-7,57 €Novinka
Policejní set XXL pistole, maska, zbraně, pouta
Skladom
Velký policejní set pro všechny malé obdivovatele policistů. Policejní set má zvukové a svítící efekty, jako je například svítící baterka, pistole se zvuky výstřelu a světýlky, karabin s náboji a světýlky. Policejní sada je pro děti od 3 let a má certifikaci CE. Napájeno 6 x AG13 + 3xAA + 3xAAA bateriemi, které jsou součástí balení.
37,42 €
44,98 €
-9,46 €Novinka
Velká závodní autodráha Giant 1420cm, 2 auta
Dočasne vypredané
Velká závodní autodráha Giant 1420cm, 2 auta a její jednotlivé konstrukční prvky vám umožní postavit dráhu s ostrými rohy, spirálami a rovnými úseky, to vše pro maximalizaci zábavy a přidání zábavy celé hře. Tato jedinečná sada je dokonalou hračkou pro malé amatérské závodní auto.  Ovladač má 2 rychlostní režimy - rychlý / pomalý a počítadlo kol. Živé barvy, přesné a velmi pečlivé zpracování i pozornost k detailu jistě upoutají pozornost dítěte na delší dobu a nenechají se nudit.
59,91 €
69,37 €
-9,46 €Novinka
Vláčkodráha Ramiz Power Train World, 9 metrů
Skladom
Vláčkodráha Ramiz Power Train World, 9 metrů Popis seskládá ze 70 prvků, délka dráhy až 900 cm. Dráhy mají charakteristický a snadný způsob připojení, díky čemuž jsou bezpečné a odolné při používání. Vlak a vozy jsou vyrobeny z nejkvalitnějšího plastu, který zajišťuje dlouhodobou životnost a trvanlivost jednotlivých prvků soupravy. Hračka má světelné funkce (červená LED na přední straně fronty) a dva rychlostní režimy (pomalý a rychlý). Hračka je určena pro děti od 4 let a má certifikát CE. Hračka je napájena 2 x AAA bateriemi (nejsou součástí balení).
29,90 €
39,35 €
-9,46 €Novinka
Velká autodráha Ramiz na dálkové ovládání, 2 auta a 2 ovladače
Skladom
Autodráha Ramiz Track 2 Loops of Light 1:43 pro děti od 3 let. Hračka je napájena 4 x AAA bateriemi (nejsou součástí balení) - dálkové ovládání a 2 x 3,7 V bateriemi (jsou součástí sady) - auty. Stopa je fluorescenční, svítí ve tmě. Automobily mají LED podsvícení a během jízdy vytvářejí úžasné efekty. Hra se stopou má pozitivní vliv na koordinaci očí a rukou, její vybudování stimuluje představivost dítěte a rozvíjí manuální dovednosti.
56,16 €
65,62 €
-9,46 €Novinka
Autodráha Ramiz se světelnými oblouky, 612 cm a 2 auta
Skladom
Autodráha Ramiz se světelnými oblouky, 612 cm a 2 auta je napájena z napájecího zdroje. Jednotlivé konstrukční prvky vám umožní postavit dráhu s ostrými rohy, spirálami a rovnými úseky, to vše pro maximalizaci zábavy a přidání zábavy celé hře. Další výhodou jsou osvětlené smyčky. Ovladač má 2 rychlostní režimy - rychlý / pomalý a počítadlo kol.
52,41 €
61,86 €
Športový riaditeľný drak MASTER 160 x 80 cm
do 24 hodin
Športový riaditeľný drak MASTER 160 x 80 cm je jednoduchý riaditeľný drak pre malé i veľké pilotov. Jeho konštrukcia zaručuje dobré letové vlastnosti aj pri miernom vetre, ale aj veľkú flexibilitu a odolnosť draka pri páde. Dobrá stabilita draka je zaručená naviac aj kvalitným materiálom plachty. Dvoj-šnúrový drak sa pohybuje veľmi ticho, preto ho môžete púšťať aj na pláži.
10,47 €
Lietajúci drak MASTER 60 x 70 cm - raketa
do 24 hodin
Lietajúci drak MASTER 60 x 70 cm - raketa je jednoduchý riaditeľný drak pre malé i veľké pilotov. Jeho konštrukcia zaručuje dobré letové vlastnosti aj pri miernom vetre. Dobrá stabilita draka je zaručená naviac aj kvalitným materiálom plachty a dlhým chvostom. Klasický jedno-šnúrový drak je ideálnou voľbou, ako vonku zabaviť vaše dieťatko.
6,72 €
Športový riaditeľný drak MASTER 120 x 60 cm
do 24 hodin
Športový riaditeľný drak MASTER 120 x 60 cm je jednoduchý riaditeľný drak pre malé i veľké pilotov. Jeho konštrukcia zaručuje dobré letové vlastnosti aj pri miernom vetre, ale aj veľkú flexibilitu a odolnosť draka pri páde. Dobrá stabilita draka je zaručená naviac aj kvalitným materiálom plachty. Dvoj-šnúrový drak sa pohybuje veľmi ticho, preto ho môžete púšťať aj na pláži.
8,97 €
Športový riaditeľný drak SPARTAN 120 x 55 cm
do 24 hodin
Športový riaditeľný drak SPARTAN 120 x 55 cm je jednoduchý riaditeľný drak pre malé i veľké pilotov. Jeho konštrukcia zaručuje dobré letové vlastnosti aj pri miernom vetre, ale aj veľkú flexibilitu a odolnosť draka pri páde. Dobrá stabilita draka je zaručená naviac aj kvalitným materiálom plachty. Dvoj-šnúrový drak sa pohybuje veľmi ticho, preto ho môžete púšťať aj na pláži.
9,72 €
Komorový drak MASTER 120 x 55 cm
do 24 hodin
Komorový drak MASTER 120 x 55 cm je fantastický 2 šnúrový kite pre začínajúcich nadšencov, ktorí si chcú rekreačne zalietať. Je vhodný pre všetky vekové kategórie. Vďaka nafúknutie komôr vzduchom je drak ľahko riaditeľný a veľmi stabilný. Dobrá stabilita draka je zaručená naviac aj kvalitným materiálom plachty. Dvoj-šnúrový drak sa pohybuje veľmi ticho, preto ho môžete púšťať aj na pláži.
10,47 €
-11,35 €
Dopravné značky 80 cm, 5 kusov
Skladom
Hračka poteší každého malého "vodiča". Ideálne pre domáce i vonkajšie použitie. Značky možné rozložiť na veľký priestor, aby sa vytvorila skutočná komunikačné sekvencie. Skvele fungujú pri jazde na bicykli alebo v batériovom vozidle. S touto hračkou sa dieťa naučí dopravné predpisy. Značky sú vyrobené z pevných materiálov s dôrazom na detail.
18,63 €
29,98 €
-18,91 €
Veľká 800 dielna sada pre stavbu budov - obrie balíček so špeciálnymi konektormi
Skladom
Veľká stavebná sada blokov je hračka pre deti od 3 rokov. Sada obsahuje až 800 prvkov, z ktorých môže vaše dieťa stavať mnoho úžasných stavieb, ako sú veže, vozidlá, mosty, budovy atď. Tyčinky sú navzájom dokonale spojené pomocou konektorov. Sú viacfarebné: zelená, červená, modrá, oranžová a žltá. Celé je to zabalené v plastovej krabičke s držadlom.
18,56 €
37,48 €
Biela magnetická tabuľa 60 x 45 cm so suchým mazaním
do 4 - 7 pracovných dní
Biela magnetická tabuľa 60 x 45 cm so suchým mazaním je stredne veľká doska na suché utieranie Vám umožní vytvoriť pohodlnú domácu kanceláriu alebo usporiadať školiaca miestnosť v spoločnosti alebo škole. Doska je vyrobená z odolného materiálu, takže sa počas používania nezničí. To Vám umožní ukladať poznámky a pripájať potrebné prvky pomocou magnetov.
13,09 €
-5,67 €
Detská kuša sa šípy a terčom 35881K
Skladom
Detská kuša sa šípy a terčom 35881K je skvelý darček pre malé strelca od útleho veku. Deti sa môžu učiť zvládnuť techniku strely z kuše. Tento set je ideálny aj ako skvelá zábava s priateľmi. Kuš má v sebe zabudovaný laserový zameriavač pre presnejšiu streľbu. Strieľanie z kuše je atraktívna forma aktívneho trávenia voľného času.
14,92 €
20,60 €
-2,65 €
Lietadlo ČSA na zotrvačník s hlásením kapitána a letušky
Skladom
Lietadlo ČSA na zotrvačník s hlásením kapitána a letušky je plastové lietadlo na batérie s licenciou aeroliniek ČSA. Lietadlo po stlačení jedného z horných tlačidiel hovorí krásne plynule po česky (3 tlačidlá - hlásenia pre štart, let a pristátie lietadla) a svieti. Napájanie 3x batérie AG13 (sú súčasťou balenia). Zadné gumové kolieska sú na zotrvačník a simulujú jazdu lietadla po rampe.
10,45 €
13,09 €
Kite SMK Sport BLUE SKY 120 x 55 cm
Skladom
Kite SMK Sport BLUE SKY 120 x 55 cm je akrobatický drak vyrobený z vysoko kvalitných materiálov. Kite zaručuje skvelú zábavu pre celú rodinu. Kite má ľahkú a trvanlivú konštrukciu vyrobenú z odolného plastu, vďaka ktorému ľahko pláva aj v menšom vetre. Vďaka pripojeným lanám, ktoré sú na držadlách máte väčšiu kontrolu nad udržiavaním draka vo vzduchu. Ideálny pre vonkajšie hry s deťmi.
10,84 €
Dětská kuš s šípy a terčem
Dočasne vypredané
Dětská kuš s šípy a terčem je ideální dárek pro mladé lukostřelce. Od útlého věku mohou zkoumat fascinující techniku ​​lukostřelby. Kuš se natahuje na gumu a má zaměřovací infračervený port, který umožní přesnější zaměřování. Střelba z kuše je dovednostní hra pro šikovné střelce. Hry se mohou účastnit alespoň 2 osoby. Lukostřelba je velmi atraktivní způsob trávení volného času.
Stavebnica hasičského záchranného zboru
Dočasne vypredané
Stavebnica hasičského záchranného zboru pre pre všetkých fanúšikov hasičov. Táto vynikajúca hračka Vám umožní vytvoriť vlastný plne vybavený hasičský zbor s nápaditými dodatkami. Prezentovaná sada má elegantný a moderný dizajn a rozsiahle možnosti.
Slimačie závodná dráha Racetrack Snail
Dočasne vypredané
Slimačie závodná dráha Racetrack Slimák je vyrobená z vysoko kvalitnej sady plastov zo 17 prvkov. Batériovo napájanie slimáky sa pohybujú po eliptickej dráhe. Slimáky v živých farbách majú gumové kolieska pre lepšiu priľnavosť k povrchu. Táto multifunkčná vzdelávacie hračka zároveň rozvíja koordináciu pohybov a motorické schopnosti dieťaťa.
Model lietadla D7 (1:55)
Dočasne vypredané
Model lietadla D7 je zmenšený model 1:55, ktorý je vyrobený z kovu a malých plastových dielov. Lietadlo má pohyblivé časti vrtule a kolesá. Model vyrobené s extrémnou presnosťou v živých farbách. Hračka má malé rozmery, aby sa jej dieťa mohlo brať so sebou na prechádzku a hrať sa s ním kedykoľvek a kdekoľvek. Lietadlo z tejto kolekcie je jedinečný darček pre každé dieťa.
Veľké parkovisko so 4-mi poschodiami a 4-mi autíčkami
Skladom
Veľké parkovisko so 4-mi poschodiami a 4-mi autíčkami je fantastický model moderného viacpodlažného parkoviska vrátane čerpacej stanice. Parkovisko ponúka robustný dizajn a živé farby, ktoré priťahujú pozornosť aj tých najnáročnejších detí. Zostavte si svoje vlastné jedinečné parkovisko. Parkovisko má 4 poschodia, vrátane prízemí s vnútornými prechody, svetlami, čerpacou stanicou, umývacie linky, stromov a výťahu.
22,47 €
Veľké parkovisko so 4-mi poschodiami a 6-tich autíčkami
Dočasne vypredané
Veľké parkovisko so 4-mi poschodiami a 6-tich autíčkami ponúka robustný dizajn a živé farby, ktoré priťahujú pozornosť aj tých najnáročnejších detí. Fantasticky navrhnutý model moderného viacpodlažného parkoviska vrátane čerpacej stanice. Zostavte si svoje vlastné jedinečné parkovisko so 4-mi poschodiami.