Komorový drak MASTER 120 x 55 cm
Skladom
Komorový drak MASTER 120 x 55 cm je fantastický 2 šnúrový kite pre začínajúcich nadšencov, ktorí si chcú rekreačne zalietať. Je vhodný pre všetky vekové kategórie. Vďaka nafúknutie komôr vzduchom je drak ľahko riaditeľný a veľmi stabilný. dobrá stabil
10,47 €
Športový riaditeľný drak SPARTAN
Posledné kusy v sklade
Športový riaditeľný drak SPARTAN Športový drak SPARTAN je jednoduchý riaditeľný drak pre malé i veľké pilotov. Jeho konštrukcia zaručuje dobré letové vlastnosti aj pri miernom vetre, ale aj veľkú flexibilitu a odolnosť draka pri páde. dobrá sta
9,72 €
Športový riaditeľný drak MASTER 120 x 60 cm
Skladom
Športový riaditeľný drak MASTER 120 x 60 cm je jednoduchý riaditeľný drak pre malé i veľké pilotov. Jeho konštrukcia zaručuje dobré letové vlastnosti aj pri miernom vetre, ale aj veľkú flexibilitu a odolnosť draka pri páde. Dobrá stabilita draka je zaru
8,97 €
Športový riaditeľný drak MASTER 160 x 80 cm
Skladom
Športový riaditeľný drak MASTER 160 x 80 cm je jednoduchý riaditeľný drak pre malé i veľké pilotov. Jeho konštrukcia zaručuje dobré letové vlastnosti aj pri miernom vetre, ale aj veľkú flexibilitu a odolnosť draka pri páde. Dobrá stabilita draka je zaru
10,47 €
Lietajúci drak MASTER 60 x 70 cm - raketa
Skladom
Lietajúci drak MASTER 60 x 70 cm je jednoduchý riaditeľný drak pre malé i veľké pilotov. Jeho konštrukcia zaručuje dobré letové vlastnosti aj pri miernom vetre. Dobrá stabilita draka je zaručená naviac aj kvalitným materiálom plachty a dlhým chvostom. klas
6,72 €
-7,57 €
Policajné set XXL pištole, maska, zbrane, putá
Dočasne vypredané
Veľký policajný set pre všetky malé obdivovateľov policajtov. Policajné set má zvukové a svietiace efekty, ako je napríklad svietiace baterka, pištoľ so zvukmi výstrelu a svetielkami, karabín s nábojmi a svetielkami. Policajná sada je pre deti od 3 rokov a má certifikáciu CE. Napájané 6 x AG13 + 3xAA + 3xAAA batériami, ktoré sú súčasťou balenia.
37,42 €
44,98 €
-9,46 €
Veľká závodné autodráha Giant 1420cm, 2 autá
Dočasne vypredané
Veľká závodné autodráha Giant 1420cm, 2 autá a jej jednotlivé konštrukčné prvky vám umožní postaviť dráhu s ostrými rohmi, špirálami a rovnými úsekmi, to všetko pre maximalizáciu zábavy a pridanie zábavy celej hre. Táto jedinečná sada je dokonalou hračkou pre malé amatérske pretekárske auto. Ovládač má 2 rýchlostné režimy - rýchly / pomalý a počítadlo kôl. Živé farby, presné a veľmi starostlivé spracovanie aj pozornosť k detailu určite upútajú pozornosť dieťaťa na dlhšiu dobu a nenechajú sa nudiť.
59,91 €
69,37 €
-9,46 €
Vláčkodráha Ramiz Power Train World, 9 metrov
Skladom
Vláčkodráha Ramiz Power Train World, 9 metrov Popis poskladať zo 70 prvkov, dĺžka dráhy až 900 cm. Dráhy majú charakteristický a jednoduchý spôsob pripojenia, vďaka čomu sú bezpečné a odolné pri používaní. Vlak a vozne sú vyrobené z najkvalitnejšieho plastu, ktorý zaisťuje dlhodobú životnosť a trvanlivosť jednotlivých prvkov súpravy. Hračka má svetelné funkcie (červená LED na prednej strane frontu) a dva rýchlostné režimy (pomalý a rýchly). Hračka je určená pre deti od 4 rokov a má certifikát CE. Hračka je napájaná 2 x AAA batériami (nie sú súčasťou balenia).
29,90 €
39,35 €
-9,46 €
Veľká autodráha Ramiz na diaľkové ovládanie, 2 autá a 2 ovládače
Dočasne vypredané
Autodráha Ramiz Track 2 Loops of Light 1:43 pre deti od 3 rokov. Hračka je napájaná 4 x AAA batériami (nie sú súčasťou balenia) - diaľkové ovládanie a 2 x 3,7 V batériami (sú súčasťou sady) - autami. Stopa je fluorescenčné, svieti v tme. Automobily majú LED podsvietenie a počas jazdy vytvárajú úžasné efekty. Hra sa stopou má pozitívny vplyv na koordináciu očí a rúk, jej vybudovanie stimuluje predstavivosť dieťaťa a rozvíja manuálne zručnosti.
56,16 €
65,62 €
-9,46 €
Autodráha Ramiz so svetelnými oblúky, 612 cm a 2 autá
Dočasne vypredané
Autodráha Ramiz so svetelnými oblúky, 612 cm a 2 autá je napájaná z napájacieho zdroja. Jednotlivé konštrukčné prvky vám umožní postaviť dráhu s ostrými rohmi, špirálami a rovnými úsekmi, to všetko pre maximalizáciu zábavy a pridanie zábavy celej hre. Ďalšou výhodou sú osvetlené slučky. Ovládač má 2 rýchlostné režimy - rýchly / pomalý a počítadlo kôl.
52,41 €
61,86 €
-11,35 €
Dopravné značky 80 cm, 5 kusov
Skladom
Hračka poteší každého malého "vodiča". Ideálne pre domáce i vonkajšie použitie. Značky možné rozložiť na veľký priestor, aby sa vytvorila skutočná komunikačné sekvencie. Skvele fungujú pri jazde na bicykli alebo v batériovom vozidle. S touto hračkou sa dieťa naučí dopravné predpisy. Značky sú vyrobené z pevných materiálov s dôrazom na detail.
18,63 €
29,98 €
-18,91 €
Veľká 800 dielna sada pre stavbu budov - obrie balíček so špeciálnymi konektormi
Dočasne vypredané
Veľká stavebná sada blokov je hračka pre deti od 3 rokov. Sada obsahuje až 800 prvkov, z ktorých môže vaše dieťa stavať mnoho úžasných stavieb, ako sú veže, vozidlá, mosty, budovy atď. Tyčinky sú navzájom dokonale spojené pomocou konektorov. Sú viacfarebné: zelená, červená, modrá, oranžová a žltá. Celé je to zabalené v plastovej krabičke s držadlom.
18,56 €
37,48 €
Biela magnetická tabuľa 60 x 45 cm so suchým mazaním
Skladom
Biela magnetická tabuľa 60 x 45 cm so suchým mazaním je stredne veľká doska na suché utieranie Vám umožní vytvoriť pohodlnú domácu kanceláriu alebo usporiadať školiaca miestnosť v spoločnosti alebo škole. Doska je vyrobená z odolného materiálu, takže sa počas používania nezničí. To Vám umožní ukladať poznámky a pripájať potrebné prvky pomocou magnetov.
13,09 €
-5,67 €
Detská kuša sa šípy a terčom 35881K
Dočasne vypredané
Detská kuša sa šípy a terčom 35881K je skvelý darček pre malé strelca od útleho veku. Deti sa môžu učiť zvládnuť techniku strely z kuše. Tento set je ideálny aj ako skvelá zábava s priateľmi. Kuš má v sebe zabudovaný laserový zameriavač pre presnejšiu streľbu. Strieľanie z kuše je atraktívna forma aktívneho trávenia voľného času.
14,92 €
20,60 €
-2,65 €
Lietadlo ČSA na zotrvačník s hlásením kapitána a letušky
Skladom
Lietadlo ČSA na zotrvačník s hlásením kapitána a letušky je plastové lietadlo na batérie s licenciou aeroliniek ČSA. Lietadlo po stlačení jedného z horných tlačidiel hovorí krásne plynule po česky (3 tlačidlá - hlásenia pre štart, let a pristátie lietadla) a svieti. Napájanie 3x batérie AG13 (sú súčasťou balenia). Zadné gumové kolieska sú na zotrvačník a simulujú jazdu lietadla po rampe.
10,45 €
13,09 €
Kite SMK Sport BLUE SKY 120 x 55 cm
Posledné kusy v sklade
Kite SMK Sport BLUE SKY 120 x 55 cm je akrobatický drak vyrobený z vysoko kvalitných materiálov. Kite zaručuje skvelú zábavu pre celú rodinu. Kite má ľahkú a trvanlivú konštrukciu vyrobenú z odolného plastu, vďaka ktorému ľahko pláva aj v menšom vetre. Vďaka pripojeným lanám, ktoré sú na držadlách máte väčšiu kontrolu nad udržiavaním draka vo vzduchu. Ideálny pre vonkajšie hry s deťmi.
10,84 €
Stavebnica hasičského záchranného zboru
Dočasne vypredané
Stavebnica hasičského záchranného zboru pre pre všetkých fanúšikov hasičov. Táto vynikajúca hračka Vám umožní vytvoriť vlastný plne vybavený hasičský zbor s nápaditými dodatkami. Prezentovaná sada má elegantný a moderný dizajn a rozsiahle možnosti.
Slimačie závodná dráha Racetrack Snail
Dočasne vypredané
Slimačie závodná dráha Racetrack Slimák je vyrobená z vysoko kvalitnej sady plastov zo 17 prvkov. Batériovo napájanie slimáky sa pohybujú po eliptickej dráhe. Slimáky v živých farbách majú gumové kolieska pre lepšiu priľnavosť k povrchu. Táto multifunkčná vzdelávacie hračka zároveň rozvíja koordináciu pohybov a motorické schopnosti dieťaťa.
Model lietadla D7 (1:55)
Dočasne vypredané
Model lietadla D7 je zmenšený model 1:55, ktorý je vyrobený z kovu a malých plastových dielov. Lietadlo má pohyblivé časti vrtule a kolesá. Model vyrobené s extrémnou presnosťou v živých farbách. Hračka má malé rozmery, aby sa jej dieťa mohlo brať so sebou na prechádzku a hrať sa s ním kedykoľvek a kdekoľvek. Lietadlo z tejto kolekcie je jedinečný darček pre každé dieťa.
Veľké parkovisko so 4-mi poschodiami a 4-mi autíčkami
Skladom
Veľké parkovisko so 4-mi poschodiami a 4-mi autíčkami je fantastický model moderného viacpodlažného parkoviska vrátane čerpacej stanice. Parkovisko ponúka robustný dizajn a živé farby, ktoré priťahujú pozornosť aj tých najnáročnejších detí. Zostavte si svoje vlastné jedinečné parkovisko. Parkovisko má 4 poschodia, vrátane prízemí s vnútornými prechody, svetlami, čerpacou stanicou, umývacie linky, stromov a výťahu.
22,47 €
Veľké parkovisko so 4-mi poschodiami a 6-tich autíčkami
Dočasne vypredané
Veľké parkovisko so 4-mi poschodiami a 6-tich autíčkami ponúka robustný dizajn a živé farby, ktoré priťahujú pozornosť aj tých najnáročnejších detí. Fantasticky navrhnutý model moderného viacpodlažného parkoviska vrátane čerpacej stanice. Zostavte si svoje vlastné jedinečné parkovisko so 4-mi poschodiami.