Fitness rukavice

Fitness rukavice slúži ako ochrana rúk pri posilňovaní. Fitness rukavice majú z vnútornej strany tenký penový vankúšik pre pohodlné cvičenie. Ako prevencia proti zraneniu zápästia sú tiež fitness rukavice vyrábané s elastickým pásikom okolo zápästia, ktorý slúži ako prevencia proti zraneniu zápästia.

Fitness rukavice RST03 HMS Brown
Skladom
Fitness rukavice RST03 HMS Brown sa vyznačujú svojou kvalitou. Tento designovo zaujímavý model je vzdušný, má potrebné bezpečnostné prvky.
9,78 €
Fitness rukavice HMS RST02 Blue
Skladom
Fitness rukavice HMS RST02 Blue sa vyznačujú svojou kvalitou. Hlavnými prvkami týchto rukavíc je omotávka zápästia a zosilnené polstrovanie dlaňou.
11,94 €
Fitness rukavice HMS RST02 Red
Skladom
Fitness rukavice HMS RST02 Red sa vyznačujú svojou kvalitou. Hlavnými prvkami týchto rukavíc je omotávka zápästia a zosilnené polstrovanie dlaňou.
11,94 €
Fitness rukavice HMS RST01 Red
Skladom
Fitness rukavice HMS RST01 Red sa vyznačujú svojou kvalitou. Hlavnými prvkami týchto rukavíc je omotávka zápästia a zosilnené polstrovanie dlaňou.
14,90 €
Fitness rukavice HMS RST01 Yellow
Skladom
Fitness rukavice HMS RST01 Yellow sa vyznačujú svojou kvalitou. Hlavnými prvkami týchto rukavíc je omotávka zápästia a zosilnené polstrovanie dlaňou.
14,90 €
Fitness rukavice Spokey Guanta II Black
Posledné kusy v sklade
Fitness rukavice Spokey Guanta II Black sú vyrobené z vysoko kvalitného materiálu, ktorý zaručuje ochranu dlaní a zabraňuje preklzávaniu náradia počas cvičenia. Pre ochranu pred otlaky majú na vnútornej strane všité podušky z tenkej peny. Elastické sťahovanie zápästia, široké a pružné sťahovaním zápästia zabraňuje zraneniu. Vhodné pre cvičenie v posilňovniach aj pre fitness.
11,59 €
Fitness rukavice Spokey Guanta II
Posledné kusy v sklade
Fitness rukavice Spokey Guanta II sú vyrobené z vysoko kvalitného materiálu, ktorý zaručuje ochranu dlaní a zabraňuje preklzávaniu náradia počas cvičenia. Pre ochranu pred otlaky majú na vnútornej strane všité podušky z tenkej peny. Elastické sťahovanie zápästia, široké a pružné sťahovaním zápästia zabraňuje zraneniu. Vhodné pre cvičenie v posilňovniach aj pre fitness.
11,59 €
Fitness rukavice Spokey Miton Red
Produkt je dostupný s inými možnosťami
Fitness rukavice Spokey Miton Red sú vyrobené z vysoko kvalitného materiálu, ktorý zaručuje ochranu dlaní a zabraňuje preklzávaniu náradia počas cvičenia. Pre ochranu pred otlaky majú na vnútornej strane všité podušky z tenkej peny. Elastické sťahovanie zápästia, široké a pružné sťahovaním zápästia zabraňuje zraneniu. Vhodné pre cvičenie v posilňovniach aj pre fitness
Fitness rukavice Spokey Gant Silver
Skladom
Fitness rukavice Spokey Gant Silver sú vyrobené z vysoko kvalitného materiálu, ktorý zaručuje ochranu dlaní a zabraňuje preklzávaniu náradia počas cvičenia. Pre ochranu pred otlaky majú na vnútornej strane všité podušky z tenkej peny. Elastické sťahovanie zápästia, široké a pružné sťahovaním zápästia zabraňuje zraneniu. Vhodné pre cvičenie v posilňovniach aj pre fitness
10,84 €
Fitness rukavice Spokey Rayo
Skladom
Fitness rukavice Spokey Rayo v modro-čiernom prevedení pre silový tréning s elastickým pásikom, ktorý slúži ako prevencia proti zraneniu zápästia. Vysoko kvalitný materiál, z ktorého sú rukavice vyrobené, zaručuje ochranu dlaní a zabraňuje preklzávaniu náradia počas cvičenia, zároveň sú priedušné. Pre ochranu pred otlaky majú na vnútornej strane všité podušky z tenkej peny.
10,84 €
Fitness rukavice Spokey Zoli
Produkt je dostupný s inými možnosťami
Fitness rukavice Spokey Zoli sú vyrobené z vysoko kvalitného materiálu, ktorý zaručuje ochranu dlaní a zabraňuje preklzávaniu náradia z rúk počas cvičenia. Zároveň udržuje stále prúdenie vzduchu. Z vnútornej strany dlane sú všité podušky z tenkej Penk zabraňujúci oderom.
Fitness rukavice Spokey Toro
Skladom
Fitness rukavice Spokey Toro pre silový tréning s elastickým pásikom, ktorý slúži ako prevencia proti zraneniu zápästia. Vysoko kvalitný materiál, z ktorého sú rukavice vyrobené, zaručuje ochranu dlaní a zabraňuje preklzávaniu náradia počas cvičenia, zároveň sú priedušné. Pre ochranu pred otlaky majú na vnútornej strane všité podušky z tenkej peny.
10,84 €
Fitness rukavice Spokey Guanta
Skladom
Fitness rukavice Spokey Guanta sú značkové rukavice na fitness s širokými elastickými manžetami na ochranu proti poraneniu zápästia. Vysoko kvalitný materiál, z ktorého sú rukavice vyrobené, zaručuje ochranu dlaní a zabraňuje preklzávaniu náradia počas cvičenia, zároveň sú priedušné. Pre ochranu pred otlaky majú na vnútornej strane všité podušky z tenkej peny.
11,97 €
Fitness rukavice AXERFIT Power
Dočasne vypredané
Fitness rukavice AXERFIT Power z vysoko kvalitného materiálu, ktorý zaručuje ochranu dlaní a zabraňuje preklzávaniu náradia z rúk počas cvičenia. Zároveň udržuje stále prúdenie vzduchu. Z vnútornej strany dlane sú všité podušky z tenkej Penk zabraňujúci oderom. Rukavice pre posilňovanie a fitness s širokým elastickým sťahovaním zápästí pre ochranu pred úrazmi.
Fitness rukavice AXERFIT Black / Red
Dočasne vypredané
Fitness rukavice AXERFIT Black / Red z vysoko kvalitného materiálu, ktorý zaručuje ochranu dlaní a zabraňuje preklzávaniu náradia z rúk počas cvičenia. Zároveň udržuje stále prúdenie vzduchu. Z vnútornej strany dlane sú všité podušky z tenkej Penk zabraňujúci oderom.