Bandáže na členok

Na spevnenie a fixáciu členkového kĺbu slúži bandáže na členok. Sú vhodné pri vyvrtnutia členkového kĺbu, poranenia Achillovej šľachy, po zlomeninách členka, atď. Ortéza sú vyrobené z neoprénu, ktorý je vysoko elastický, na zranenú časť tela dobre priľne a nejazdia. Miesto je maximálne stlačené, zafixované a tiež ho materiál účinne zahreje. Bandáže na členok využívajú nielen športovci, ale ktokoľvek pri zranení či doliečenie.

Neoprénová bandáž členku Spokey Rask
Skladom
Bandáž je vyrobená z vysoko kvalitného elastického neoprénu, ktorý sa dokonale prispôsobuje anatómii tela a tým zabraňuje posúvaniu samotnej bandáže. Špeciálna izolačná vrstva použitá pri výrobe odvádza vodu a poskytuje tak počas používania pocit pohodlia.
Bandáž členku Spokey Segre
Skladom
Bandáž členku Spokey Segre pomáha zmierniť nepohodlnosť v prípade natiahnutia a úrazu svalov a kĺbov. Poskytuje upokojujúce držanie tepla a spevnenie, zároveň neobmedzuje v pohybe. Vysoko kvalitný materiál umožňuje koži dýchať. Jednoduché založenie a stiahnutie.
4,99 €
Neoprénová bandáž členku Meteor Slack
Dočasne vypredané
Neoprénová bandáž členku Meteor Slack stabilizuje členok pri dynamických športoch. Bandáž je vyrobené z materiálu, ktoré udržujú svaly a kĺby v teple. Bandáž Meteor Slack je doporučená ako preventívne opatrenie a ochrana pri športe a namáhaní členku po zranení. Účelom bandáže je stabilizovať členky. To je pri rehabilitácii po zranení veľmi dôležité.
Bandáž členku Meteor Coffe
Skladom
Bandáž členku Meteor coffe môže byť použitá po ľahkom zranenie členka, ako je podvrtnutie alebo natiahnutie šliach. Úlohou bandáže je ochrana proti menším zranenia a zmiernenie bolesti. V praxi sa spevní poškodené kĺby alebo svaly a bráni ich posunu.
2,96 €