Bandáže

Bandáže nenahrádzajú rôzne liečebné ani rehabilitačné procesy. Zlúči pre spevnenie alebo stabilizáciu poranenej časti tela. V našej ponuke nájdete bandáže na bedrový pás, kolená, lakte, členky, zápästia alebo bandáže stehien. Bandáž je vhodná pri artridě, vykĺbenie, u silového tréningu alebo zápalu šliach a kĺbového puzdra

Neoprénová bandáž členku Meteor Slack
Dočasne vypredané
Neoprénová bandáž členku Meteor Slack stabilizuje členok pri dynamických športoch. Bandáž je vyrobené z materiálu, ktoré udržujú svaly a kĺby v teple. Bandáž Meteor Slack je doporučená ako preventívne opatrenie a ochrana pri športe a namáhaní členku po zranení. Účelom bandáže je stabilizovať členky. To je pri rehabilitácii po zranení veľmi dôležité.
Neoprénová bandáž zápästia Meteor Down
Dočasne vypredané
Neoprénová bandáž zápästia Meteor Down je určená pre stabilizáciu a zmiernenie napätia kĺbov. Úlohou bandáže je ochrana proti menším zranenia a zmiernenie bolesti. V praxi sa spevní poškodené kĺby alebo svaly a bráni ich posunu. Vďaka dokonale prispôsobivému tvaru nekĺže počas používania.
Bandáž Lokťa Meteor Robe
Skladom
Bandáž Lokťa Meteor Robe môže byť použitá po ľahkom zranení lakťa, ako je napríklad natiahnutie šliach a pod. Úlohou bandáže je ochrana proti menším zranenia a zmiernenie bolesti. V praxi sa spevní poškodené kĺby alebo svaly a bráni ich posunu.
3,34 €
Bandáž kolena Meteor Dame
Skladom
Bandáž kolena Meteor Dame môže byť použitá po ľahkom zranení kolena, ako natiahnutie šliach a pod. Úlohou bandáže je ochrana proti menším zranenia a zmiernenie bolesti. V praxi sa spevní poškodené kĺby alebo svaly a bráni ich posunu.
3,34 €
Bandáž členku Meteor Coffe
Skladom
Bandáž členku Meteor coffe môže byť použitá po ľahkom zranenie členka, ako je podvrtnutie alebo natiahnutie šliach. Úlohou bandáže je ochrana proti menším zranenia a zmiernenie bolesti. V praxi sa spevní poškodené kĺby alebo svaly a bráni ich posunu.
2,96 €
Neoprénová bandáž bedrovo-krížová AXERFIT
Dočasne vypredané
Neoprénová bandáž bedrovo-krížová AXERFIT je vyrobená z elastického neoprénu, ktorý sa dokonale prispôsobuje anatómii tela a tým zabraňuje posúvaniu samotnej bandáže. Neoprénová bandáž AXERFIT je ideálny pomocník pri chudnutí alebo spevňujúci doplnok po poranení bedrovej časti chrbta. Je vyrobená z priedušného materiálu, ktorý drží pokožku v suchu.
Sťahovadlo kolena HMS KO 5161
Dočasne vypredané
Sťahovadlo kolena HMS KO 5161 svojím zložením udržujú teplotu tela, zahrievajú svaly a stimulujú krvný obeh. Udržiavanie teploty a súčasná kompresie znižuje nebezpečenstvo natiahnutie alebo natrhnutie svalu počas fyzickej záťaže. Neoprén je roztiahnuteľný vo všetkých smeroch, vďaka svojim vlastnostiam sa dokonale prispôsobuje anatomickým tvarom tela.
Bandáž zápästia Spokey Basit
Dočasne vypredané
Bandáž zápästia Spokey Basit pomáha zmierniť nepohodlnosť v prípade natiahnutia a úrazu svalov a kĺbov. Poskytuje pohodlnú a upokojujúce stabilizáciu, čo pomáha krvnému obehu, zmierňuje bolesť a zároveň neobmedzuje v pohybe. Možno použiť ako podporu v prípade natiahnuté šľachy, dislokácie - vyvrtnutie alebo podobných zraneniach.
Bandáž členku Spokey Segre
Skladom
Bandáž členku Spokey Segre pomáha zmierniť nepohodlnosť v prípade natiahnutia a úrazu svalov a kĺbov. Poskytuje upokojujúce držanie tepla a spevnenie, zároveň neobmedzuje v pohybe. Vysoko kvalitný materiál umožňuje koži dýchať. Jednoduché založenie a stiahnutie.
4,99 €
Bandáž kolena Spokey Segre
Skladom
Bandáž kolena Spokey pomáha zmierniť nepohodlnosť v prípade natiahnutia a úrazu svalov a kĺbov. Poskytuje upokojujúce držanie tepla a spevnenie, zároveň neobmedzuje v pohybe. Vysoko kvalitný materiál umožňuje koži dýchať. Jednoduché založenie a stiahnutie.
Bandáž lakťa Spokey Segre
Dočasne vypredané
Bandáž lakťa Spokey Segre pomáha zmierniť nepohodlnosť v prípade natiahnutia a úrazu svalov a kĺbov. Poskytuje upokojujúce držanie tepla a spevnenie, zároveň neobmedzuje v pohybe. Vysoko kvalitný materiál umožňuje koži dýchať. Jednoduché založenie a stiahnutie.
Bandáž zápästia Spokey Segre
Skladom
Bandáž zápästia Spokey Segre pomáha zmierniť nepohodlnosť v prípade natiahnutia a úrazu svalov a kĺbov. Poskytuje upokojujúce držanie tepla a spevnenie, zároveň neobmedzuje v pohybe. Vysoko kvalitný materiál umožňuje koži dýchať. Jednoduché založenie a stiahnutie.
Neoprénová bandáž zápästia Spokey Fitband
Skladom
Neoprénová bandáž zápästia Spokey Fitband je vyrobená z vysoko kvalitného elastického neoprénu, ktorý sa dokonale prispôsobuje anatómii tela a tým zabraňuje posúvaniu samotnej bandáže. Špeciálna izolačná vrstva použitá pri výrobe odvádza vodu a poskytuje tak počas používania pocit pohodlia.
Neoprénová bandáž členku Spokey Rask
Skladom
Bandáž je vyrobená z vysoko kvalitného elastického neoprénu, ktorý sa dokonale prispôsobuje anatómii tela a tým zabraňuje posúvaniu samotnej bandáže. Špeciálna izolačná vrstva použitá pri výrobe odvádza vodu a poskytuje tak počas používania pocit pohodlia.
Bandáž neoprénová bedrovo-krížová Spokey Flare
Posledné kusy v sklade
Bandáž je vyrobená z vysoko kvalitného elastického neoprénu, ktorý sa dokonale prispôsobuje anatómii tela a tým zabraňuje posúvaniu samotnej bandáže.
11,30 €