Bojové športy a MMA

-37,83 €
Merač sily úderov UFC Combat Strike Force Tracker Smartness Bluetooth
Skladom
Merač sily úderov UFC Combat Strike Force Tracker Smartness Bluetooth je inteligentný Smartness zariadenie pre boxovacie vrecia s bezdrôtovým prenosom dát. Pomocou mobilnej aplikácie XForce TRACKER poskytuje a vyhodnocuje údaje ako je rýchlosť, sila úderov a vytrvalosť. Dosiahnuté výkony okamžite porovnáva s ostanými užívateľmi po celom svete, ponúka režimy výziev a školenia.
112,20 €
150,03 €
Rukavice na fit box Merco FITBOX Winner
Skladom
Rukavice na fit box Merco FITBOX Winner poskytujú oproti boxerským omotávacím bandážam väčšiu ochranu kĺbov a zápästia a tiež vyšší komfort počas celého fitbox tréningu.
10,02 €
Rukavice MMA Merco
Skladom
Rukavice MMA Merco s otvorenou dlaňou a prstami pre lepší úchop. Dlhý a široký opasok so suchým zipsom na zápästí umožňuje dokonale spevniť zápästie. Rukavice nie sú určené pre boxovanie do boxovacieho vreca.
18,20 €
Kimono karate Merco KK-1
Skladom
Kimono karate Merco KK-1 vo veľkostiach podľa výšky postavy od 130 do 200 cm.
18,38 €
Športové rukavice kožené MMA Hats
Dočasne vypredané
Športové rukavice kožené MMA Hats slúži k bojovým športom typu MMA a podobných. Ideálne pre boj, tréning na terč, vrece atď. Rukavice sú vyplnené vysoko kvalitné Penk tlmiace údery a chrániaci dlane. Vďaka správnemu vykrojenie a ušitie zaisťujú správne uchopenie. Dlhý a široký opasok zaručuje silné upevnenie zápästia počas boja a tréningov, zmenšuje sa tak pravdepodobnosť úrazu.
Kimono Spokey Tamashi 170 cm
Posledné kusy v sklade
Kimono pre džudo a ďalšie bojové umenia vyrobená z vysoko-kvalitné tkané bavlny.
41,67 €
Kimono SPARTAN Karate
do 24 hodin
Kimono SPARTAN Karate zo 100% bavlny. Súčasťou balenia opasok v bielej farbe
34,85 €