Športové podprsenky

Športové podprsenky sú určené pre ženy, ktoré sa chcú cítiť skvele a v suchu pri aktívnom tréningu ako vonku tak vo fitness centre. Športové podprsenky sú vyrobené zo špeciálneho materiálu, ktorý je veľmi príjemný na telo a zároveň veľmi pohodlný. Vyskúšajte pri športe kvalitné športové podprsenku a hneď spoznáte rozdiel. Športová podprsenka patrí do kategórie moderného fitness oblečenie, ktoré sa hodia na akékoľvek športové aktivity či už rada beháte, hráte tenis alebo cvičíte.Športové podprsenky sú vyrobené zo špeciálneho elastického materiálu, majú elastický pás pre maximálny komfort. Niektoré zo športových podprseniek od firmy Nike majú tiež špeciálnu technológiu zvanú Dri-fit, ktorá zabezpečí, aby sa pot dostal preč od pokožky. Športové podprsenky sú ponúkané v rôznych farbách a vo všetkých možných veľkostiach.


Na tento športový sortiment sa sústredí rad svetových výrobcov, medzi ktoré patrí napr. Lonsdale, Nike či Adidas. Títo výrobcovia sa snažia vyrobiť čo najpohodlnejšie športovú podprsenku so skvelými vlastnosťami a tiež za rozumnú cenu. Pokiaľ chcete dosiahnuť skvelé výsledky v športe, tak práve pohodlná športová podprsenka Vám k tomu určite pomôže, pretože je dôležité cítiť sa skvele.

-7,57 €
Športová podprsenka Under Armour 1351998 001 Mid Sportstyle Graphic
Skladom
Športová podprsenka Under Armour 1351998 001 Mid Sportstyle Graphic bez polstrovanie. Ľahký štvorcestný strečový materiál, ktorý vytvára efekt druhej kože. Tkanina odvádza pot, rýchlo schne a umožňuje pokožke dýchať.
29,91 €
37,48 €
-7,94 €
Dámska športová podprsenka Nike Victory Compression Grey 375833-091
Produkt je dostupný s inými možnosťami
Dámska športová podprsenka Nike Victory Compression Grey 375833-091 je zameraná priamo na aktívne ženy. Zaručuje vynikajúci pocit pohodlia a slobody pri vykonávaní i tých najnáročnejších cvičenia. Odolný materiál zabezpečí, že táto podprsenka vydrží dlho. Technológia DriFit odvádza pot a gumené traky poskytujú pohodlie a ľahkosť. Ideálne pre telocvični, fitness alebo beh.
20,16 €
28,10 €
-7,57 €
Športová podprsenka Joma Top Electra White 900926.200
Skladom
Športová podprsenka Joma Top Electra White 900926.200 pre aktívne ženy, ktoré milujú pohyb. Podprsenka zaručuje vynikajúci pocit pohodlia pri vykonávaní i tých najnáročnejších cvičenia. Podprsenka má elastické, nastaviteľné ramienka. So sieťovinou na prednej a zadnej strane pre väčšiu priedušnosť.
22,41 €
29,98 €
Športová podprsenka Joma Brahma Top Black
Skladom
Športová podprsenka Joma Brahma Top Black pre aktívne ženy, ktoré milujú pohyb. Podprsenka je odolná proti poteniu. Materiál je ľahký, mäkký a pružný. Je určená pre zaistenie veľké slobody pohybu, rovnako ako pohodlie. Poskytuje dokonalú ochranu proti poveternostným podmienkam a pohodlie vďaka svojej vodeodolnosti a priedušnosti. S technológiou DRY-MX.
17,97 €
Športová podprsenka Joma Brahma Top White
Skladom
Športová podprsenka Joma Brahma Top White pre aktívne ženy, ktoré milujú pohyb. Podprsenka je odolná proti poteniu. Materiál je ľahký, mäkký a pružný. Je určená pre zaistenie veľké slobody pohybu, rovnako ako pohodlie. Poskytuje dokonalú ochranu proti poveternostným podmienkam a pohodlie vďaka svojej vodeodolnosti a priedušnosti. S technológiou DRY-MX.
17,97 €
Športová podprsenka Adidas D2M EI4817
Produkt je dostupný s inými možnosťami
Športová podprsenka Adidas D2M EI4817 je absolútne nevyhnutná pre aktívne ženy. Podprsenka tvaruje poprsie a umožňuje vám užívať si každý pohyb. Kompresný strih s boxerskými výrezmi na zadnej strane. Vlhkosť odvádzajúci tkanina s technológiou Climalite. Široký elastický pásik pod poprsím. Unikátny dizajn v odtieňoch tlmené ružovej a olivy.
Športová podprsenka Reebok TE Bra FK6713
do 4 - 7 pracovných dní
Športová podprsenka Reebok TE Bra FK6713 zaisťuje sebavedomie a pohodlie pri každom pohybe. Mäkká bavlnená tkanina zaručuje prirodzenú priedušnosť a elastické vlákna zaisťujú pohodlie. Prispôsobený strih s okrúhlym výstrihom a boxerskými výrezy. Široká páska pod poprsím.
13,16 €
Športová podprsenka 4F H4Z19 STAD001 70N
Produkt je dostupný s inými možnosťami
Športová podprsenka 4F H4Z19 STAD001 70N funguje dobre pri cvičení s nízkou intenzitou. Materiál s technológiou 4FDry odvádza vlhkosť. Zadný panel zo sieťoviny podporuje ventiláciu. Šikmé popruhy a spodný popruh zaisťujú stabilitu.
Športová podprsenka 4F H4L19 STAD002 53S
Dočasne vypredané
Športová podprsenka 4F H4L19 STAD002 53S, ktorá zaručuje strednú podporu počas aktivity. Prispôsobené na mieru. Široké, nastaviteľné popruhy. 4FDry technológie. Zadná časť vyrobená zo sieťoviny PowerMesh. Ramienka s trojstupňovým nastavením pre háčiky. Zvlášť sa odporúča pre cvičenie strednej intenzity, napr. Tanečné alebo kardio tréning.
Športová podprsenka 4F H4Z19 STAD002B 20S
Dočasne vypredané
Športová podprsenka 4F H4Z19 STAD002B 20S je správne zvolená športová podprsenka, ktorá zaručuje neoceniteľnú podporu pri prekročení limitu pohodlie počas cvičenia. Integrovaný dizajn z pružného materiálu poskytuje podporu pri tréningu so strednou intenzitou. Technický materiál s rýchloschnúci úpravou. Perforovaný zadný panel.
Športová podprsenka 4F H4Z19 STAD002B 21M
Dočasne vypredané
Športová podprsenka 4F H4Z19 STAD002B 21M je správne zvolená športová podprsenka, ktorá zaručuje neoceniteľnú podporu pri prekročení limitu pohodlie počas cvičenia. Integrovaný dizajn z pružného materiálu poskytuje podporu pri tréningu so strednou intenzitou. Technický materiál s rýchloschnúci úpravou. Perforovaný zadný panel.
Športová podprsenka Adidas D2M DY4071
Dočasne vypredané
Športová podprsenka Adidas D2M DY4071, s ktorou od prvej chvíle oceníte podporu a pohodlie, ktoré budete cítiť pri každom pohybe. Sieťový zadný panel. Climalite technológie. Mäkký elastický pásik pod poprsím. Sivá športová podprsenka s bielym logom na pásku.
Športová podprsenka 4F H4Z19 STAD002B 50S
Dočasne vypredané
Športová podprsenka 4F H4Z19 STAD002B 50S je s právne zvolená športová podprsenka, ktorá zaručuje neoceniteľnú podporu pri prekročení limitu pohodlie počas cvičenia. Integrovaný dizajn z pružného materiálu poskytuje podporu pri tréningu so strednou intenzitou. Technický materiál s rýchloschnúci úpravou. Perforovaný zadný panel.
-5,67 €
Dámska športová podprsenka Nike Indy Bra Black 878614-011
Dočasne vypredané
Dámska športová podprsenka Nike Indy Bra Black 878614-011 je ľahká a mäkká podprsenka pre pohyb bez obmedzenia. Športová podprsenka Nike Indy ponúka ľahkú podporu pre tréningy s nízkou intenzitou, pri ktorých vydáš veľa energie, ako je joga, pilates či barre. Jej nízky strih a tenká, nastaviteľné ramienka predstavujú pekný ženský detail. Zadný panel zo sieťoviny zase zaisťuje priedušnosť.
24,30 €
29,98 €