Svietiace LED klip Meteor na topánky, 2 funkcie svietenia
Posledné kusy v sklade
Svietiace LED klip Meteor na topánky, 2 funkcie svietenia jednoducho nasaďte na topánku a pomocou tlačidla zapnutia / vypnutia nastavte príslušný prevádzkový režim. Bez ohľadu na to, čo robíte, môžete sa cítiť v bezpečí. Klip s LED diódami Vám poskytne veľmi dobrú viditeľnosť na ceste. Malá veľkosť a hmotnosť výrobku neobmedzuje vaše pohyby.
5,21 €
Multifunkčná taška ZIXTRO Penetrator 25 litrov
Skladom
Multifunkčná taška ZIXTRO Penetrator 25 litrov je v dnešnej dobe veľmi populárne taška mladej generácie. Perfektne prepracovaný dizajn a multifunkčnosť robia z tejto tašky bestseller.
37,14 €
Páska reflexná max1 zvinovací 2ks na karte
Dočasne vypredané
Páska reflexná max1 zvinovací zaistia ešte väčšiu viditeľnosť cyklistov alebo chodcov za šera alebo v noci. Páska je určená na pripevnenie na ruku, na nohu, bicykel, kočík atp. Vďaka zvinovací pružine sa páska ľahko prispôsobí každému tvaru.
Výpredaj!
Cyklistická vesta s odrazovými prvkami
Dočasne vypredané
Cyklistická vesta s odrazovými prvkami po obvode. Vesty sú vhodné pri behu, jazde na kolieskových korčuliach, na bicykli, alebo pri akomkoľvek pohybe na komunikáciu, za zníženej viditeľnosti. Prevedenie v dvoch farebných variantoch.
-3,78 €
Cyklistické rukavice Spokey HACK
Dočasne vypredané
Cyklistické rukavice Spokey HACK sú zárukou vysokej kvality materiálu a penové výstelky minimalizujú riziko oderu a súčasne zaručujú pevné uchopenie riadidiel. Reflexné prvky zväčšujú viditeľnosť cyklistov na ceste.
5,56 €
9,34 €