Balančné podložky na sedenie

Balančné podložky na stoličku podporujú zdravé sedenie v pracovnom kresle, takže ich môžete používať kedykoľvek máte chuť. Balančnom sedením sa aktivuje vnútorná brušné a chrbtové svalstvo, ktoré potom lepšie podporuje správne držanie tela. Balančné podložky na stoličku sú vhodné pre sedavé zamestnanie v kanceláriách alebo doma pri počítači. Balančné podložky sú tiež využívané ako rehabilitačné pomôcky pre spevnenie tela alebo pri bolestiach chrbta.

Balančné a masážne vankúš Springos FA0081 + pumpička zadarmo
Skladom
Balančné a masážne vankúš Springos FA0081 je vhodný najmä na sedenie (balančné sedenie proti bolestiam chrbta), masáž nôh a pre rehabilitačné cvičenia. Balančné vankúš je ideálny na precvičovanie stabilizačných svalov a vzpriamovačov chrbtice. balančné vankúš slúži ako prostriedok na nacvičovanie rovnováhy a dynamický sedenie v kancelárii či v škole. Nenahraditeľná pomôcka pre správne držanie tela.
9,72 €
Balančné a masážne vankúš Springos FA0080 + pumpička zadarmo
Dočasne vypredané
Balančné a masážne vankúš Springos FA0080 je vhodný najmä na sedenie (balančné sedenie proti bolestiam chrbta), masáž nôh a pre rehabilitačné cvičenia. Balančné vankúš je ideálny na precvičovanie stabilizačných svalov a vzpriamovačov chrbtice. balančné vankúš slúži ako prostriedok na nacvičovanie rovnováhy a dynamický sedenie v kancelárii či v škole. Nenahraditeľná pomôcka pre správne držanie tela.
Balančné a masážne vankúš Springos FA0079 + pumpička zadarmo
Posledné kusy v sklade
Balančné a masážne vankúš Springos FA0079 je vhodný najmä na sedenie (balančné sedenie proti bolestiam chrbta), masáž nôh a pre rehabilitačné cvičenia. Balančné vankúš je ideálny na precvičovanie stabilizačných svalov a vzpriamovačov chrbtice. balančné vankúš slúži ako prostriedok na nacvičovanie rovnováhy a dynamický sedenie v kancelárii či v škole. Nenahraditeľná pomôcka pre správne držanie tela.
9,72 €
Balančné a masážne vankúš Springos FA0078 + pumpička zadarmo
Dočasne vypredané
Balančné a masážne vankúš Springos FA0078 je vhodný najmä na sedenie (balančné sedenie proti bolestiam chrbta), masáž nôh a pre rehabilitačné cvičenia. Balančné vankúš je ideálny na precvičovanie stabilizačných svalov a vzpriamovačov chrbtice. balančné vankúš slúži ako prostriedok na nacvičovanie rovnováhy a dynamický sedenie v kancelárii či v škole. Nenahraditeľná pomôcka pre správne držanie tela.
Balančné a masážne vankúš Springos FA0077 + pumpička zadarmo
Skladom
Balančné a masážne vankúš Springos FA0077 je vhodný najmä na sedenie (balančné sedenie proti bolestiam chrbta), masáž nôh a pre rehabilitačné cvičenia. Balančné vankúš je ideálny na precvičovanie stabilizačných svalov a vzpriamovačov chrbtice. balančné vankúš slúži ako prostriedok na nacvičovanie rovnováhy a dynamický sedenie v kancelárii či v škole. Nenahraditeľná pomôcka pre správne držanie tela.
9,72 €
Balančné a masážne vankúš Springos FA0076 + pumpička zadarmo
Dočasne vypredané
Balančné a masážne vankúš Springos FA0076 je vhodný najmä na sedenie (balančné sedenie proti bolestiam chrbta), masáž nôh a pre rehabilitačné cvičenia. Balančné vankúš je ideálny na precvičovanie stabilizačných svalov a vzpriamovačov chrbtice. balančné vankúš slúži ako prostriedok na nacvičovanie rovnováhy a dynamický sedenie v kancelárii či v škole. Nenahraditeľná pomôcka pre správne držanie tela.
Balančné a masážne vankúš Springos Pre FA0089 + pumpička zadarmo
Skladom
Balančné a masážne vankúš Springos Pre FA0089 je vhodný najmä na sedenie (balančné sedenie proti bolestiam chrbta), masáž nôh a pre rehabilitačné cvičenia. Balančné vankúš je ideálny na precvičovanie stabilizačných svalov a vzpriamovačov chrbtice. balančné vankúš slúži ako prostriedok na nacvičovanie rovnováhy a dynamický sedenie v kancelárii či v škole. Nenahraditeľná pomôcka pre správne držanie tela.
10,47 €
Balančné a masážne vankúš Springos Pre FA0088 + pumpička zadarmo
Skladom
Balančné a masážne vankúš Springos Pre FA0088 je vhodný najmä na sedenie (balančné sedenie proti bolestiam chrbta), masáž nôh a pre rehabilitačné cvičenia. Balančné vankúš je ideálny na precvičovanie stabilizačných svalov a vzpriamovačov chrbtice. balančné vankúš slúži ako prostriedok na nacvičovanie rovnováhy a dynamický sedenie v kancelárii či v škole. Nenahraditeľná pomôcka pre správne držanie tela.
10,47 €
Balančné a masážne vankúš Springos Pre FA0087 + pumpička zadarmo
Skladom
Balančné a masážne vankúš Springos Pre FA0087 je vhodný najmä na sedenie (balančné sedenie proti bolestiam chrbta), masáž nôh a pre rehabilitačné cvičenia. Balančné vankúš je ideálny na precvičovanie stabilizačných svalov a vzpriamovačov chrbtice. balančné vankúš slúži ako prostriedok na nacvičovanie rovnováhy a dynamický sedenie v kancelárii či v škole. Nenahraditeľná pomôcka pre správne držanie tela.
10,47 €
Balančné a masážne vankúš Springos Pre FA0086 + pumpička zadarmo
Skladom
Balančné a masážne vankúš Springos Pre FA0086 je vhodný najmä na sedenie (balančné sedenie proti bolestiam chrbta), masáž nôh a pre rehabilitačné cvičenia. Balančné vankúš je ideálny na precvičovanie stabilizačných svalov a vzpriamovačov chrbtice. balančné vankúš slúži ako prostriedok na nacvičovanie rovnováhy a dynamický sedenie v kancelárii či v škole. Nenahraditeľná pomôcka pre správne držanie tela.
10,47 €
Balančné a masážne vankúš Springos Pre FA0085 + pumpička zadarmo
Skladom
Balančné a masážne vankúš Springos Pre FA0085 je vhodný najmä na sedenie (balančné sedenie proti bolestiam chrbta), masáž nôh a pre rehabilitačné cvičenia. Balančné vankúš je ideálny na precvičovanie stabilizačných svalov a vzpriamovačov chrbtice. balančné vankúš slúži ako prostriedok na nacvičovanie rovnováhy a dynamický sedenie v kancelárii či v škole. Nenahraditeľná pomôcka pre správne držanie tela.
10,47 €
Balančné a masážne vankúš Springos Pre FA0084 + pumpička zadarmo
Dočasne vypredané
Balančné a masážne vankúš Springos Pre FA0084 je vhodný najmä na sedenie (balančné sedenie proti bolestiam chrbta), masáž nôh a pre rehabilitačné cvičenia. Balančné vankúš je ideálny na precvičovanie stabilizačných svalov a vzpriamovačov chrbtice. balančné vankúš slúži ako prostriedok na nacvičovanie rovnováhy a dynamický sedenie v kancelárii či v škole. Nenahraditeľná pomôcka pre správne držanie tela.
Balančné a masážne vankúš Springos Pre FA0083 + pumpička zadarmo
Skladom
Balančné a masážne vankúš Springos Pre FA0083 je vhodný najmä na sedenie (balančné sedenie proti bolestiam chrbta), masáž nôh a pre rehabilitačné cvičenia. Balančné vankúš je ideálny na precvičovanie stabilizačných svalov a vzpriamovačov chrbtice. balančné vankúš slúži ako prostriedok na nacvičovanie rovnováhy a dynamický sedenie v kancelárii či v škole. Nenahraditeľná pomôcka pre správne držanie tela.
10,47 €
Balančné a masážne podložka Meteor Hard
Skladom
Balančné a masážne podložka Meteor Hard jedná multifunkčné pomôcka, ktor v sebe spája pohodlie, pozitívny vplyv na zdravie a kvalitu. Stále sa stretávate s bolesťami chrbta či nôh? Je čas postarať sa o Vaše zdravie a pohodlie. Predstavovaný výrobok má výčnelky na povrchu, ktoré sú navrhnuté tak, aby stimulovali prirodzenú energiu jednotlivých častí tela.
8,97 €
Balančné a masážne vankúš SMK Šport BL016
Skladom
Balančné a masážne vankúš SMK Šport BL016 funguje dobre v mnohých situáciách. Je ideálny pre rehabilitačné cvičenia, ako súčasť športového tréningu alebo ako rozmanitosť rôzneho cvičenie. Pravidelné cvičenie s vankúšom môže zlepšiť stabilitu, koordináciu a rovnováhu tela. Koriguje vady držania tela, zlepšenie svalovej sily, zmierniť bolesti chrbta v bedrovej časti a stabilizuje kĺby.
10,09 €
Balančné a masážne vankúš HMS PS01
Skladom
Balančné a masážne vankúš HMS PS01 je vhodný najmä na sedenie (balančné sedenie proti bolestiam chrbta), masáž nôh a pre rehabilitačné cvičenia. Balančné vankúš je ideálny na precvičovanie stabilizačných svalov a vzpriamovačov chrbtice. Slúži ako prostriedok k nacvičovanie rovnováhy a dynamický sedenie v kancelárii či v škole. Podporuje správne držanie tela. Jednoduchá pomôcka pre cvičenie pri počítači.
10,09 €
Balančné a masážne vankúšik Brother
Skladom
Balančné a masážne vankúšik Brother s priemerom 33 cm má široké využitie. Je vhodný pre všetky typy cvičení s vlastnou váhou, precvičovanie rovnováhy, posilňovacie cviky, aj k zdravému sedenie. Vypuklý tvar a masážne výstupky, zlepšujú držanie tela, uľavuje od bolesti chrbta, je ideálny pre relaxáciu a posilnenie tela. Vankúšik je vyrobený z veľmi kvalitného a odolného PVC.
8,97 €
Balančná podložka SEDCO 705ac
Dočasne vypredané
Balančná podložka SEDCO 705ac je vhodný pre rehabilitačné cvičenia a masáž. Ideálne k precvičovaniu stabilizačných svalov a vzpriamovačov chrbtice. Slúži ako prostriedok k nacvičovanie rovnováhy a dynamický sedenie v kancelárii či v škole. Podporuje správne držanie tela
Balančná podložka T33 priemer 33 cm
Skladom
Balančná podložka T33 priemer 33 cm je nafukovací balančné vankúš s masážnym povrchom vhodný na sedenie aj k cvičeniu. Viac farebných prevedení.
9,12 €
Balančné a masážne vankúš MASTER
Skladom
Balančné a masážne vankúš MASTER je vhodný najmä na sedenie (balančné sedenie proti bolestiam chrbta), masáž nôh a pre rehabilitačné cvičenia. Balančné vankúš je ideálny na precvičovanie stabilizačných svalov a vzpriamovačov chrbtice. Slúži ako prostriedok k nacvičovanie rovnováhy a dynamický sedenie v kancelárii či v škole. Podporuje správne držanie tela. Jednoduchá pomôcka pre cvičenie pri počítači.
8,97 €