Novinka
Komorový drak MASTER 120 x 55 cm
Skladom
Komorový drak MASTER 120 x 55 cm je fantastický 2 šňůrový kite pro začínající nadšence, kteří si chtějí rekreačně zalítat. Je vhodný pro všechny věkové kategorie. Díky nafouknutí komor vzduchem je drak lehce řiditelný a velmi stabilní. Dobrá stabil
10,47 €
Novinka
Sportovní řiditelný drak SPARTAN
Skladom
Sportovní řiditelný drak SPARTAN
Sportovní drak SPARTAN je jednoduchý řiditelný drak pro malé i velké piloty. Jeho konstrukce zaručuje dobré letové vlastnosti i při mírném větru, ale i velkou flexibilitu a odolnost draka při pádu. Dobrá sta
9,72 €
Novinka
Sportovní řiditelný drak MASTER 120 x 60 cm
Skladom
Sportovní řiditelný drak MASTER 120 x 60 cm je jednoduchý řiditelný drak pro malé i velké piloty. Jeho konstrukce zaručuje dobré letové vlastnosti i při mírném větru, ale i velkou flexibilitu a odolnost draka při pádu. Dobrá stabilita draka je zaru
8,97 €
Novinka
Sportovní řiditelný drak MASTER 160 x 80 cm
Skladom
Sportovní řiditelný drak MASTER 160 x 80 cm je jednoduchý řiditelný drak pro malé i velké piloty. Jeho konstrukce zaručuje dobré letové vlastnosti i při mírném větru, ale i velkou flexibilitu a odolnost draka při pádu. Dobrá stabilita draka je zaru
10,47 €
Novinka
Létající drak MASTER 60 x 70 cm - raketa
Skladom
Létající drak MASTER 60 x 70 cm je jednoduchý řiditelný drak pro malé i velké piloty. Jeho konstrukce zaručuje dobré letové vlastnosti i při mírném větru. Dobrá stabilita draka je zaručena navíc i kvalitním materiálem plachty a dlouhým ocasem. Klas
6,72 €
-7,57 €
Policejní set XXL pistole, maska, zbraně, pouta
Dočasne vypredané
Velký policejní set pro všechny malé obdivovatele policistů. Policejní set má zvukové a svítící efekty, jako je například svítící baterka, pistole se zvuky výstřelu a světýlky, karabin s náboji a světýlky. Policejní sada je pro děti od 3 let a má certifikaci CE. Napájeno 6 x AG13 + 3xAA + 3xAAA bateriemi, které jsou součástí balení.
37,42 €
44,98 €
-9,46 €
Velká závodní autodráha Giant 1420cm, 2 auta
Dočasne vypredané
Velká závodní autodráha Giant 1420cm, 2 auta a její jednotlivé konstrukční prvky vám umožní postavit dráhu s ostrými rohy, spirálami a rovnými úseky, to vše pro maximalizaci zábavy a přidání zábavy celé hře. Tato jedinečná sada je dokonalou hračkou pro malé amatérské závodní auto.  Ovladač má 2 rychlostní režimy - rychlý / pomalý a počítadlo kol. Živé barvy, přesné a velmi pečlivé zpracování i pozornost k detailu jistě upoutají pozornost dítěte na delší dobu a nenechají se nudit.
59,91 €
69,37 €
-9,46 €
Vláčkodráha Ramiz Power Train World, 9 metrů
Skladom
Vláčkodráha Ramiz Power Train World, 9 metrů Popis seskládá ze 70 prvků, délka dráhy až 900 cm. Dráhy mají charakteristický a snadný způsob připojení, díky čemuž jsou bezpečné a odolné při používání. Vlak a vozy jsou vyrobeny z nejkvalitnějšího plastu, který zajišťuje dlouhodobou životnost a trvanlivost jednotlivých prvků soupravy. Hračka má světelné funkce (červená LED na přední straně fronty) a dva rychlostní režimy (pomalý a rychlý). Hračka je určena pro děti od 4 let a má certifikát CE. Hračka je napájena 2 x AAA bateriemi (nejsou součástí balení).
29,90 €
39,35 €
-9,46 €
Velká autodráha Ramiz na dálkové ovládání, 2 auta a 2 ovladače
Dočasne vypredané
Autodráha Ramiz Track 2 Loops of Light 1:43 pro děti od 3 let. Hračka je napájena 4 x AAA bateriemi (nejsou součástí balení) - dálkové ovládání a 2 x 3,7 V bateriemi (jsou součástí sady) - auty. Stopa je fluorescenční, svítí ve tmě. Automobily mají LED podsvícení a během jízdy vytvářejí úžasné efekty. Hra se stopou má pozitivní vliv na koordinaci očí a rukou, její vybudování stimuluje představivost dítěte a rozvíjí manuální dovednosti.
56,16 €
65,62 €
-9,46 €
Autodráha Ramiz se světelnými oblouky, 612 cm a 2 auta
Dočasne vypredané
Autodráha Ramiz se světelnými oblouky, 612 cm a 2 auta je napájena z napájecího zdroje. Jednotlivé konstrukční prvky vám umožní postavit dráhu s ostrými rohy, spirálami a rovnými úseky, to vše pro maximalizaci zábavy a přidání zábavy celé hře. Další výhodou jsou osvětlené smyčky. Ovladač má 2 rychlostní režimy - rychlý / pomalý a počítadlo kol.
52,41 €
61,86 €
Lietajúci drak MASTER 60 x 70 cm - raketa
do 24 hodin
Lietajúci drak MASTER 60 x 70 cm - raketa je jednoduchý riaditeľný drak pre malé i veľké pilotov. Jeho konštrukcia zaručuje dobré letové vlastnosti aj pri miernom vetre. Dobrá stabilita draka je zaručená naviac aj kvalitným materiálom plachty a dlhým chvostom. Klasický jedno-šnúrový drak je ideálnou voľbou, ako vonku zabaviť vaše dieťatko.
6,72 €
Športový riaditeľný drak MASTER 120 x 60 cm
do 24 hodin
Športový riaditeľný drak MASTER 120 x 60 cm je jednoduchý riaditeľný drak pre malé i veľké pilotov. Jeho konštrukcia zaručuje dobré letové vlastnosti aj pri miernom vetre, ale aj veľkú flexibilitu a odolnosť draka pri páde. Dobrá stabilita draka je zaručená naviac aj kvalitným materiálom plachty. Dvoj-šnúrový drak sa pohybuje veľmi ticho, preto ho môžete púšťať aj na pláži.
8,97 €
Športový riaditeľný drak SPARTAN 120 x 55 cm
do 24 hodin
Športový riaditeľný drak SPARTAN 120 x 55 cm je jednoduchý riaditeľný drak pre malé i veľké pilotov. Jeho konštrukcia zaručuje dobré letové vlastnosti aj pri miernom vetre, ale aj veľkú flexibilitu a odolnosť draka pri páde. Dobrá stabilita draka je zaručená naviac aj kvalitným materiálom plachty. Dvoj-šnúrový drak sa pohybuje veľmi ticho, preto ho môžete púšťať aj na pláži.
9,72 €
Komorový drak MASTER 120 x 55 cm
do 24 hodin
Komorový drak MASTER 120 x 55 cm je fantastický 2 šnúrový kite pre začínajúcich nadšencov, ktorí si chcú rekreačne zalietať. Je vhodný pre všetky vekové kategórie. Vďaka nafúknutie komôr vzduchom je drak ľahko riaditeľný a veľmi stabilný. Dobrá stabilita draka je zaručená naviac aj kvalitným materiálom plachty. Dvoj-šnúrový drak sa pohybuje veľmi ticho, preto ho môžete púšťať aj na pláži.
10,47 €
-11,35 €
Dopravné značky 80 cm, 5 kusov
Skladom
Hračka poteší každého malého "vodiča". Ideálne pre domáce i vonkajšie použitie. Značky možné rozložiť na veľký priestor, aby sa vytvorila skutočná komunikačné sekvencie. Skvele fungujú pri jazde na bicykli alebo v batériovom vozidle. S touto hračkou sa dieťa naučí dopravné predpisy. Značky sú vyrobené z pevných materiálov s dôrazom na detail.
18,63 €
29,98 €
-18,91 €
Veľká 800 dielna sada pre stavbu budov - obrie balíček so špeciálnymi konektormi
Posledné kusy v sklade
Veľká stavebná sada blokov je hračka pre deti od 3 rokov. Sada obsahuje až 800 prvkov, z ktorých môže vaše dieťa stavať mnoho úžasných stavieb, ako sú veže, vozidlá, mosty, budovy atď. Tyčinky sú navzájom dokonale spojené pomocou konektorov. Sú viacfarebné: zelená, červená, modrá, oranžová a žltá. Celé je to zabalené v plastovej krabičke s držadlom.
18,56 €
37,48 €
Biela magnetická tabuľa 60 x 45 cm so suchým mazaním
Skladom
Biela magnetická tabuľa 60 x 45 cm so suchým mazaním je stredne veľká doska na suché utieranie Vám umožní vytvoriť pohodlnú domácu kanceláriu alebo usporiadať školiaca miestnosť v spoločnosti alebo škole. Doska je vyrobená z odolného materiálu, takže sa počas používania nezničí. To Vám umožní ukladať poznámky a pripájať potrebné prvky pomocou magnetov.
13,09 €
-5,67 €
Detská kuša sa šípy a terčom 35881K
Dočasne vypredané
Detská kuša sa šípy a terčom 35881K je skvelý darček pre malé strelca od útleho veku. Deti sa môžu učiť zvládnuť techniku strely z kuše. Tento set je ideálny aj ako skvelá zábava s priateľmi. Kuš má v sebe zabudovaný laserový zameriavač pre presnejšiu streľbu. Strieľanie z kuše je atraktívna forma aktívneho trávenia voľného času.
14,92 €
20,60 €
-2,65 €
Lietadlo ČSA na zotrvačník s hlásením kapitána a letušky
Skladom
Lietadlo ČSA na zotrvačník s hlásením kapitána a letušky je plastové lietadlo na batérie s licenciou aeroliniek ČSA. Lietadlo po stlačení jedného z horných tlačidiel hovorí krásne plynule po česky (3 tlačidlá - hlásenia pre štart, let a pristátie lietadla) a svieti. Napájanie 3x batérie AG13 (sú súčasťou balenia). Zadné gumové kolieska sú na zotrvačník a simulujú jazdu lietadla po rampe.
10,45 €
13,09 €
Kite SMK Sport BLUE SKY 120 x 55 cm
Posledné kusy v sklade
Kite SMK Sport BLUE SKY 120 x 55 cm je akrobatický drak vyrobený z vysoko kvalitných materiálov. Kite zaručuje skvelú zábavu pre celú rodinu. Kite má ľahkú a trvanlivú konštrukciu vyrobenú z odolného plastu, vďaka ktorému ľahko pláva aj v menšom vetre. Vďaka pripojeným lanám, ktoré sú na držadlách máte väčšiu kontrolu nad udržiavaním draka vo vzduchu. Ideálny pre vonkajšie hry s deťmi.
10,84 €
Dětská kuš s šípy a terčem
Dočasne vypredané
Dětská kuš s šípy a terčem je ideální dárek pro mladé lukostřelce. Od útlého věku mohou zkoumat fascinující techniku ​​lukostřelby. Kuš se natahuje na gumu a má zaměřovací infračervený port, který umožní přesnější zaměřování. Střelba z kuše je dovednostní hra pro šikovné střelce. Hry se mohou účastnit alespoň 2 osoby. Lukostřelba je velmi atraktivní způsob trávení volného času.