Sady dresov

Sada dres a trenírky Joma Academy II Set oranžovo-čierne 101349.801
Produkt je dostupný s inými možnosťami
Sada dres a trenírky Joma Academy II Set oranžovo-čierne 101349.801, ktorá sa skladá z dresu s okrúhlym výstrihom s kontrastnými strihmi na prednej strane a trenírok s dvojitým nastavením elastického a sťahovacieho pásu. Tlačené logo na pravej strane hrudníka. Sada Joma Academy II je vhodná pre futbalové a futsalové tímy.
Sada dres a trenírky Joma Academy II Set royal-biela 101349.702
Produkt je dostupný s inými možnosťami
Sada dres a trenírky Joma Academy II Set royal-biela 101349.702, ktorá sa skladá z dresu s okrúhlym výstrihom s kontrastnými strihmi na prednej strane a trenírok s dvojitým nastavením elastického a sťahovacieho pásu. Tlačené logo na pravej strane hrudníka. Sada Joma Academy II je vhodná pre futbalové a futsalové tímy.
Sada dres a trenírky Joma Academy II Set fluór červeno-čierna 101349.601
Produkt je dostupný s inými možnosťami
Sada dres a trenírky Joma Academy II Set fluór červeno-čierna 101349.601, ktorá sa skladá z dresu s okrúhlym výstrihom s kontrastnými strihmi na prednej strane a trenírok s dvojitým nastavením elastického a sťahovacieho pásu. Tlačené logo na pravej strane hrudníka. Sada Joma Academy II je vhodná pre futbalové a futsalové tímy.
Sada dres a trenírky Joma Roma II Set zeleno-navy 101274.403
Produkt je dostupný s inými možnosťami
Sada dres a trenírky Joma Roma II Set zeleno-navy 101274.403 obsahuje tričko s okrúhlym výstrihom s kontrastným farebným ramenným dielom, zakončené systémom viazania pre väčšie pohodlie a ochranu pred oderom. Sieťotlačová logá na rukávoch a vyšívané prednej strane. Kraťasy sú vyrobené z 2 kusov v kontrastných farbách.
Sada dres a trenírky Joma Roma II Set royal-navy 101274.703
Produkt je dostupný s inými možnosťami
Sada dres a trenírky Joma Roma II Set royal-navy 101274.703 obsahuje tričko s okrúhlym výstrihom s kontrastným farebným ramenným dielom, zakončené systémom viazania pre väčšie pohodlie a ochranu pred oderom. Sieťotlačová logá na rukávoch a vyšívané prednej strane. Kraťasy sú vyrobené z 2 kusov v kontrastných farbách.
Sada dres a trenírky Joma Roma II Set červeno-čierna 101274.601
Produkt je dostupný s inými možnosťami
Sada dres a trenírky Joma Roma II Set červeno-čierna 101274.601 obsahuje tričko s okrúhlym výstrihom s kontrastným farebným ramenným dielom, zakončené systémom viazania pre väčšie pohodlie a ochranu pred oderom. Sieťotlačová logá na rukávoch a vyšívané prednej strane. Kraťasy sú vyrobené z 2 kusov v kontrastných farbách.
Sada dres a trenírky Joma Roma II Set bielo-navy 101274.203
Produkt je dostupný s inými možnosťami
Sada dres a trenírky Joma Roma II Set bielo-navy 101274.203 obsahuje tričko s okrúhlym výstrihom s kontrastným farebným ramenným dielom, zakončené systémom viazania pre väčšie pohodlie a ochranu pred oderom. Sieťotlačová logá na rukávoch a vyšívané prednej strane. Kraťasy sú vyrobené z 2 kusov v kontrastných farbách.
Sada dres a trenírky Joma Roma II Set čierno-biela 101274.102
Produkt je dostupný s inými možnosťami
Sada dres a trenírky Joma Roma II Set čierno-biela 101274.102 obsahuje tričko s okrúhlym výstrihom s kontrastným farebným ramenným dielom, zakončené systémom viazania pre väčšie pohodlie a ochranu pred oderom. Sieťotlačová logá na rukávoch a vyšívané prednej strane. Kraťasy sú vyrobené z 2 kusov v kontrastných farbách.
Sada dres a trenírky Joma Roma II Set fluór zeleno-čierna 101274.021
Produkt je dostupný s inými možnosťami
Sada dres a trenírky Joma Roma II Set fluór zeleno-čierna 101274.021 obsahuje tričko s okrúhlym výstrihom s kontrastným farebným ramenným dielom, zakončené systémom viazania pre väčšie pohodlie a ochranu pred oderom. Sieťotlačová logá na rukávoch a vyšívané prednej strane. Kraťasy sú vyrobené z 2 kusov v kontrastných farbách.
Basketbalový komplet Joma Space II 801 oranžový bez rukávov
Dočasne vypredané
Basketbalový komplet Joma Space II 801 oranžový bez rukávov obsahuje dres a šortky. Sada obsahuje technológiu Micro-Mesh na bokoch a na hornej časti chrbta, čo zvyšuje priedušnosť. Kraťasy s technológiou Micro-Mesh na boku a rebrovaním pre optimálne priľnutie. Nastaviteľný elastický pás. S DRY MX, technológiou schopnou odvádzať pot športovcov. Dres so zaobleným golierom vrátane rebrovanie.
Basketbalový komplet Joma Space II 702 royal modrý bez rukávov
do 4 - 7 pracovných dní
Basketbalový komplet Joma Space II 702 royal modrý bez rukávov obsahuje dres a šortky. Sada obsahuje technológiu Micro-Mesh na bokoch a na hornej časti chrbta, čo zvyšuje priedušnosť. Kraťasy s technológiou Micro-Mesh na boku a rebrovaním pre optimálne priľnutie. Nastaviteľný elastický pás. S DRY MX, technológiou schopnou odvádzať pot športovcov. Dres so zaobleným golierom vrátane rebrovanie.
28,28 €
Basketbalový komplet Joma Space II 601 červený bez rukávov
Produkt je dostupný s inými možnosťami
Basketbalový komplet Joma Space II 601 červený bez rukávov obsahuje dres a šortky. Sada obsahuje technológiu Micro-Mesh na bokoch a na hornej časti chrbta, čo zvyšuje priedušnosť. Kraťasy s technológiou Micro-Mesh na boku a rebrovaním pre optimálne priľnutie. Nastaviteľný elastický pás. S DRY MX, technológiou schopnou odvádzať pot športovcov. Dres so zaobleným golierom vrátane rebrovanie.
Basketbalový komplet Joma Space II 552 fialový bez rukávov
Produkt je dostupný s inými možnosťami
Basketbalový komplet Joma Space II 552 fialový bez rukávov obsahuje dres a šortky. Sada obsahuje technológiu Micro-Mesh na bokoch a na hornej časti chrbta, čo zvyšuje priedušnosť. Kraťasy s technológiou Micro-Mesh na boku a rebrovaním pre optimálne priľnutie. Nastaviteľný elastický pás. S DRY MX, technológiou schopnou odvádzať pot športovcov. Dres so zaobleným golierom vrátane rebrovanie.
Basketbalový komplet Joma Space II 102 čierno-biely bez rukávov
do 4 - 7 pracovných dní
Basketbalový komplet Joma Space II 102 čierno-biely bez rukávov obsahuje dres a šortky. Sada obsahuje technológiu Micro-Mesh na bokoch a na hornej časti chrbta, čo zvyšuje priedušnosť. Kraťasy s technológiou Micro-Mesh na boku a rebrovaním pre optimálne priľnutie. Nastaviteľný elastický pás. S DRY MX, technológiou schopnou odvádzať pot športovcov. Dres so zaobleným golierom vrátane rebrovanie.
28,28 €
Basketbalová sada Joma Space II 451 zeleno-čierna bez rukávov
do 4 - 7 pracovných dní
Basketbalová sada Joma Space II 451 zeleno-čierna bez rukávov obsahuje dres a šortky. Sada obsahuje technológiu Micro-Mesh na bokoch a na hornej časti chrbta, čo zvyšuje priedušnosť. Kraťasy s technológiou Micro-Mesh na boku a rebrovaním pre optimálne priľnutie. Nastaviteľný elastický pás. S DRY MX, technológiou schopnou odvádzať pot športovcov. Dres so zaobleným golierom vrátane rebrovaný.
28,28 €