Kotúče na činky

Kotúče na činky sú pridávané na hriadeľ a udávajú hmotnosť (záťaž) s ktorou cvičí užívateľ. Kotúče na činky sa vyrábajú v niekoľkých priemeroch vnútornej osi, aby pasovali na rôzne priemery hriadeľov. Vďaka náhradným kotúčom možno ľahko zmeniť hmotnosť nakladacie činky a prispôsobiť si váhu podľa potrieb cvičiaceho.

Novinka
Kotouč MASTER olympijský 15 kg pogumovaný
Skladom
Nakládací olympijský kotouč 15 kg - pogumovaný Technická data:

průměr otvoru: 5,1 cm
vnější průměr kotouče: 39 cm
šířka kotouče: 4,6 cm
materiál: kov
pogumovaná povrchová úprava
55,90 €
Kotouč LIFEFIT 5kg, kovový, pro 30mm tyč
Posledné kusy v sklade
Toto ocelové závaží LIFEFIT 5kg je určeno pro všechny typy posilovacích činek s průměrem osy 30 mm. Povrch kotouče je opatřen speciální vrstvou se zvýšenou odolností proti korozi.
14,97 €
Farebný kotúč HMS Bumper Red 25 kg
Dočasne vypredané
Farebný kotúč HMS Bumper Red 25 kg je vhodný pre vzpieračský a crossfit tréning. Jeho hlavným parametrom je odolnosť, kedy aj po hodu z veľkej výšky, zostane kotúč aj podložie bez známky poškodenia. Kotúč je určený pre olympijské osi s priemerom tŕňov 50 mm a je sfarbený podľa závodných parametrov.
Farebný kotúč HMS Bumper Blue 20 kg
Dočasne vypredané
Farebný kotúč HMS Bumper Blue 20 kg je vhodný pre vzpieračský a crossfit tréning. Jeho hlavným parametrom je odolnosť, kedy aj po hodu z veľkej výšky, zostane kotúč aj podložie bez známky poškodenia. Kotúč je určený pre olympijské osi s priemerom tŕňov 50 mm a je sfarbený podľa závodných parametrov.
Farebný kotúč HMS Bumper Yellow 15 kg
Dočasne vypredané
Farebný kotúč HMS Bumper Yellow 15 kg je vhodný pre vzpieračský a crossfit tréning. Jeho hlavným parametrom je odolnosť, kedy aj po hodu z veľkej výšky, zostane kotúč aj podložie bez známky poškodenia. Kotúč je určený pre olympijské osi s priemerom tŕňov 50 mm a je sfarbený podľa závodných parametrov.
Farebný kotúč HMS Bumper Green 10 kg
Dočasne vypredané
Farebný kotúč HMS Bumper Green 10 kg je vhodný pre vzpieračský a crossfit tréning. Jeho hlavným parametrom je odolnosť, kedy aj po hodu z veľkej výšky, zostane kotúč aj podložie bez známky poškodenia. Kotúč je určený pre olympijské osi s priemerom tŕňov 50 mm a je sfarbený podľa závodných parametrov.
Farebný kotúč HMS Bumper Grey 5 kg
Posledné kusy v sklade
Farebný kotúč HMS Bumper Grey 5 kg je vhodný pre vzpieračský a crossfit tréning. Jeho hlavným parametrom je odolnosť, kedy aj po hodu z veľkej výšky, zostane kotúč aj podložie bez známky poškodenia. Kotúč je určený pre olympijské osi s priemerom tŕňov 50 mm a je sfarbený podľa závodných parametrov.
40,72 €
Olympijský kotúč HMS BBR 25 kg
Dočasne vypredané
Olympijský kotúč HMS BBR 25 kg je vhodný pre vzpieračský a crossfit tréning. Jeho hlavným parametrom je odolnosť, kedy aj po hodu z veľkej výšky, zostane kotúč aj podložie bez známky poškodenia. Kotúč je určený pre olympijské osi s priemerom tŕňov 50 mm.
Olympijský kotúč HMS BBR 20 kg
Dočasne vypredané
Olympijský kotúč HMS BBR 20 kg je vhodný pre vzpieračský a crossfit tréning. Jeho hlavným parametrom je odolnosť, kedy aj po hodu z veľkej výšky, zostane kotúč aj podložie bez známky poškodenia. Kotúč je určený pre olympijské osi s priemerom tŕňov 50 mm.
Olympijský kotúč HMS BBR 15 kg
Dočasne vypredané
Olympijský kotúč HMS BBR 15 kg je vhodný pre vzpieračský a crossfit tréning. Jeho hlavným parametrom je odolnosť, kedy aj po hodu z veľkej výšky, zostane kotúč aj podložie bez známky poškodenia. Kotúč je určený pre olympijské osi s priemerom tŕňov 50 mm.
Olympijský kotúč HMS BBR 10 kg
Dočasne vypredané
Olympijský kotúč HMS BBR 10 kg je vhodný pre vzpieračský a crossfit tréning. Jeho hlavným parametrom je odolnosť, kedy aj po hodu z veľkej výšky, zostane kotúč aj podložie bez známky poškodenia. Kotúč je určený pre olympijské osi s priemerom tŕňov 50 mm.
Olympijský kotúč HMS BBR 5 kg
Dočasne vypredané
Olympijský kotúč HMS BBR 5 kg je vhodný pre vzpieračský a crossfit tréning. Jeho hlavným parametrom je odolnosť, kedy aj po hodu z veľkej výšky, zostane kotúč aj podložie bez známky poškodenia. Kotúč je určený pre olympijské osi s priemerom tŕňov 50 mm.
Liatinový kotúč Acra 5kg - 25mm
Skladom
Liatinový kotúč Acra 5kg - 25mm je vyrobené z vysoko kvalitnej liatiny, ktorá zaručuje trvanlivosť výrobku po roky intenzívneho používania. Odhadzovacej kotúče sú využívané predovšetkým ku vzpěračskému tréningu, silovému cross tréningu v posilňovniach, workout telocvičniach či podobných zariadeniach.
13,47 €
Liatinový kotúč Acra 20kg - 25mm
Dočasne vypredané
Liatinový kotúč Acra 20kg - 25mm je odhadzovacej kotúč s priemerom otvoru pre hriadeľ 25 mm. Odhadzovacej kotúče sú využívané predovšetkým ku vzpěračskému tréningu, silovému cross tréningu v posilňovniach, workout telocvičniach či podobných zariadeniach.
Liatinový kotúč Acra 15kg - 25mm
Dočasne vypredané
Liatinový kotúč Acra 15kg - 25mm je vyrobené z vysoko kvalitnej liatiny, ktorá zaručuje trvanlivosť výrobku po roky intenzívneho používania. Kotúč možno využiť ako pre nakladaciu činku, tak i samostatne pre spevnenie tela (paže, trup, nohy).
Liatinový kotúč ACRA 10kg - 25mm
Dočasne vypredané
Liatinový kotúč ACRA 10kg - 25mm je vyrobené z vysoko kvalitnej liatiny, ktorá zaručuje trvanlivosť výrobku po roky intenzívneho používania. Poctivé liatinové závažie na činky 10 kg s priemerom otvoru 25 mm je určené pre nakladacie činky s hriadeľom, ktorá je na oboch koncoch vybavená závitmi alebo bezpečnostnými objímkami.
Liatinový kotúč Acra 1,5kg / 25
Dočasne vypredané
Liatinový kotúč Acra 1,5kg / 25 je určené pre nakladacie činky s hriadeľom, ktorá je na oboch koncoch vybavená závitmi alebo bezpečnostnými objímkami. Odhadzovacej kotúče sú využívané predovšetkým ku vzpěračskému tréningu, silovému cross tréningu v posilňovniach, workout telocvičniach či podobných zariadeniach.
Kotúč olympijský 25 kg pogumovaný
Dočasne vypredané
Kotúč olympijský 25 kg pogumovaný je určený pre všetky typy posilňovacích činiek s priemerom osy 50 mm (Olympic). Povrch kotúča je vybavený špeciálnou vrstvou pevnej gumy so zvýšenou odolnosťou proti opotrebeniu. Kotúč olympijský 25 kg pogumovaný je opatrený tvarovanými otvormi pre jeho ľahšie užívanie a možnosť použitia ako jednoručné tak obojručné činky.
Kotúč olympijský 20 kg pogumovaný
Dočasne vypredané
Kotúč olympijský 20 kg pogumovaný je určený pre všetky typy posilňovacích činiek s priemerom osy 50 mm (Olympic). Povrch kotúča je vybavený špeciálnou vrstvou pevnej gumy so zvýšenou odolnosťou proti opotrebeniu. Kotúč olympijský 20 kg pogumovaný je opatrený tvarovanými otvormi pre jeho ľahšie užívanie a možnosť použitia ako jednoručné tak obojručné činky.
Kotúč olympijský 15 kg pogumovaný
do 24 hodin
Kotúč olympijský 15 kg pogumovaný je určený pre všetky typy posilňovacích činiek s priemerom osy 50 mm (Olympic). Povrch kotúča je vybavený špeciálnou vrstvou pevnej gumy so zvýšenou odolnosťou proti opotrebeniu. Kotúč olympijský 15 kg pogumovaný je opatrený tvarovanými otvormi pre jeho ľahšie užívanie a možnosť použitia ako jednoručné tak obojručné činky.
55,90 €
Kotúč olympijský 10 kg pogumovaný
Dočasne vypredané
Kotúč olympijský 10 kg pogumovaný je určený pre všetky typy posilňovacích činiek s priemerom osy 50 mm (Olympic). Povrch kotúča je vybavený špeciálnou vrstvou pevnej gumy so zvýšenou odolnosťou proti opotrebeniu. Kotúč olympijský 10 kg pogumovaný je opatrený tvarovanými otvormi pre jeho ľahšie užívanie a možnosť použitia ako jednoručné tak obojručné činky.
Kotúč olympijský 5 kg pogumovaný
Dočasne vypredané
Kotúč olympijský 5 kg pogumovaný je určený pre všetky typy posilňovacích činiek s priemerom osy 50 mm (Olympic). Povrch kotúča je vybavený špeciálnou vrstvou pevnej gumy so zvýšenou odolnosťou proti opotrebeniu. Kotúč olympijský 5 kg pogumovaný je opatrený tvarovanými otvormi pre jeho ľahšie užívanie a možnosť použitia ako jednoručné tak obojručné činky.
Kotúč olympijský 2,5 kg pogumovaný
Dočasne vypredané
Kotúč olympijský 2,5 kg pogumovaný je určený pre všetky typy posilňovacích činiek s priemerom osy 50 mm (Olympic). Povrch kotúča je vybavený špeciálnou vrstvou pevnej gumy so zvýšenou odolnosťou proti opotrebeniu. Kotúč olympijský 2,5 kg pogumovaný je opatrený tvarovanými otvormi pre jeho ľahšie užívanie a možnosť použitia ako jednoručné tak obojručné činky.
Kotúč olympijský 1,25 kg pogumovaný
Dočasne vypredané
Kotúč olympijský 1,25 kg pogumovaný je určený pre všetky typy posilňovacích činiek s priemerom osy 50 mm (Olympic). Povrch kotúča je vybavený špeciálnou vrstvou pevnej gumy so zvýšenou odolnosťou proti opotrebeniu. Kotúč olympijský 1,25 kg pogumovaný je opatrený tvarovanými otvormi pre jeho ľahšie užívanie a možnosť použitia ako jednoručné tak obojručné činky.