Fitness

Pribúda stále viac ľudí, ktorí sa rozhodnú pre posilňovanie svojho tela či už doma alebo vo fitness centre. Dôvodov môže byť hneď niekoľko, ale všetky nejako súvisia so zdravím a vitalitou človeka. Väčšinou Začínate cvičiť a posilňovať za účelom získania príťažlivejšie postavy alebo zo zdravotných dôvodov. Pri pravidelnom cvičení možno docieliť vytýčených cieľov a získať štíhlu a vypracovanú postavu. Dôležité je však vytrvať a cvičiť pravidelne! Široká ponuka fitness pomôcok pre posilňovanie Vám umožní vybrať si to pravé náčinia práve pre Vás či už sa jedná o činky, balančné podložky, gymnastické lopty, hrazdy a podobné.

Slackline Slackers Classic - 15 m
do 24 hodin
Veľmi silný a statický popruh Slackers Classic je dokonalý viacúčelový set vhodný ako pre rodinu, tak aj pre pokročilých slacklinery. Radosť z balansovanie, jednoduchosť celého systému, nekonečná zábava na záhradu aj do parku alebo ako tréningový doplnok. Celý set napnete aj povolíte počas 10 minút. Výrobok s certifikátom podľa DIN 79400.
62,24 €
Činka nakladacia Sedco 15 kg
Dočasne vypredané
Činka nakladacia Sedco 15 kg je vhodná pre domáce posilňovanie s možnosťou zmeny záťaže podľa aktuálnej potreby. Využitie pre rôzne vekové a kondičné skupiny. Je vhodná pre posilňovanie hornej polovice tela. Skladá sa zo hriadeľa a skrutkovacích matíc, ktoré zamedzujú skĺznutiu závažia a prípadnému úrazu.
Vibračný posilňovací stroj MASTER G5 - wood
do 24 hodin
Vibračný posilňovací stroj MASTER G5 - wood pomáha k rýchlemu a efektívnemu formovaniu postavy a redukciu váhy, to všetko navyše v originálnom drevenom dizajne.
187,21 €
Gymnastická bradlá MASTER 150 cm - ružová
do 24 hodin
Gymnastická bradlá MASTER 150 cm - ružová sú pomôckou pre cvičenie gymnastov, gymnastiek a parkuristů. Deti môžu trénovať jednoduché gymnastické prvky v domácom prostredí. Vďaka výške až 150 cm sú bradlá tiež vhodná pre deti pre silový tréning paží, chrbta a brušných svalov - príťahy nadhmatom, podhmatom, výdrž v príťahu, prednožovanie, výdrže v prednožovanie, atď.
187,21 €
Gymnastická bradlá MASTER 150 cm - modrá
do 24 hodin
Gymnastická bradlá MASTER 150 cm - modrá sú pomôckou pre cvičenie gymnastov, gymnastiek a parkuristů. Deti môžu trénovať jednoduché gymnastické prvky v domácom prostredí. Vďaka výške až 150 cm sú bradlá tiež vhodná pre deti pre silový tréning paží, chrbta a brušných svalov - príťahy nadhmatom, podhmatom, výdrž v príťahu, prednožovanie, výdrže v prednožovanie, atď.
187,21 €
Tréningový plyo box MASTER - 60 cm
Dočasne vypredané
Tréningový plyo box MASTER - 60 cm je ideálnym doplnkom pre domáce telocvične určený na skákanie a cross-fit tréning v súlade s príslušnou úrovňou výkonu a tréningovými nároky. Pre náročnejších tréning možno na seba umiestniť niekoľko boxov a zabezpečiť ich pomocou suchých zipsov.
Tréningový plyo box MASTER - 45 cm
Dočasne vypredané
Tréningový plyo box MASTER - 45 cm je ideálnym doplnkom pre domáce telocvične určený na skákanie a cross-fit tréning v súlade s príslušnou úrovňou výkonu a tréningovými nároky. Pre náročnejších tréning možno na seba umiestniť niekoľko boxov a zabezpečiť ich pomocou suchých zipsov.
Tréningový plyo box MASTER - 30 cm
Posledné kusy v sklade
Tréningový plyo box MASTER - 30 cm je ideálnym doplnkom pre domáce telocvične určený na skákanie a cross-fit tréning v súlade s príslušnou úrovňou výkonu a tréningovými nároky. Pre náročnejších tréning možno na seba umiestniť niekoľko boxov a zabezpečiť ich pomocou suchých zipsov.
112,17 €
Popruhy IRON GYM AB Straps
do 24 hodin
Popruhy IRON GYM AB Straps sú navrhnuté pre prácu v spojení s ktoroukoľvek hrazdou IRON GYM. Tieto plne nastaviteľné, polstrované a robustný popruhy možno ľahko nasadiť na ľubovoľnú hrazdu a venovať sa tak pokročilejšiemu precvičovanie najmä brušných svalov.
11,22 €
Popruhy IRON GYM Pull Up Boost
do 24 hodin
Popruhy IRON GYM Pull Up Boost premení ľubovoľnú hrazdu vo vysoko výkonný posilňovací stroj. Vďaka revolučnému dizajnu vie ubrať z celkovej záťaže na hrazde až 45 kg hmotnosti a umožní tak aj menej zdatným užívateľom využívať k cvičeniu vlastnej hotnost naplno. Ideálne pre posilnenie ramien, paží, brušných svalov a ďalších partií.
31,85 €
Švédska debna MASTER - 4 dielna
do 24 hodin
Švédska debna MASTER - 4 dielna poslúži nielen k přeskokům, ale aj k iným cvikom a pohybovým či odpočinkovým aktivitám. Každý zo štyroch dielov má jadro z veľmi hustej syntetickej peny, vďaka tejto kompaktnej a pevnej náplni je odolný voči preliačiny či prekopnutiu. Vyššia tuhosť materiálu umožní cvičiť deťom i dospelým. Povrch každého segmentu je vyrobený z PVC poťahu.
524,85 €
Aerial Yoga - záves na jogu MASTER Hammock s príslušenstvom - zelený
do 24 hodin
Záves na jogu je špeciálna pomôcka, ktorú si doma pripevníte k stropu, na záhrade k houpačkovému stojanu, alebo kdekoľvek vonku trebárs na strom. A potom už si len užívate cvičenie vo vzduchu. Do závesu sa v rôznych pozíciách zavesíte a tým sa preahujete, posilňujete, uvoľňujete, relaxujete ...
70,91 €
Aerial Yoga - záves na jogu MASTER Hammock - zelený
do 24 hodin
Záves na jogu je špeciálna pomôcka, ktorú si doma pripevníte k stropu, na záhrade k houpačkovému stojanu, alebo kdekoľvek vonku trebárs na strom. A potom už si len užívate cvičenie vo vzduchu. Do závesu sa v rôznych pozíciách zavesíte a tým sa preahujete, posilňujete, uvoľňujete, relaxujete ...
44,64 €
Záťažová vesta MASTER Weight Vest - 10 kg
Dočasne vypredané
Záťažová vesta MASTER Weight Vest - 10 kg je dodávaná s úplnú sadu závažia, vďaka ktorým možno nastaviť záťaž v rozmedzí 1,25 - 10 kg. Ako záťaž je použité celkom 8 ľahko vyjmutelných 1,25 kg vačkov s pieskom, ktoré sú rovnomerne rozložené a umožňujú tak komfortný pohyb aj pri najintenzívnejším tréningu.
Záťažová vesta MASTER X - Weight Vest - 5 kg
Dočasne vypredané
Záťažová vesta MASTER X - Weight Vest - 5 kg je vyrobená z kvalitného nylonového materiálu so zvýšenou odolnosťou. Vesta má rovnomerne rozloženú záťaž. Ramenné popruhy sú extra polstrovanie, otvory pre paže a krk sú priestranné a nijako neobmedzujú pohyb používateľa. Vesta je fixovaná hrudným popruhom s karabínou a je vhodná prakticky pre akúkoľvek postavu.
Masážny valec SPARTAN Yoga roller 90 x 15 cm
do 24 hodin
Masážny valec SPARTAN Yoga roller 90 x 15 cm je vyrobený z odolného, nárazuvzdorného materiálu s príjemným reliéfnym povrchom. Pri cvičení masíruje telo a zaisťuje hlbšie a presnejšie svalovú stimuláciu. Valec je určený k zlepšovaniu stability a koordináciu pohybov, urýchlenie zotavenia po tréningu, znižuje riziko zranenia, zvyšuje prietok krvi v tele a urýchľuje liečbu poranení.
23,22 €
Masážny valec IRON GYM 15 x 30 cm
do 24 hodin
Zrýchlite rekonvalescencii, predchádzajte zraneniam! Masážny valec určený pre aktívny domáci tréning, je výbornou pomôckou pre uvoľnenie napätia svalov napr. Po intenzívnom tréningu. Ideálne pre domáce fitness úroveň!
21,35 €
Masážny valec IRON GYM Essential
do 24 hodin
Zrýchlite rekonvalescencii, predchádzajte zraneniam! Masážny valec IRON GYM z kolekcie Essential, určené pre aktívny domáci tréning, je výbornou pomôckou pre uvoľnenie napätia svalov napr. Po intenzívnom tréningu. Ideálne pre domáce fitness úroveň!
17,22 €
Masážny valec SPARTAN Foam roller 30 x 15 cm
do 24 hodin
Masážny valec SPARTAN Foam roller 30 x 15 cm je vyrobený z odolného, nárazuvzdorného polyetylénového materiálu s vystužením v stredu. Vonkajší reliéfny povrch pri cvičení masíruje telo, zaisťuje hlbšie a presnejšie svalovú stimuláciu.
11,22 €
Masážny valec MASTER Yoga Foam roller 33 x 14 cm
do 24 hodin
Masážny valec MASTER Yoga Foam roller 33 x 14 cm je vyrobený z odolného, nárazuvzdorného polyetylénového materiálu s vystužením v stredu. Vonkajší reliéfny povrch pri cvičení masíruje telo, zaisťuje hlbšie a presnejšie svalovú stimuláciu.
13,09 €
Balančná podložka MASTER Dome Ball-Dynaso 58 cm
do 24 hodin
Balančná podložka MASTER Dome Ball-Dynaso 58 cm prispieva k rozvoju koordinácie pohybu ak aktivizácii a posilnenie stabilizačných svalových partií uložených v hlbších vrstvách, ktoré sa inak veľmi ťažko precvičujú. Cvičenie napomáha k odstráneniu stresu, svalového napätia a nerovnováhy. Metóda balančného cvičenie pomáha pri odstraňovaní bolestí chrbta a kĺbov a pomáha spevňovať postavu.
52,15 €
Posilňovací power bag Spartan 10 kg
do 24 hodín
Posilňovací power bag Spartan 10 kg je vhodná pomôcka pre funkčné tréningom. Perfektný alternatíva pre komplexné precvičenie celého tela. Pre rozvoj sily, dynamiky a precvičenie celých svalových skupín. Výborne sa osvedčuje pri balančných cvičeniach, pri cvičeniach dynamickej sily, nácviku rovnováhy.
31,10 €
Záťažová vesta MASTER Weight Vest - 20 kg
Dočasne vypredané
Záťažová vesta MASTER Weight Vest - 20 kg je dodávaná s úplnú sadu závažia, vďaka ktorým možno nastaviť záťaž v rozmedzí 1 - 20 kg. Ako záťaž je použité celkom 38 ľahko vyjmutelných 0,5 kg vačkov s pieskom, ktoré sú rovnomerne rozložené a umožňujú tak komfortný pohyb aj pri najintenzívnejším tréningu. Ramenné popruhy sú extra prešité, otvor pre krk je priestranný a nijako neobmedzuje pohyb používateľa.