Fitness rukavice

Fitness rukavice slúži ako ochrana rúk pri posilňovaní. Fitness rukavice majú z vnútornej strany tenký penový vankúšik pre pohodlné cvičenie. Ako prevencia proti zraneniu zápästia sú tiež fitness rukavice vyrábané s elastickým pásikom okolo zápästia, ktorý slúži ako prevencia proti zraneniu zápästia.

Fitness rukavice Spokey Guanta II Black
Posledné kusy v sklade
Fitness rukavice Spokey Guanta II Black sú vyrobené z vysoko kvalitného materiálu, ktorý zaručuje ochranu dlaní a zabraňuje preklzávaniu náradia počas cvičenia. Pre ochranu pred otlaky majú na vnútornej strane všité podušky z tenkej peny. Elastické sťahovanie zápästia, široké a pružné sťahovaním zápästia zabraňuje zraneniu. Vhodné pre cvičenie v posilňovniach aj pre fitness.
11,59 €
Fitness rukavice Spokey Guanta II
Posledné kusy v sklade
Fitness rukavice Spokey Guanta II sú vyrobené z vysoko kvalitného materiálu, ktorý zaručuje ochranu dlaní a zabraňuje preklzávaniu náradia počas cvičenia. Pre ochranu pred otlaky majú na vnútornej strane všité podušky z tenkej peny. Elastické sťahovanie zápästia, široké a pružné sťahovaním zápästia zabraňuje zraneniu. Vhodné pre cvičenie v posilňovniach aj pre fitness.
11,59 €
Fitness rukavice Spokey Miton Red
Produkt je dostupný s inými možnosťami
Fitness rukavice Spokey Miton Red sú vyrobené z vysoko kvalitného materiálu, ktorý zaručuje ochranu dlaní a zabraňuje preklzávaniu náradia počas cvičenia. Pre ochranu pred otlaky majú na vnútornej strane všité podušky z tenkej peny. Elastické sťahovanie zápästia, široké a pružné sťahovaním zápästia zabraňuje zraneniu. Vhodné pre cvičenie v posilňovniach aj pre fitness
Fitness rukavice Spokey Gant Silver
Skladom
Fitness rukavice Spokey Gant Silver sú vyrobené z vysoko kvalitného materiálu, ktorý zaručuje ochranu dlaní a zabraňuje preklzávaniu náradia počas cvičenia. Pre ochranu pred otlaky majú na vnútornej strane všité podušky z tenkej peny. Elastické sťahovanie zápästia, široké a pružné sťahovaním zápästia zabraňuje zraneniu. Vhodné pre cvičenie v posilňovniach aj pre fitness
10,84 €
Fitness rukavice Spokey Rayo
Skladom
Fitness rukavice Spokey Rayo v modro-čiernom prevedení pre silový tréning s elastickým pásikom, ktorý slúži ako prevencia proti zraneniu zápästia. Vysoko kvalitný materiál, z ktorého sú rukavice vyrobené, zaručuje ochranu dlaní a zabraňuje preklzávaniu náradia počas cvičenia, zároveň sú priedušné. Pre ochranu pred otlaky majú na vnútornej strane všité podušky z tenkej peny.
10,84 €
Fitness rukavice Spokey Zoli
Produkt je dostupný s inými možnosťami
Fitness rukavice Spokey Zoli sú vyrobené z vysoko kvalitného materiálu, ktorý zaručuje ochranu dlaní a zabraňuje preklzávaniu náradia z rúk počas cvičenia. Zároveň udržuje stále prúdenie vzduchu. Z vnútornej strany dlane sú všité podušky z tenkej Penk zabraňujúci oderom.
Fitness rukavice Spokey Toro
Skladom
Fitness rukavice Spokey Toro pre silový tréning s elastickým pásikom, ktorý slúži ako prevencia proti zraneniu zápästia. Vysoko kvalitný materiál, z ktorého sú rukavice vyrobené, zaručuje ochranu dlaní a zabraňuje preklzávaniu náradia počas cvičenia, zároveň sú priedušné. Pre ochranu pred otlaky majú na vnútornej strane všité podušky z tenkej peny.
10,84 €
Fitness rukavice Spokey Guanta
Skladom
Fitness rukavice Spokey Guanta sú značkové rukavice na fitness s širokými elastickými manžetami na ochranu proti poraneniu zápästia. Vysoko kvalitný materiál, z ktorého sú rukavice vyrobené, zaručuje ochranu dlaní a zabraňuje preklzávaniu náradia počas cvičenia, zároveň sú priedušné. Pre ochranu pred otlaky majú na vnútornej strane všité podušky z tenkej peny.
11,97 €
Fitness rukavice AXERFIT Power
Dočasne vypredané
Fitness rukavice AXERFIT Power z vysoko kvalitného materiálu, ktorý zaručuje ochranu dlaní a zabraňuje preklzávaniu náradia z rúk počas cvičenia. Zároveň udržuje stále prúdenie vzduchu. Z vnútornej strany dlane sú všité podušky z tenkej Penk zabraňujúci oderom. Rukavice pre posilňovanie a fitness s širokým elastickým sťahovaním zápästí pre ochranu pred úrazmi.
Fitness rukavice AXERFIT Black / Red
Dočasne vypredané
Fitness rukavice AXERFIT Black / Red z vysoko kvalitného materiálu, ktorý zaručuje ochranu dlaní a zabraňuje preklzávaniu náradia z rúk počas cvičenia. Zároveň udržuje stále prúdenie vzduchu. Z vnútornej strany dlane sú všité podušky z tenkej Penk zabraňujúci oderom.