Katalóg

Výrobca
Typ míčku:
Balení míčků:
Preferovaný štýl hry:
Dĺžka výpletu:
Počet produktov v kategórii: 168

Badminton

Badminton je veľmi atraktívny šport, ktorý v dnešnej dobe zažíva veľký boom. Vznikajú nové haly pre badminton a tento skvelý šport oslovuje každého v každom veku. Neuspokojte sa s obyčajnou raketou, ale vyberte si badmintonovú raketu, ktorá Vám bude najviac vyhovovať. Vyberte si všetko pre badminton u autorizovaného predajcu badmintonového vybavenie Yonex! Badminton je jedným z najrýchlejších športov, kedy najvyššia nameraná rýchlosť lopty pri smeč dosiahla 332 km za hodinu. Badminton je veľmi zaujal šport, pri ktorom hráč počas jediného zápasu môže nabehá...

Badminton je veľmi atraktívny šport, ktorý v dnešnej dobe zažíva veľký boom. Vznikajú nové haly pre badminton a tento skvelý šport oslovuje každého v každom veku. Neuspokojte sa s obyčajnou raketou, ale vyberte si badmintonovú raketu, ktorá Vám bude najviac vyhovovať. Vyberte si všetko pre badminton u autorizovaného predajcu badmintonového vybavenie Yonex! Badminton je jedným z najrýchlejších športov, kedy najvyššia nameraná rýchlosť lopty pri smeč dosiahla 332 km za hodinu. Badminton je veľmi zaujal šport, pri ktorom hráč počas jediného zápasu môže nabehá až 4 kilometre.


 

Obľúbená hra v Amerike aj Ázii.
Badminton je skvelá hra pre všetkých, ktorí chcú vytrénovať dobrú fyzickú kondíciu a postreh. Badminton patrí už roky k obľúbeným športom. Je to olympijský raketový šport. Hral sa už v dávnych dobách, údajne je predchodcom indiánske hry, ktorá sa nazývala Poon. Poon hrali domorodí obyvatelia Severnej, Strednej a Južnej Ameriky. Avšak akúsi obdobu badmintonu vraj hrali už aj Číňania v 7. storočia.


Kedy sa začal hrať badminton v Európe?
Z Ameriky a Ázie potom prišla hra v stredoveku aj na európsky kontinent, chvíľu sa hrala, ale nakoniec bola zabudnutá. Badminton však znovuvzkřísili od prírody športovo nadaní Briti práve pod názvom Poon a začali ho opäť hrať v polovici 19. storočia. Hru si obľúbili najmä britskí vojaci. Názov badminton pre novú športovú hru tiež vymysleli Briti. V roku 1934 už poznal badminton celý svet a tak bol založená aj medzinárodnej federácie badmintonu.

Loptička, pálky, kurt a ide sa hrať.
Čo budete potrebovať pre hru badmintonu? Tak predovšetkým minimálne dvoch hráčov, bedmintonový kurt, sieť, loptičky a rakety. Môže sa hrať ako dvojhra, tak aj štvorhra. Hrajú muži aj ženy samostatne, alebo sa jedná o zmiešané družstvá. Aké sú pravidlá badmintonu? Cieľom je umiestniť loptičku cez sieť do poľa. A to tak aby ho spoluhráč nezasiahol. Badminton sa môže hrať napríklad na dva víťazné sety do 15 bodov. Sú však aj iné varianty.

Viac
 • 5,62 € do 24 hodin

  Rekreační badmintonová síť

  5,62 €
   
    Skladom
   
 • 12,78 € do 24 hodin

  Sada na badminton s bohatou příslušenstvím za super cenu!

  12,78 €
   
    Skladom
   
 • 4,11 € do 24 hodin

  Sada na badminton obsahuje 2 rakety + míček

  4,11 €
   
    Skladom
   
 • 10,25 € Nie je skladom

  Badmintonová sada obsahuje 2 velmi kvalitní pálky s pevným výpletem (G316), 1 košíček s polystyrenovou kocovnkou a je uložena v nylonovém barevném pouzdře potiskem

  10,25 €
   
    Nie je skladom
   
 • 8,67 € Skladom

  Badmintonová sada obsahuje 2 kvalitní pálky s pevným výpletem, 2 košíčky s polystyrenovou kocovnkou a je uložena v nylonové tašce s potiskem.

  8,67 €
   
    Skladom
   
 • 4,69 € Nie je skladom

  Určeno pro rekreační hru.

  4,69 €
   
    Nie je skladom
   
 • 5,28 € Nie je skladom

  Určeno pro rekreační hru.

  5,28 €
   
    Nie je skladom
   
 • 22,54 € Skladom

  Badmintonová síť rekreační PE, 6,02 x 0,76 m, zelená, Dodávána je bez stojanů, pouze samostatná síť.

  22,54 €
   
    Skladom
   
 • 3,73 € do 24 hodin

  Badmintonový set MASTER Favorit pro rekreační hru

  3,73 €
   
    Skladom
   
 • Akcia
  15,78 € 17,30 € Skladom

  Badmintonový set Spokey FUN START pro celou rodinu obsahuje 4 rakety, 2 míčky a síť s upevňovacími kolíky do země.

  15,78 € 17,30 € - 9 %
   
    Skladom vo štvrtok 15.11. u vás
    K dispozici: 16 ks
 • 6,38 € Skladom

  Aluminiová sada badmintonových raket v obalu, který obsahuje: 2 rakety a míčky

  6,38 €
   
    Skladom
   
 • 11,17 € Skladom

  Badmintonová síť určená pro amatérské a rekreační hráče, vyrobena ze syntetického, voděodpudivého materiálu.

  11,17 €
   
    Skladom vo štvrtok 15.11. u vás
    K dispozici: 2 ks
 • 13,53 € Skladom

  Badmintonový set SPARTAN Garden Deluxe je kompletní vybavení pro hru badmintonu. Set obsahuje obal, dvě rakety, 1 míček, síť a stojan. Rakety jsou vhodné pro rekreační hráče, vypleteny pevným polyesterovým výpletem. Ideální set pro začínající hráče a nenáročné rekreační hraní badmintonu. Součástí je obal na celý set, pro snadný přenos a uschování.

  13,53 €
   
    Skladom
   
 • Akcia
  6,21 € 7,35 € Nie je skladom
  modrý prúžok

  Badmintonové míče Yonex Mavis 350 (3ks) jsou nejoblíbenější model plastových míčů s výbornou kvalitou a vysokou životností. Míče se dodávají ve střední rychlosti s modrým proužkem pro běžnou teplotu v hale.

  6,21 € 7,35 € - 15 %
   
    Nie je skladom
   
 • 28,23 € Nie je skladom

  Badmintonová raketa Yonex B-6000 je velice oblíbený model, který patří do řady Carbonex. Badmintonová raketa Yonex B-6000 je optimální pro začínající a mírně pokročilé hráče na všestrannou hru. Tato badmintonová raketa je perfektní na zdokonalování techniky úderů. Raketu charakterizuje vyšší tuhost rámu, klasický tvar hlavy a přijatelná cena.

  28,23 €
   
    Nie je skladom
   
 • 26,34 € Nie je skladom

  Badmintonová raketa Yonex Muscle Power 5 patří do základního modelu řady Muscle Power, který určený pro mírně pokročilé hráče nebo hráčky badmintonu. Badmintonová raketa YONEX Muscle Power 5 je oblíbená mezi hráči, kteří preferují útočou hru. Badmintonovou raketu charakterizuje tužší typ rámu v kombinaci s  technologií Muscle Power.

  26,34 €
   
    Nie je skladom
   
produktov na stránke z celkových 168