadlo od spoločnosti Bestway, ktoré vám umožní vychutnať si čistú a bezpečnú vodu vo vašom záhradnom bazéne. Efektívne odstraňuje nečistoty a eliminuje tak riziko vzniku baktérií. To je prvý krok k zdraviu pre všetkých milovníkov záhradných bazénov.
Piesková filtrácia Bestway - prietok 2.006 l / h
Dočasne vypredané
Bazénová piesková filtrácia Bestway s prietokom 2.006 litra za hodinu. Šesťcestný ventil na jednoduché nastavenie optimálnej filtrácie. Doporučené pre bazény s objemom do 10.000 litrov. Použitím účinnej filtrácie bazéna sa výrazne znižuje spotreba prostriedkov bazénovej chémie. Piesková filtrácia prispieva k zlepšeniu kvality vody v bazéne. Pretekaniu vody pieskovou filtráciou účinne čistí bazén od nečistôt.