Posilňovacie kolieska

Posilňovacie koliesko zlúči na posilňovanie brušných svalov, ramien, chrbta a tiež k zlepšeniu celkovej fyzickej kondície užívateľov. Cvičenie s posilňovacími kolieskami posilňuje a formuje účinne pas. Posilňovacie koliesko je veľmi jednoduchá, ale účinná pomôcka k domácemu cvičenie pre užívateľov každého veku.

-4,54 €
Dvojité posilňovacie koliesko PRE fit DK 3216 Orange
Skladom
Dvojité posilňovacie koliesko PRE fit DK 3216 Orange je malé a ľahko použiteľné zariadenie slúžiace na posilnenie brušných svalov, ale tiež k zlepšeniu celkovej fyzickej kondície.
10,43 €
14,97 €
-4,54 €
Posilňovacie koliesko PRE fit DK 3216-1 Orange
Skladom
Posilňovacie koliesko PRE fit DK 3216-1 Orange je malé a ľahko použiteľné zariadenie slúžiace na posilnenie brušných svalov, ale tiež k zlepšeniu celkovej fyzickej kondície.
9,30 €
13,84 €
Posilňovacie koliesko Meteor Yellow
Dočasne vypredané
Posilňovacie koliesko Meteor Yellow je s klaďáci zariadenie pre cvičenie brušných, ramenných a chrbtových svalov. Veľmi jednoduchá konštrukcia a jednoduchšie použitie, u možňuje dosiahnutie uspokojivých výsledkov za relatívne krátku dobu. Malá veľkosť umožňuje tréning nielen v profesionálnych telocvičniach, ale aj doma.
Silič posilňovacie koliesko dvojité B701
Dočasne vypredané
Silič posilňovacie koliesko dvojité B701 posilňuje brušné svalstvo, ruky, ramená a chrbát a formuje pás. Silič posilňovacie koliesko dvojité B701 je jeden z najúčinnejších prostriedkov pre posilnenie hornej časti tela vôbec. Dve kolieska slúžia pre lepšiu stabilitu a rovnováhu. Koliesko ponúka tvarované držiaky pre pevnejšie a pohodlnejšie uchopenie.
Silič posilňovacie koliesko dvojité DB701
Dočasne vypredané
Silič posilňovacie koliesko dvojité DB701 posilňuje brušné svalstvo, ruky, ramená a chrbát a formuje pás. Silič posilňovacie koliesko dvojité DB701 je jeden z najúčinnejších prostriedkov pre posilnenie hornej časti tela vôbec. Dve kolieska slúžia pre lepšiu stabilitu a rovnováhu. Koliesko ponúka tvarované držiaky pre pevnejšie a pohodlnejšie uchopenie.
-3,40 €
Silič posilňovacie koliesko dvojité Power Wheel 797
Dočasne vypredané
Silič posilňovacie koliesko dvojité Power Wheel 797 je posilňovač brušného svalstva, ktorý tiež posilňuje ruky, ramená a chrbát a formuje pás. Silič posilňovacie koliesko Power Wheel 797 je absolútna novinka k intenzívnemu posilňovanie brušného svalstva a horných končatín! Väčší dvojité kolieska o priemere 29 cm zaisťujú stabilitu pri cvičení.
17,19 €
20,60 €