švihadla

Švihadlo je športová pomôcka, ktorá sa používa pre pohybovú aktivitu tela zalouženou na skákanie. Švihadlo sa skladá z lana, ktoré je zakončené držadlami z rôzneho materiálu. Švihadlo je využívané v celej rade športov a slúži obzvlášť pre zahriatie organizmu a pretiahnutie svalov počas tréningu. Cvičenie so švihadlom zároveň slúži k zvýšeniu rýchlosti nôh.

-4,54 €
Vysokorýchlostné švihadlo Springos Speed Crossfit FA0102 3 m čierne
Skladom
Vysokorýchlostné švihadlo Springos Speed Crossfit FA0102 3 m čierne prináša pri cvičení mnoho výhod. Okrem iného dokonale podporuje spaľovanie tukov, zlepšuje fyzickú zdatnosť a vytrvalosť svalov. Vyrobené z najkvalitnejších materiálov umožňuje dlhodobé používanie. Dĺžka lana je možné ľahko a rýchlo prispôsobiť výške užívateľa.
8,55 €
13,09 €
-4,92 €
Rýchlostné Crossfit švihadlo Springos 3 ms ložiskami
Skladom
Rýchlostné Crossfit švihadlo Springos 3 ms ložiskami má pri cvičení mnoho výhod. Okrem iného dokonale podporuje spaľovanie tukov, zlepšuje fyzickú zdatnosť a vytrvalosť svalov. Vyrobené z najkvalitnejších materiálov, možno ho používať po dlhú dobu. Dĺžka lana môže byť ľahko a rýchlo prispôsobená výške užívateľa.
13,80 €
18,72 €
Vysokorýchlostné švihadlo Springos Speed Crossfit 3 m ružové
Skladom
Vysokorýchlostné švihadlo Springos Speed Crossfit 3 m ružové prináša pri cvičení mnoho výhod. Okrem iného dokonale podporuje spaľovanie tukov, zlepšuje fyzickú zdatnosť a vytrvalosť svalov. Vyrobené z najkvalitnejších materiálov umožňuje dlhodobé používanie. Dĺžka lana je možné ľahko a rýchlo prispôsobiť výške užívateľa.
4,46 €
Švihadlo AXERFIT Crossfit Black 3 m
Skladom
Švihadlo AXERFIT Crossfit Black 3 m je stálym doplnkom gymnastiky as jeho pomocou možno vykonávať veľa druhov kondičných cvičení. Tým najčastejším sú preskoky krúžiaceho švihadla. Vykonávaním tohto cviku dynamicky posilňujete svalstvo nôh a súčasne rozvíjate a posilňujete činnosť vnútorných orgánov, obehového, dychového a termoregulačného systému.
3,34 €
Švihadlo AXERFIT Crossfit Speed Red 3 m
Skladom
Švihadlo AXERFIT Crossfit Speed Red 3 m je stálym doplnkom gymnastiky as jeho pomocou možno vykonávať veľa druhov kondičných cvičení. Tým najčastejším sú preskoky krúžiaceho švihadla. Vykonávaním tohto cviku dynamicky posilňujete svalstvo nôh a súčasne rozvíjate a posilňujete činnosť vnútorných orgánov, obehového, dychového a termoregulačného systému.
4,31 €
Švihadlo AXERFIT Crossfit Speed Grey 3 m
Skladom
Švihadlo AXERFIT Crossfit Speed Grey 3 m je stálym doplnkom gymnastiky as jeho pomocou možno vykonávať veľa druhov kondičných cvičení. Tým najčastejším sú preskoky krúžiaceho švihadla. Vykonávaním tohto cviku dynamicky posilňujete svalstvo nôh a súčasne rozvíjate a posilňujete činnosť vnútorných orgánov, obehového, dychového a termoregulačného systému.
4,31 €
Švihadlo AXERFIT Crossfit Speed Blue 3 m
Skladom
Švihadlo AXERFIT Crossfit Speed Blue 3 m je stálym doplnkom gymnastiky as jeho pomocou možno vykonávať veľa druhov kondičných cvičení. Tým najčastejším sú preskoky krúžiaceho švihadla. Vykonávaním tohto cviku dynamicky posilňujete svalstvo nôh a súčasne rozvíjate a posilňujete činnosť vnútorných orgánov, obehového, dychového a termoregulačného systému.
4,31 €
Švihadlo AXERFIT Crossfit Speed Black 3 m
Skladom
Švihadlo AXERFIT Crossfit Speed Black 3 m je stálym doplnkom gymnastiky as jeho pomocou možno vykonávať veľa druhov kondičných cvičení. Tým najčastejším sú preskoky krúžiaceho švihadla. Vykonávaním tohto cviku dynamicky posilňujete svalstvo nôh a súčasne rozvíjate a posilňujete činnosť vnútorných orgánov, obehového, dychového a termoregulačného systému.
4,31 €
Švihadlo Avento Speed 280 cm Red
Posledné kusy v sklade
Švihadlo Avento Speed 280 cm Red pre najnáročnejších užívateľov. Švihadlo je rýchle, čo robí tréning efektívnejšie a intenzívnejšie. Je určené pre všeobecné cvičenie, poskytuje lepšiu fyzičku, spaľuje tuky, tvaruje svaly zadku, stehien a lýtok. Švihadlo umožňuje rýchle a plynulé nastavenie dĺžky. Použitý plastový materiál je vhodný pre každodenné použitie veľmi. Švihadlo je veľmi ľahké a praktické.
2,59 €
Nastaviteľné Švihadlo Axer Sport Red 300 cm
Posledné kusy v sklade
Nastaviteľné Švihadlo Axer Sport Red 300 cm bolo vytvorené pre najnáročnejších užívateľov. Švihadlo Vám pomôže zlepšiť váš fyzický stav, rozvíjať a posilňovať svaly nôh. Cvičenie pomôže znížiť telesný tuk v oblasti pásu, bokov, stehien a teliat. Je stálym doplnkom gymnastiky as jeho pomocou možno vykonávať veľa druhov kondičných cvičení.
4,46 €
-1,89 €
Švihadlo Axer Sport 275 cm koža
Skladom
Švihadlo Axer Sport 275 cm koža kombinuje zábavu s príjemným cvičením. Tréning so švihadlom má mnoho zdravotných výhod. Nielenže zlepšuje krvný obeh, koordináciu, ale aj spaľuje prebytočné kalórie. Švihadlo značky Meteor s drevenou rukoväťou zaisťuje bezpečné uchopenie.
6,70 €
8,59 €
-2,27 €
Švihadlo Axer Sport 275 cm Black koža
Skladom
Švihadlo Axer Sport 275 cm Black kože kombinuje zábavu s príjemným cvičením. Tréning so švihadlom má mnoho zdravotných výhod. Nielenže zlepšuje krvný obeh, koordináciu, ale aj spaľuje prebytočné kalórie. Švihadlo značky Meteor s drevenou rukoväťou zaisťuje bezpečné uchopenie.
7,07 €
9,34 €
-0,38 €
Švihadlo Axer Sport 275 cm bielej
Skladom
Švihadlo Axer Sport 275 cm bielej k ombinuje zábavu s príjemným cvičením. Lano z bavlny je zárukou ľahkosti a stability produktu. Celá konštrukcia bola navrhnutá pre pohodlie a spokojnosť používateľa.
1,84 €
2,21 €
-1,51 €
Švihadlo so závažím Axer Sport 270 cm
Skladom
Švihadlo so závažím Axer Sport 270 cm je stálym doplnkom gymnastiky as jeho pomocou možno vykonávať veľa druhov kondičných cvičení. Tým najčastejším sú preskoky krúžiaceho švihadla. Vykonávaním tohto cviku dynamicky posilňujete svalstvo nôh a súčasne rozvíjate a posilňujete činnosť vnútorných orgánov, obehového, dychového a termoregulačného systému.
5,58 €
7,09 €
Švihadlo Spokey Whizzer šedej
Skladom
Švihadlo Spokey Whizzer šedej núti cvičenca k pravidelnému rytmu dýchania a výrazne prispieva k zlepšeniu kĺbovej pohyblivosti. Lano je uchytené v ložisku umiestnenom vnútri rukoväte a zaisťuje perfektne hladký pohyb pri preskokoch. Pomocou ložiskového švihadla možno vykonávať veľa rôznych kondičných cvičení, najčastejšími sú preskoky krúžiaceho švihadla.
11,35 €
Crossfit švihadlo HMS SK55 Blue
Skladom
Crossfit švihadlo HMS SK55 Blue je švihadlo s kovovým lankom. Dĺžka lana je 3 m. Švihadlo je ideálnou pomôckou pri formovaní postavy a kondičnom tréningu.
9,78 €
Crossfit švihadlo HMS SK52 Silver
Skladom
Crossfit švihadlo HMS SK52 Silver je š vihadlo s kovovým lankom. Dĺžka lana je 3m. Švihadlo je ideálnou pomôckou pri formovaní postavy a kondičnom tréningu.
12,69 €
Švihadlo HMS SK43 Brown
Dočasne vypredané
Švihadlo HMS SK43 Brown je š vihadlo s guličkovými ložiskami a drevenou rukoväťou. Kožené lanko s dĺžkou 2,7 m. Švihadlo je ideálnou pomôckou pri formovaní postavy a kondičnom tréningu.
Crossfit švihadlo HMS SK52 Red
Skladom
Crossfit švihadlo HMS SK52 Red je š vihadlo s kovovým lankom. Dĺžka lana je 3m. Švihadlo je ideálnou pomôckou pri formovaní postavy a kondičnom tréningu.
12,69 €
Crossfit švihadlo HMS SK54 Red
Skladom
Crossfit švihadlo HMS SK54 Red je švihadlo s kovovým lankom. Dĺžka lana je 3 m. Švihadlo je ideálnou pomôckou pri formovaní postavy a kondičnom tréningu.
14,50 €
Crossfit švihadlo HMS SK54 Silver
Skladom
Crossfit švihadlo HMS SK54 Silver je š vihadlo s kovovým lankom. Dĺžka lana je 3 m. Švihadlo je ideálnou pomôckou pri formovaní postavy a kondičnom tréningu.
14,50 €
Crossfit švihadlo HMS SK55 Green
Skladom
Crossfit švihadlo HMS SK55 Green je švihadlo s kovovým lankom. Dĺžka lana je 3 m. Švihadlo je ideálnou pomôckou pri formovaní postavy a kondičnom tréningu.
9,78 €
Švihadlo Merco Pvc vinyl rope pvc lano plastové rúčky 3 m
Skladom
Švihadlo Merco Pvc vinyl rope pvc lano plastové rúčky 3 m je neodmysliteľným pomocníkom pri kondičných cvičeniach. Tento model je vyrobený z PVC (bez použitia ftalátov a olova) a svojím zameraním je ideálny pre školy a detské ihriská.
1,13 €