Zoznam produktov značky Meteor

-3,78 €
Zimná kukla Meteor Balaclava XL-XXL / 56-62 cm
Skladom
Zimná kukla Meteor Balaclava XL-XXL / 56-62 cm poskytuje optimálnu reguláciu telesnej teploty počas fyzickej námahy. Zabraňuje nadmerným stratám tepla pri odstraňovaní vlhkosti. Vďaka pružnosti použitého materiálu si kukla zachováva svoj tvar a vzhľad a veľmi dobre priľne k hlave.
9,31 €
13,09 €
-3,78 €
Zimná kukla Meteor Balaclava Premium XL-XXL / 56-62 cm
Skladom
Zimná kukla Meteor Balaclava Premium XL-XXL / 56-62 cm poskytuje optimálnu reguláciu telesnej teploty počas cvičenia. Zabraňuje nadmerným stratám tepla pri odvádzanie vlhkosti. Vďaka pružnosti použitého materiálu si kukla udržuje svoj tvar a vzhľad a veľmi dobre priľne k hlave. Nestráca svoje vlastnosti ani pri dlhom a intenzívnom používaní.
11,19 €
14,97 €
-3,78 €
Zimná kukla Meteor Balaclava Premium ML / 52-55 cm
Skladom
Zimná kukla Meteor Balaclava Premium ML / 52-55 cm poskytuje optimálnu reguláciu telesnej teploty počas cvičenia. Zabraňuje nadmerným stratám tepla pri odvádzanie vlhkosti. Vďaka pružnosti použitého materiálu si kukla udržuje svoj tvar a vzhľad a veľmi dobre priľne k hlave. Nestráca svoje vlastnosti ani pri dlhom a intenzívnom používaní.
11,19 €
14,97 €
-3,78 €
Zimná kukla Meteor Balaclava ML / 52-55 cm
Skladom
Zimná kukla Meteor Balaclava ML / 52-55 cm poskytuje optimálnu reguláciu telesnej teploty počas fyzickej námahy. Zabraňuje nadmerným stratám tepla pri odstraňovaní vlhkosti. Vďaka pružnosti použitého materiálu si kukla zachováva svoj tvar a vzhľad a veľmi dobre priľne k hlave.
9,31 €
13,09 €
Volejbalová sieť Meteor 9,5 m
Dočasne vypredané
Volejbalová sieť Meteor 9,5 m je určená pre školy, tréningy alebo amatérske súťaže. Sieť je vyrobená z polyetylénu v oficiálnom rozmere. Horná hrana siete je obšitá širokou polypropylénovou páskou, ktorou prechádza oceľové lanko pre napnutie siete.
Vojenský kompas (buzola) Meteor Metal Linina 42 mm
Dočasne vypredané
Vojenský kompas (buzola) Meteor Metal Linina 42 mm je vysoko kvalitný kompas pre azimute v teréne. Špeciálna metóda merania umožňuje veľmi presné určenie smeru pochodu. Kompas je určený pre lesníkov, lovca a ľudí, ktorí radi cestujú po nespevnených chodníkoch.
Vak na vodu Meteor 1 L
Dočasne vypredané
Vak na vodu Meteor 1 L je kvalitný a cenovo priaznivý vak na vodu, ktorý sa ideálne hodí pre bežcov alebo na turistiku. Vďaka použitiu uzáveru je jeho plnenie, čistenie a vysúšanie veľmi jednoduché. Vak je vyrobený z priehľadného materiálu, takže môžete vždy kontrolovať množstvo tekutiny.
Ultratenká ľadvinka Meteor Runner
Dočasne vypredané
Ultratenká ľadvinka Meteor Runner je vhodná pri behaní, jazde na kolieskových korčuliach, pri jazde na bicykli, pri behu na lyžiach, alebo pri bežnej turistike. Ultratenká ľadvinka má navyše úložný priestor na MP3 prehrávač s otvorom pre slúchadlá.
-3,78 €
Ukazovateľ skóre Meteor 0-999 bodov, 0-7 setov
Skladom
Ukazovateľ skóre Meteor 0-999 bodov, 0-7 setov je vyrobený z kovu spoločne s plastovými číslicami. Maximálny počet bodov je 999 a maximum setov je 7. Indikátor skóre má široké využitie a je vhodná pre riasu športov ako je volejbal alebo stolný tenis. Rozmery ukazovatele sú 55 x 23 cm.
20,57 €
24,35 €
Ukazovateľ skóre Meteor 0-30 bodov, 0-7 setov
Skladom
Ukazovateľ skóre Meteor 0-30 bodov, 0-7 setov je vhodný pre volejbal, stolný tenis, hokej, futbal a mnohé ďalšie športy. Je možné nastaviť ľubovoľné skóre do 30 bodov a až 7 setov. Základňa ukazovateľa skóre je vyrobená z kvalitného kovu pre dlhú životnosť.
19,10 €
Tréningový kužeľ Meteor Cress 20 cm Yellow
Dočasne vypredané
Tréningový kužeľ Meteor Cress 20 cm Yellow je ideálna pre tréning, hry a ďalšie pohybové aktivity. Kužeľ môže byť použitý ako vymedzujúce bod určujúci oblasť ihrisko pre cvičenie, je tiež vhodný pre použitie ako prekážka pre slalom a pod. Je vyrobený z plastu, vďaka čomu sa vyznačuje vysokou odolnosťou a odolnosťou proti deformácii.
Tréningový kužeľ Meteor Cress 20 cm Red
Dočasne vypredané
Tréningový kužeľ Meteor Cress 20 cm Red je ideálna pre tréning, hry a ďalšie pohybové aktivity. Kužeľ môže byť použitý ako vymedzujúce bod určujúci oblasť ihrisko pre cvičenie, je tiež vhodný pre použitie ako prekážka pre slalom a pod. Je vyrobený z plastu, vďaka čomu sa vyznačuje vysokou odolnosťou a odolnosťou proti deformácii.
Tréningový kužeľ Meteor Cress 20 cm Blue
Skladom
Tréningový kužeľ Meteor Cress 20 cm Blue je ideálna pre tréning, hry a ďalšie pohybové aktivity. Kužeľ môže byť použitý ako vymedzujúce bod určujúci oblasť ihrisko pre cvičenie, je tiež vhodný pre použitie ako prekážka pre slalom a pod. Je vyrobený z plastu, vďaka čomu sa vyznačuje vysokou odolnosťou a odolnosťou proti deformácii.
1,69 €
Termoska Meteor 750 ml strieborná
Skladom
Termoska Meteor 750 ml strieborná je praktická a pohodlná termoska, ktorá je ideálnou voľbou pre milovníkov Vašej obľúbenej teplej kávy a čaju, ktoré si môžete vychutnať kdekoľvek. Má široký otvor, ktorý uľahčuje naliatie nápoja. Vďaka vynikajúcej kvalite spracovania trvá teplota obsahu až niekoľko hodín. Termoska bola navyše vybavená šálkou, čo zvyšuje pohodlie pri používaní.
10,47 €
Termoska Meteor 500 ml strieborná
Skladom
Termoska Meteor 500 ml strieborná je praktická a pohodlná termoska, ktorá je ideálnou voľbou pre milovníkov Vašej obľúbenej teplej kávy a čaju, ktoré si môžete vychutnať kdekoľvek. Má široký otvor, ktorý uľahčuje naliatie nápoja. Vďaka vynikajúcej kvalite spracovania trvá teplota obsahu až niekoľko hodín. Termoska bola navyše vybavená šálkou, čo zvyšuje pohodlie pri používaní.
7,47 €
-15,13 €
Termo batoh Meteor Arctic 20 l šedo-čierny
Posledné kusy v sklade
Termo batoh Meteor Arctic 20 l šedo-čierny a jeho izolačná vrstva pomáha udržiavať produkty v chlade až niekoľko hodín
18,60 €
33,73 €
-15,13 €
Termo batoh Meteor Arctic 20 l modro-šedý
Skladom
Termo batoh Meteor Arctic 20 l modro-sivý a jeho izolačná vrstva pomáha udržiavať produkty v chlade až niekoľko hodín.
18,60 €
33,73 €
Termálne hliníková fólia Meteor Silver 185 cm x 130 cm x 12 mm
Skladom
Termálne hliníková fólia Meteor Silver 185 cm x 130 cm x 12 mm dokonale chráni proti slnku, dažďu a zime. Používa sa pre záchranu, turistiku alebo horolezectvo. Jedná sa o veľmi funkčný a užitočný predmet, pretože môže byť používaný namiesto spacieho vaku v chladných dňoch, možno ho použiť ako kryt pre stan, takže sa nezahrieva. Fólia môže slúžiť aj ako kryt pre fľašu s chladným nápojom.
1,84 €
Termálne hliníková fólia Meteor Gold 185 cm x 130 cm x 12 mm
Skladom
Termálne hliníková fólia Meteor Gold 185 cm x 130 cm x 12 mm dokonale chráni proti slnku, dažďu a zime. Používa sa pre záchranu, turistiku alebo horolezectvo. Jedná sa o veľmi funkčný a užitočný predmet, pretože môže byť používaný namiesto spacieho vaku v chladných dňoch, možno ho použiť ako kryt pre stan, takže sa nezahrieva. Fólia môže slúžiť aj ako kryt pre fľašu s chladným nápojom.
1,84 €
Svietiace LED klip Meteor na topánky, 2 funkcie svietenia
Dočasne vypredané
Svietiace LED klip Meteor na topánky, 2 funkcie svietenia jednoducho nasaďte na topánku a pomocou tlačidla zapnutia / vypnutia nastavte príslušný prevádzkový režim. Bez ohľadu na to, čo robíte, môžete sa cítiť v bezpečí. Klip s LED diódami Vám poskytne veľmi dobrú viditeľnosť na ceste. Malá veľkosť a hmotnosť výrobku neobmedzuje vaše pohyby.
Štafetovej kolíky Meteor 30 x 3 cm / 6 kusov
Skladom
Štafetovej kolíky Meteor 30 x 3 cm / 6 kusov sú ľahké a praktické kolíky z hliníka. Sú ideálne pre tréning, školské súťaže, dobre fungujú aj pri hrách a aktivitách. Výrobok sa predáva v sade po 6 kusoch.
14,97 €
-5,67 €
Športová taška Meteor Baldur modrá
Dočasne vypredané
Športová taška Meteor Baldur modrá má dve veľké bočné vrecká, ktoré uľahčia organizáciu priestoru, takže možno vždy bez problémov nájsť to, čo v určitom okamihu budete potrebovať. Tašku možno nosiť s dlouhýn nastaviteľným pásom alebo dvoma menšími ušami pre pohodlné používanie. Polstrované dno zabraňuje "lámanie" dna tašky, zatiaľ čo gumové nožičky chránia spodnú časť pred opotrebovávaním.
13,05 €
18,72 €
-7,57 €
Športová taška cez rameno Meteor Renno 43 x 25 x 19 cm / 20L / Navy
Posledné kusy v sklade
Športová taška cez rameno Meteor Renno 43 x 25 x 19 cm / 20L / Navy je vyrobená z vysoko kvalitných tkanín, ktoré zaručujú trvanlivosť a odolnosť proti poškodeniu. Taška má jednu bočné vrecko a jednu hlavnú kapsu, čo výrazne zjednodušuje organizáciu miesta. Taška sa môže nosiť s dlhým nastaviteľným pásom alebo dvoma menšími popruhmi, čo zvyšuje komfort nosenia.
11,15 €
18,72 €
-7,57 €
Športová taška cez rameno Meteor Renno 43 x 25 x 19 cm / 20L / Grey / Green
Skladom
Športová taška cez rameno Meteor Renno 43 x 25 x 19 cm / 20L / Grey / Green je vyrobená z vysoko kvalitných tkanín, ktoré zaručujú trvanlivosť a odolnosť proti poškodeniu. Taška má jednu bočné vrecko a jednu hlavnú kapsu, čo výrazne zjednodušuje organizáciu miesta. Taška sa môže nosiť s dlhým nastaviteľným pásom alebo dvoma menšími popruhmi, čo zvyšuje komfort nosenia.
11,15 €
18,72 €