Nafukovacie lopty

Bez nafukovacieho lopty nie je v bazéne či na pláži tá správna zábava. Loptu ľahko nafúknete aj vyfúknete, potom nezaberá žiadne miesto v taške. Vyberať môžete z veľkého množstva dizajnov, farieb a vzorov. Nafukovacie lopty sú vyrobené zo zdravotne nezávadných materiálov. Deti poteší motívy obľúbených postavičiek, dospelých zase nestarnúca klasika. Zabaviť deti môžete na dlhé hodiny. Bavte sa a hrajte obľúbené hry.

Nafukovacie balón do vody Bestway 46 cm
Skladom
Nafukovacie balón do vody Bestway 46 cm prinesie veľa zábavy počas letnej zábavy na pláži alebo v záhrade. Lopta je vyrobený z vinylového materiálu vo veselé, farebné grafike, ktorá určite pritiahne pozornosť. Hra s ovocným loptou sa tiež môže stať náučným motívom, pri ktorom sa učí dieťa pomenovať ovocie.
3,34 €
Nafukovacia lopta Intex Melon 107 cm
Dočasne vypredané
Nafukovacia lopta Intex Melon 107 cm je vyrobený z odolného vinylu a vydržia všetky vodné hrátky. Predstavujeme Vám hravý a šťavnatý nafukovacia lopta s realistickým vzhľadom melónu. Výrobky spoločnosti Intex spĺňajú všetky bezpečnostné normy a sú vyrobené z kvalitných materiálov.
Nafukovacia plážová lopta Intex 51 cm
Skladom
Nafukovacia plážová lopta Intex 51 cm je detský plážová lopta no priemerom 51 cm. Môžete ho využiť na trávenie voľného času pri vode obzvlášť pokiaľ máte malého potomka. Plážový nafukovacia lopta je hračka, ktorá pri cestovaní nezaberie žiadne miesto a užijete si s ňou veľa zábavy vo vode i na suchu.
1,84 €
Nafukovacia plážová lopta Mondo Minions
Skladom
Nafukovacia plážová lopta Mondo Minions je veľmi vhodnou výbavou pre zábavu detí vo vode. Detský lopta je ideálny na dovolenku, výlet či záhradu - dá sa s ňou hrať všade tam, kde je voda alebo aspoň trochu priestoru na hru.
2,93 €
Nafukovacia plážová lopta Intex 51 cm
Skladom
Nafukovacia plážová lopta Intex 51 cm je veľmi vhodnou výbavou pre zábavu detí vo vode. Detský lopta je ideálny na dovolenku, výlet či záhradu - dá sa s ňou hrať všade tam, kde je voda alebo aspoň trochu priestoru na hru.
1,13 €
Nafukovacia plážová lopta Mondo Finding Dory
Skladom
Nafukovacia plážová lopta Mondo Finding Dory je vhodný do vody aj na záhradu. Je v obľúbenom dizajne z filmu Hľadá sa Dory. Lopta je vyrobený z testovaného masívneho vinylu.
2,44 €
Nafukovacia plážová lopta Mondo Cars 50cm
Skladom
Nafukovacia plážová lopta Mondo Cars 50cm je pomôcka na plávanie pre deti v rôznych farebných prevedeniach a rozprávkových motívoch. Lopta sa udrží nad hladinou, je veľmi ľahká takže dieťa nebude príliš namáhané pri hre. Dá sa ju hádzať alebo sa na nej dieťa môže plaviť nad vodou.
2,70 €
Nafukovacia plážová lopta farebná Intex Planes
Skladom
Nafukovacia plážová lopta farebná Intex Planes je veľký nafukovacia lopta s motívom obľúbených lietadiel Planes. Nafukovacie hračky a potreby Intex spĺňajú najprísnejšie bezpečnostné normy na spracovanie a použité materiály.
1,46 €
Nafukovacia plážová lopta Cars farebný
Skladom
Nafukovacia plážová lopta Cars farebný je vhodný ako do vody tak pre záhradné radovánky. Je v obľúbenom dizajne Cars. Lopta je vyrobený z testovaného masívneho vinylu.
2,14 €
Nafukovacia plážová lopta Intex farebný 107 cm
Skladom
Nafukovacia plážová lopta Intex farebný 107 cm je nafukovacia lopta s farebnou potlačou s priemerom 107cm je skvelou hračkou k vode alebo bazéna na záhrade. Vaše deti si s ním užijú veľa zábavy a zábavy.
7,47 €
Lopta plážový Hello Kitty 51 cm
Skladom
Lopta plážový Hello Kitty 51 cm je nafukovacia lopta s motívom Hello Kitty s priemerom 51 cm. Nafukovacie hračky a potreby Intex spĺňajú najprísnejšie bezpečnostné normy na spracovanie a použité materiály.
1,99 €
Nafukovacia lopta Wehncke 40 cm
Skladom
Nafukovacia lopta Wehncke 40 cm od značky Wehncke je vhodný do vody aj na pláž. Priemer lopty je 40 cm. Uvedená cena je za 1 kus.
1,84 €
Nafukovacia plážová lopta Mondo Barbie
Skladom
Nafukovacia plážová lopta Mondo Barbie je skvelý doplnok pre vodné radovánky. S plážovým loptou Barbie sa dá dosýta vyhrať či len skrátiť čas pri dlhej chvíli.
2,93 €
Plážová lopta Intex Disney 51 cm
Skladom
Plážová lopta Intex Disney 51 cm je skvelý doplnok pre vodné radovánky. S plážovým loptou Disney sa dá dosýta vyhrať či len skrátiť čas pri dlhej chvíli.
1,58 €
Nafukovacia plážová lopta Intex Šmolkovia 50 cm
Skladom
Nafukovacia plážová lopta Intex Šmolkovia 50 cm je skvelý lopta pre vodné radovánky. S nafukovacím loptou Intex Šmolkovia sa dá dosýta vyhrať či len skrátiť čas pri dlhej chvíli.
2,78 €