švihadla

Švihadlo je športová pomôcka, ktorá sa používa pre pohybovú aktivitu tela zalouženou na skákanie. Švihadlo sa skladá z lana, ktoré je zakončené držadlami z rôzneho materiálu. Švihadlo je využívané v celej rade športov a slúži obzvlášť pre zahriatie organizmu a pretiahnutie svalov počas tréningu. Cvičenie so švihadlom zároveň slúži k zvýšeniu rýchlosti nôh.

-4,54 €
Vysokorýchlostné švihadlo Springos Speed Crossfit FA0102 3 m čierne
Skladom
Vysokorýchlostné švihadlo Springos Speed Crossfit FA0102 3 m čierne prináša pri cvičení mnoho výhod. Okrem iného dokonale podporuje spaľovanie tukov, zlepšuje fyzickú zdatnosť a vytrvalosť svalov. Vyrobené z najkvalitnejších materiálov umožňuje dlhodobé používanie. Dĺžka lana je možné ľahko a rýchlo prispôsobiť výške užívateľa.
8,55 €
13,09 €
-4,92 €
Rýchlostné Crossfit švihadlo Springos 3 ms ložiskami
Skladom
Rýchlostné Crossfit švihadlo Springos 3 ms ložiskami má pri cvičení mnoho výhod. Okrem iného dokonale podporuje spaľovanie tukov, zlepšuje fyzickú zdatnosť a vytrvalosť svalov. Vyrobené z najkvalitnejších materiálov, možno ho používať po dlhú dobu. Dĺžka lana môže byť ľahko a rýchlo prispôsobená výške užívateľa.
13,80 €
18,72 €
Vysokorýchlostné švihadlo Springos Speed Crossfit 3 m ružové
Skladom
Vysokorýchlostné švihadlo Springos Speed Crossfit 3 m ružové prináša pri cvičení mnoho výhod. Okrem iného dokonale podporuje spaľovanie tukov, zlepšuje fyzickú zdatnosť a vytrvalosť svalov. Vyrobené z najkvalitnejších materiálov umožňuje dlhodobé používanie. Dĺžka lana je možné ľahko a rýchlo prispôsobiť výške užívateľa.
4,46 €
Švihadlo AXERFIT Crossfit Black 3 m
Skladom
Švihadlo AXERFIT Crossfit Black 3 m je stálym doplnkom gymnastiky as jeho pomocou možno vykonávať veľa druhov kondičných cvičení. Tým najčastejším sú preskoky krúžiaceho švihadla. Vykonávaním tohto cviku dynamicky posilňujete svalstvo nôh a súčasne rozvíjate a posilňujete činnosť vnútorných orgánov, obehového, dychového a termoregulačného systému.
3,34 €
Švihadlo AXERFIT Crossfit Speed Red 3 m
Skladom
Švihadlo AXERFIT Crossfit Speed Red 3 m je stálym doplnkom gymnastiky as jeho pomocou možno vykonávať veľa druhov kondičných cvičení. Tým najčastejším sú preskoky krúžiaceho švihadla. Vykonávaním tohto cviku dynamicky posilňujete svalstvo nôh a súčasne rozvíjate a posilňujete činnosť vnútorných orgánov, obehového, dychového a termoregulačného systému.
4,31 €
Švihadlo AXERFIT Crossfit Speed Grey 3 m
Skladom
Švihadlo AXERFIT Crossfit Speed Grey 3 m je stálym doplnkom gymnastiky as jeho pomocou možno vykonávať veľa druhov kondičných cvičení. Tým najčastejším sú preskoky krúžiaceho švihadla. Vykonávaním tohto cviku dynamicky posilňujete svalstvo nôh a súčasne rozvíjate a posilňujete činnosť vnútorných orgánov, obehového, dychového a termoregulačného systému.
4,31 €
Švihadlo AXERFIT Crossfit Speed Blue 3 m
Skladom
Švihadlo AXERFIT Crossfit Speed Blue 3 m je stálym doplnkom gymnastiky as jeho pomocou možno vykonávať veľa druhov kondičných cvičení. Tým najčastejším sú preskoky krúžiaceho švihadla. Vykonávaním tohto cviku dynamicky posilňujete svalstvo nôh a súčasne rozvíjate a posilňujete činnosť vnútorných orgánov, obehového, dychového a termoregulačného systému.
4,31 €
Švihadlo AXERFIT Crossfit Speed Black 3 m
Skladom
Švihadlo AXERFIT Crossfit Speed Black 3 m je stálym doplnkom gymnastiky as jeho pomocou možno vykonávať veľa druhov kondičných cvičení. Tým najčastejším sú preskoky krúžiaceho švihadla. Vykonávaním tohto cviku dynamicky posilňujete svalstvo nôh a súčasne rozvíjate a posilňujete činnosť vnútorných orgánov, obehového, dychového a termoregulačného systému.
4,31 €
Švihadlo Avento Speed 280 cm Red
Dočasne vypredané
Švihadlo Avento Speed 280 cm Red pre najnáročnejších užívateľov. Švihadlo je rýchle, čo robí tréning efektívnejšie a intenzívnejšie. Je určené pre všeobecné cvičenie, poskytuje lepšiu fyzičku, spaľuje tuky, tvaruje svaly zadku, stehien a lýtok. Švihadlo umožňuje rýchle a plynulé nastavenie dĺžky. Použitý plastový materiál je vhodný pre každodenné použitie veľmi. Švihadlo je veľmi ľahké a praktické.
Nastaviteľné Švihadlo Axer Sport Red 300 cm
Dočasne vypredané
Nastaviteľné Švihadlo Axer Sport Red 300 cm bolo vytvorené pre najnáročnejších užívateľov. Švihadlo Vám pomôže zlepšiť váš fyzický stav, rozvíjať a posilňovať svaly nôh. Cvičenie pomôže znížiť telesný tuk v oblasti pásu, bokov, stehien a teliat. Je stálym doplnkom gymnastiky as jeho pomocou možno vykonávať veľa druhov kondičných cvičení.
-1,89 €
Švihadlo Axer Sport 275 cm koža
Skladom
Švihadlo Axer Sport 275 cm koža kombinuje zábavu s príjemným cvičením. Tréning so švihadlom má mnoho zdravotných výhod. Nielenže zlepšuje krvný obeh, koordináciu, ale aj spaľuje prebytočné kalórie. Švihadlo značky Meteor s drevenou rukoväťou zaisťuje bezpečné uchopenie.
6,70 €
8,59 €