Počet produktov v kategórii: 12

Gymnastické kruhy

Gymnastické kruhy napomáhajú lepšiemu krvnému obehu, posilňovať svaly, chrbticu, pomáhajú tráviacemu a tráviacemu ústrojenstvu. Gymnastické kruhy sú vhodné pre začiatočníkov aj pokročilých. Sú vhodné na gymnastiku aj k rôznym hrám, pomáhajú formovať postavu. Gymnastické kruhy milujú deti i dospelí. Zvoliť si možno skladacie alebo kompaktné obruč. Vyberajte podľa priemeru trubice, celkovej veľkosti obruče, tiež hmotnosti, ktorá ovplyvňuje jej rýchlosť. Ťažšie obruč ľahko roztočíte na tele, ale pri točenie na rukách alebo na krku sa čoskoro unavíte.

 • Výpredaj
  1,47 € Skladom
  červená

  Gymnastický kruh Meteor 80 cm napomáhá k dokonalejšímu krevnímu oběhu, posílení svalů celé páteře, dobrému trávení i vyprazdňování. Pohybem s gymnastickou obručí pozitivně ovlivňujete funkci kyčlí, kříže a celé oblasti páteře.

  1,47 €
   
    Skladom vo štvrtok 30.5. u vás
    K dispozici: 2 ks
 • Výpredaj
  1,85 € Dočasne vypredané
  zelená

  Gymnastický kruh Meteor 90 cm napomáhá k dokonalejšímu krevnímu oběhu, posílení svalů celé páteře, dobrému trávení i vyprazdňování. Pohybem s gymnastickou obručí pozitivně ovlivňujete funkci kyčlí, kříže a celé oblasti páteře.

  1,85 €
   
    Dočasne vypredané
   
 • 17,30 € Dočasne vypredané

  Obruč Hula Ring Wave 1,3 kg zbavujete Vaše tělo pravidelným cvičením přebytečného tuku na problémových partiích jako jsou břicho, hýždě, boky a nohy. Krouživým pohybem s Hula Ring obručí pozitivně ovlivňujete funkci kyčlí, kříže a celé oblasti páteře. Pravidelným cvičením s obručí docílíte účinného posilování celého těla.

  17,30 €
   
    Dočasne vypredané
   
 • 20,69 € Dočasne vypredané

  Obruč Hula Ring Wave 2 kg zbavujete Vaše tělo pravidelným cvičením přebytečného tuku na problémových partiích jako jsou břicho, hýždě, boky a nohy. Krouživým pohybem s Hula Ring obručí pozitivně ovlivňujete funkci kyčlí, kříže a celé oblasti páteře. Pravidelným cvičením s obručí docílíte účinného posilování celého těla.

  20,69 €
   
    Dočasne vypredané
   
 • 17,79 € Dočasne vypredané

  Obruč Hula Ring Wave 1,5 kg zbavujete Vaše tělo pravidelným cvičením přebytečného tuku na problémových partiích jako jsou břicho, hýždě, boky a nohy. Krouživým pohybem s Hula Ring obručí pozitivně ovlivňujete funkci kyčlí, kříže a celé oblasti páteře. Pravidelným cvičením s obručí docílíte účinného posilování celého těla.

  17,79 €
   
    Dočasne vypredané
   
 • 11,95 € Skladom

  Obruč Hula Ring Wave 0,75 kg zbavujete Vaše tělo pravidelným cvičením přebytečného tuku na problémových partiích jako jsou břicho, hýždě, boky a nohy. Krouživým pohybem s Hula Ring obručí pozitivně ovlivňujete funkci kyčlí, kříže a celé oblasti páteře. Pravidelným cvičením s obručí docílíte účinného posilování celého těla.

  11,95 €
   
    Skladom
   
 • 19,56 € Skladom

  Obruč Hula Ring Massage 1,1 kg zbavujete Vaše tělo pravidelným cvičením přebytečného tuku na problémových partiích jako jsou břicho, hýždě, boky a nohy. Krouživým pohybem s Hula Ring Masage obručí pozitivně ovlivňujete funkci kyčlí, kříže a celé oblasti páteře. Pravidelným cvičením s obručí docílíte účinného posilování celého těla.

  19,56 €
   
    Skladom vo štvrtok 30.5. u vás
    K dispozici: 2 ks
 • 21,44 € Dočasne vypredané

  Obruč Hula Ring Masage 1,6 kg zbavujete Vaše tělo pravidelným cvičením přebytečného tuku na problémových partiích jako jsou břicho, hýždě, boky a nohy. Krouživým pohybem s Hula Ring Masage obručí pozitivně ovlivňujete funkci kyčlí, kříže a celé oblasti páteře. Pravidelným cvičením s obručí docílíte účinného posilování celého těla.

  21,44 €
   
    Dočasne vypredané
   
 • 7,91 € Skladom

  Kruh Hula Ring Dynamic 0,5 kg je ideální pomocník proti celulitidě.  

  7,91 €
   
    Skladom
   
 • Akcia
  15,01 € 18,81 € Dočasne vypredané

  Hula Hoop Axer Fit s masážními body je odolná obruč z lehkého materiálu. Pravidelným cvičením s obručí Hula Hoop zbavujete Vaše tělo přebytečného tuku na problémových partiích jako jsou břicho, hýždě, boky a nohy. Krouživým pohybem s Hula Hoop obručí pozitivně ovlivňujete funkci kyčlí, kříže a celé oblasti páteře.

  15,01 € 18,81 € - 20 %
   
    Dočasne vypredané
   
 • 18,81 € Skladom

  Hula Hoop Avento foam Blue je odolná obruč z lehkého materiálu. Pravidelným cvičením s obručí Hula Hoop zbavujete Vaše tělo přebytečného tuku na problémových partiích jako jsou břicho, hýždě, boky a nohy. Krouživým pohybem s Hula Hoop obručí pozitivně ovlivňujete funkci kyčlí, kříže a celé oblasti páteře.

  18,81 €
   
    Skladom vo štvrtok 30.5. u vás
    K dispozici: 2 ks
 • 10,51 € Skladom

  Kruh pro pilates Axer Sport Blue je speciálně anatomicky tvarovaný, takže je velmi snadné a skvěle se s ním pracovat. Kruh má plastové rukojeti s pěnovým krytem.

  10,51 €
   
    Skladom vo štvrtok 30.5. u vás
    K dispozici: 10 ks