Solárne svetlo OWLEYE High Power
Skladom
Solárne svetlo OWLEYE High Power ponúka kompaktný dizajn. Solárne svetlo sa radí medzi ľahké a kompaktné svetlá pre všestranné použitie. Svetlo je vhodné pre cyklistiku za akýchkoľvek poveternostných podmienok. Používanie solárneho dobíjanie šetríte prírodu a nemusíte už nikdy kupovať batérie. Ideál pre všetky typy turistiky, táborenie, dobrodružstvo v prírode, na horách aj pri vode.
48,40 €
-1,89 €
Vak na vodu Spokey Oasis 1,5 litra
Skladom
Vaky na vodu sú ideálnym riešením pre tých, ktorí majú radi fyzickú aktivitu. Vďaka nim sa môžete kedykoľvek ľahko napiť - vakmi na vodu je možné vložiť do batohu a piť z hadičky s náustkom bez toho, aby ste sa museli zastavovať. Osvedčí sa počas rodinných výletov, horskej turistiky, dlhých prechádzok alebo počas tréningu.
7,45 €
9,34 €
-6,05 €
Hustilka na bicykel Meteor X-Twin 24 cm
Skladom
Hustilka na bicykel Meteor X-Twin 24 cm je teleskopická mini pumpa na bicykel vyrobená z vysoko kvalitného hliníka, ktorá zaručuje dlhú životnosť. Vďaka malým rozmerom a montážnej konzoly k rámu bicykla ju môžete ľahko uložiť a prepraviť. Má univerzálne hlavu kompatibilný so všetkými typmi ventilov. Rukoväť so sklopnou rukoväťou uľahčuje používanie.
8,92 €
14,97 €
-3,78 €
Multifunkčný pumpa Axer Šport Grey
Skladom
Multifunkčný pumpa Axer Sport Grey je praktickým pomocníkom v dielni aj na športoviskách. S touto multiunkční pumpou nafúknete čokoľvek: futbalové lopty, bicykle, nafukovacie hračky, lehátka, atď.
4,81 €
8,59 €
Vak na vodu Meteor 1 L
Dočasne vypredané
Vak na vodu Meteor 1 L je kvalitný a cenovo priaznivý vak na vodu, ktorý sa ideálne hodí pre bežcov alebo na turistiku. Vďaka použitiu uzáveru je jeho plnenie, čistenie a vysúšanie veľmi jednoduché. Vak je vyrobený z priehľadného materiálu, takže môžete vždy kontrolovať množstvo tekutiny.
Zámok MAGNUM samostatné lano 220x1.0 cm
Skladom
Zámok MAGNUM samostatné lano 220x1.0 cm. Ide o tuhé oceľové lano je kryté tvrdým ochranným plastom s 2 okami, dĺžka 220cm a priemerom 1 cm, doplnok k zámkom typu podkova aj iným.
8,59 €
Zámok MAGNUM samostatné lano 120x1.0 cm
Skladom
Zámok MAGNUM samostatné lano 120x1.0 cm. Ide o tuhé oceľové lano je kryté tvrdým ochranným plastom s 2 okami, dĺžka 120cm a priemer 1 cm, doplnok k zámkom typu podkova aj iným.
7,47 €
SIGMA CC T.LINE ROX 10.0 GPS SET
Posledné kusy v sklade
SIGMA CC T.LINE ROX 10.0 GPS SET biela farba. Cyklocomputer SIGMA ROX 10.0 GPS je vybavený prijímačom GPS, navigačným systémom a ANT + technológie bezdrôtového prenosu. Technológiu ANT + používa väčšina prístrojov používaných na meranie výkonu, takže je možné ROX 10.0 GPS s tými prístrojmi jednoducho spárovať.
267,42 €