Ideme na maximum - rychlá expedice objednávek

Filter tovaru

Výrobca

Bandáže na lakeť

Pre spevnenie lakťového kĺbu pri poranení väzov a šliach či pri ochoreniach typu tenisový lakeť či artritída využijete bandáž na lakeť. Bandáže sú vyrobené z elastického neoprénu a bolestivé miesto pomôžu doliečiť aj napraviť. Bandáže alebo ortézy vyberajte podľa typu zranenia, materiálu i podľa stupňa fixácie. Zaisťujú kompresiu a udrží lakeť v teple. Možno ich použiť aj ako preventívne pomôcku pri športe. Lakeť je zafixovaný a chránený proti preťažovaniu.

 • Bandáž Lokťa Meteor Robe môže byť použitá po ľahkom zranení lakťa, ako je napríklad natiahnutie šliach a pod. Úlohou bandáže je ochrana proti menším zranenia...

  3,35 €
    vo štvrtok 29.10. u Vás
    K dispozici: 9 ks
 • Bandáž na loket Sedco Neopren Tenis 383 je bandáž hlavně na tenisový loket.

  1,88 €
   
   
 • Bandáž na lakeť Lonsdale Neo Elbow Support poskytujú podporu a pohodlie Vášho kĺbu. Sú navrhnuté tak, aby zodpovedali Vašim pohybom pri tréningu.

  5,24 €
    vo štvrtok 29.10. u Vás
    K dispozici: 1 ks
 • Bandáž lakťa Spokey Segre pomáha zmierniť nepohodlnosť v prípade natiahnutia a úrazu svalov a kĺbov. Poskytuje upokojujúce držanie tepla a spevnenie, zároveň...

  3,88 €
   
   
 • Bandáž je vyrobená z vysoko kvalitného elastického neoprénu, ktorý sa dokonale prispôsobuje anatómii tela a tým zabraňuje posúvaniu samotnej bandáže.

  4,61 €
    vo štvrtok 29.10. u Vás
    K dispozici: 8 ks
 • Neoprénová bandáž na lakeť SPARTAN 140 na lakeť

  2,60 €