Počet produktov v kategórii: 13

Atletické vrhacie gule na preteky a tréning

Atletická guľa je určená na vrhanie. Vybrať si môžete podľa hmotnosti a spôsobu využitia. Ponúkame gule tréningové aj pretekárske. Sú vhodné ako pre profesionálnych športovcov, tak pre športové kluby a krúžky, do škôl alebo pre rekreačné športy. Muži v oficiálnych atletických súťažiach používajú guľa o váhe 7,26 kg, ženy 4 kg. Pre juniorov sú vhodné gule o váhe 6 kg, pre žiakov 3 - 4 kg. Všetky sa vyrába z kvalitného kovu.

 • 14,66 € Skladom

  Koule atletická Sedco litá 5 kg se používá při olympíjské disciplíně vrh koulí. Vrh koulí je disciplína s velmi starobylými kořeny. Cílem je vrhnout těžkou kouli co nejdále. Vrh koulí je typickou vrhačskou disciplínou s převážně silovým charakterem.

  14,66 €
   
    Skladom
   
 • 9,38 € Skladom

  Koule atletická Sedco Training dovažovaná litá 3 kg se používá při olympíjské disciplíně vrh koulí. Vrh koulí je typickou vrhačskou disciplínou s převážně silovým charakterem. Při hodu koulí je důležitá především dynamická práce svalů. Tato koule se hodí do každého sportovního vybavení škol, na závody i pro profesionální sportovce.

  9,38 €
   
    Skladom
   
 • 12,13 € Skladom

  Koule atletická Sedco Training dovažovaná 4 kg se používá při olympíjské disciplíně vrh koulí. Vrh koulí je disciplína s velmi starobylými kořeny. Při hodu koulí je důležitá především dynamická práce svalů. Tato koule se hodí do každého sportovního vybavení škol, na závody i pro profesionální sportovce.

  12,13 €
   
    Skladom
   
 • 5,58 € Skladom

  Koule atletická Sedco Training 2 kg se používá při olympíjské disciplíně vrh koulí. Vrh koulí je disciplína s velmi starobylými kořeny. Při hodu koulí je důležitá především dynamická práce svalů. Tato koule se hodí do každého sportovního vybavení škol, na závody i pro profesionální sportovce.

  5,58 €
   
    Skladom
   
 • 16,96 € Skladom

  Koule atletická Sedco Training dovažovaná 6 kg se používá při olympíjské disciplíně vrh koulí. Vrh koulí je disciplína s velmi starobylými kořeny. Při hodu koulí je důležitá především dynamická práce svalů. Tato koule se hodí do každého sportovního vybavení škol, na závody i pro profesionální sportovce.

  16,96 €
   
    Skladom
   
 • 20,61 € Skladom

  Koule atletická Sedco Training dovažovaná 7,26 kg se používá při olympíjské disciplíně vrh koulí. Vrh koulí je disciplína s velmi starobylými kořeny. Při hodu koulí je důležitá především dynamická práce svalů. Tato koule se hodí do každého sportovního vybavení škol, na závody i pro profesionální sportovce.

  20,61 €
   
    Skladom
   
 • 14,81 € Skladom

  Koule atletická Sedco Závodní soustružená 4 kg se používá při olympíjské disciplíně vrh koulí. Vrh koulí je disciplína s velmi starobylými kořeny. Při hodu koulí je důležitá především dynamická práce svalů. Tato koule se hodí do každého sportovního vybavení škol, na závody i pro profesionální sportovce.

  14,81 €
   
    Skladom
   
 • 19,18 € Skladom

  Koule atletická Sedco Závodní soustružená 6 kg se používá při olympíjské disciplíně vrh koulí. Vrh koulí je disciplína s velmi starobylými kořeny. Při hodu koulí je důležitá především dynamická práce svalů. Tato koule se hodí do každého sportovního vybavení škol, na závody i pro profesionální sportovce.

  19,18 €
   
    Skladom
   
 • 22,39 € Skladom

  Koule atletická Sedco Závodní soustružená 7,26 kg se používá při olympíjské disciplíně vrh koulí. Vrh koulí je disciplína s velmi starobylými kořeny. Při hodu koulí je důležitá především dynamická práce svalů. Tato koule se hodí do každého sportovního vybavení škol, na závody i pro profesionální sportovce.

  22,39 €
   
    Skladom
   
 • 17,79 € Skladom

  Koule atletická Sedco Závodní soustružená 5 kg se používá při olympíjské disciplíně vrh koulí. Vrh koulí je disciplína s velmi starobylými kořeny. Při hodu koulí je důležitá především dynamická práce svalů. Tato koule se hodí do každého sportovního vybavení škol, na závody i pro profesionální sportovce.

  17,79 €
   
    Skladom
   
 • 11,00 € Skladom

  Koule atletická Sedco Training dovažovaná litá 4 kg se používá při olympíjské disciplíně vrh koulí. Vrh koulí je disciplína s velmi starobylými kořeny. Při hodu koulí je důležitá především dynamická práce svalů. Tato koule se hodí do každého sportovního vybavení škol, na závody i pro profesionální sportovce.

  11,00 €
   
    Skladom
   
 • 9,91 € Skladom

  Koule atletická Sedco Training litá 3 kg se používá při olympíjské disciplíně vrh koulí. Vrh koulí je disciplína s velmi starobylými kořeny. Při hodu koulí je důležitá především dynamická práce svalů. Tato koule se hodí do každého sportovního vybavení škol, na závody i pro profesionální sportovce.

  9,91 €
   
    Skladom
   
 • 13,27 € Skladom

  Koule atletická Sedco Training dovažovaná 5 kg se používá při olympíjské disciplíně vrh koulí. Vrh koulí je disciplína s velmi starobylými kořeny. Při hodu koulí je důležitá především dynamická práce svalů. Tato koule se hodí do každého sportovního vybavení škol, na závody i pro profesionální sportovce.

  13,27 €
   
    Skladom