TRX závesný systém

TRX Profesionál je závesný systém, ktorý využíva hmotnosť cvičiaceho ako hlavný faktor pre záťaž pri cvičení. TRX Profesionál buduje svalovú silu, flexibilitu, rovnováhu a aktivuje stabilizačné svalstvo po celú dobu cvičenia. TRX Profesionál je určený ako pre začiatočníkov, tak pre špičkové športovcov, ktorí potrebujú efektívny tréning. TRX Profesionál obsahuje jednoduchý popruh, ktorý sa dá kamkoľvek zavesiť (dvere, hrazda, stĺp, ...). Cvičenie so závesným systémom TRX Profesionál spĺňa všetky požiadavky pre kvalitný a hlavne funkčné tréning.

Multitrainer YATE GTX závesný posilňovací systém
Skladom
Multitrainer YATE GTX závesný posilňovací systém s veľkou nosnosťou do 150 kg je veľmi jednoduché tréningové zariadenie, ktoré dokáže úspešne nahradiť plne vybavenú posilňovňu. Výcvik na popruhoch zahŕňa všetky svalové časti a môže byť použitý pre celkový vývoj, silu a rehabilitačné cvičenia.
27,35 €
Multitrainer - závesný posilňovací systém SMK Šport TRS Green
Posledné kusy v sklade
Multitrainer - závesný posilňovací systém SMK Sport TRS Green je veľmi jednoduché tréningové zariadenie, ktoré dokáže úspešne nahradiť plne vybavenú posilňovňu. Výcvik na popruhoch zahŕňa všetky svalové časti a môže byť použitý pre celkový vývoj, silu a rehabilitačné cvičenia.
31,85 €
Závesný posilňovací systém Acra MultiTrainer
Skladom
Závesný posilňovací systém Acra MultiTrainer sú viacúčelový posilňovacie a rehabilitačné pomôckou slúžiace na kondičné cvičenia ik intenzívnemu posilňovaniu pomocou vlastnej váhy tela ik rôznym balančnom cvičením za pomoci napr. Bosov ballu, masážneho balančného vankúšika a podobne.
21,94 €
Multitrainer záves 109d
Posledné kusy v sklade
Multitrainer záves 109d pre posilňovanie a rehabilitácie. Záves 109d je možné upevniť do dverí popr. na domácej hrazdu. S MultiTrainer precvičíte kompletne celé telo v pohodlí Vášho domova. Záves je veľmi ľahký a skladný, preto s ním môžete cvičiť aj na dovolenke.
16,47 €
Posilňovač MultiTrainer gumový - multi door gym
Skladom
Posilňovač MultiTrainer gumový - multi door gym precvičí nielen svalové partie, ktoré ste zvyknutí precvičovať, ale zapoja aj svaly, o ktorých ste doteraz nevedeli! Cvičením na MultiTrainer výborne precvičíte koordináciu tela, každý cvik je vykonaný za pomocou spevnenie celého tela a rovnováhy. Preto je vhodný naozaj pre každého!
14,59 €
Multitrainer - závesný systém Merco
Dočasne vypredané
Multitrainer - závesný systém Merco je viacúčelový posilňovač pracujúci na princípe posilňovanie s vlastnou hmotnosťou. Systém sa skladá z popruhov, ktoré možno ľahko uchytiť do dverí. Konce týchto popruhov sú opatrené mäkkými úchopy pre ruky a nohy. Jednoduchý, ale veľmi efektívny systém posilňovanie proti vlastnej hmotnosti sa stal rýchlo veľmi obľúbeným u všetkých typov používateľov.
Závesný posilňovací systém Acra
Skladom
Závesný posilňovací systém Acra slúži na kondičné cvičenia ik intenzívnemu posilňovaniu pomocou vlastnej váhy tela ik rôznym balančnom cvičením za pomoci napr. Bosov ballu, masážneho balančného vankúšika a podobne. Jedná sa o jednoduchšie vykonaní TRX popruhov, v našej ponuke je aj dokonalejšie výrobok pod označením D51.
16,09 €
Stropný záves LiveUp na TRX popruhy
Skladom
Stropný záves LiveUp na TRX popruhy je veľmi efektívny a bezpečný závesný prvok pre uchytenie TRX popruhov. TRX stropný záves LiveUp ľahko upevníte na obvodové múry, strop či stropné preklad. Tento prvok zmení každú miestnosť vo štúdio funkčného tréningu.
9,34 €
Závesný gumový expander Spokey Stretch
Dočasne vypredané
Závesný gumový expander Spokey Stretch je viacúčelový posilňovač, ktorý funguje na princípe posilňovanie vlastnou hmotnosťou. Systém sa skladá z silné a elastické gumy, ktorý možno ľahko uchytiť do dverí. Konce expander.Výhodou sú opatrené kvalitnými úchopy.
Záves na TRX popruhy Acra
Dočasne vypredané
Záves na TRX popruhy Acra je stropný viacbodový záves určený pre všetky druhy TRX popruhov. Možnosť zavesenia na strop alebo na stenu. Veľmi efektívne a bezpečný závesný prvok pre uchytenie TRX popruhov. Záves na TRX popruhy Acra ľahko upevníte na obvodové múry, strop či stropné preklad. Tento prvok zmení každú miestnosť vo štúdio funkčného tréningu.