Zoznam produktov značky Merco

ZĽAVA Gymnastická žinienka Merco Crash Pad protišmyková
Produkt je dostupný s inými možnosťami
Gymnastická žinienka Merco Crash Pad protišmyková je k valitní protišmyková žinienka s rozmerom 200 x 100 x 10cm, nízkou hmotnosťou a jednoduchou manipuláciou. Žinenku Merco Crash Pad tvorí výplň z vrstvenej vysokohustotný polyetylénovej peny v kombinácii s molitanom vo snímateľnom nylonovom obale s povrchom potiahnutým PVC.
Zjazdové palice Merco Favorit
Produkt je dostupný s inými možnosťami
Zjazdové palice Merco Favorit pre dospelých s priemerom shaftu 18mm. Vyrobená z kvalitného hliníka 6061 opatrená ergonomickú dual-density rukoväťou s neoprénovým pásikom cez ruku. Špička je oceľová. Palice sú dostupné vo veľkostiach 110 až 135 cm.
Žinenka Merco skladacia 180 x 60 x 4 cm
Skladom
Žinenka Merco skladací s veľmi príjemným povrchom sa vyznačuje predovšetkým svojou odolnosťou. Žinenka je vyplnená penou EPE, tá má na svedomí pohodlie, ale aj skvelé izolačné vlastnosti pri samotnom cvičení. Nespornou výhodou tohto modelu je jej minimálna skladovacia plocha.
33,73 €
Závesná samodržiaca hrazda Merco
Dočasne vypredané
Závesná samodržiaca hrazda Merco je posilňovací hrazda, ktorá sa jednoduchým manévrom zavesí do dverových zárubní. Po cvičení sa rovnako jednoduchým pohybom sníme. Výhodou samovzperné závesné hrazdy Merco je okamžitá montáž a demontáž, malé rozmery a nízka cena.
Závažie na stredovú pásku 4,8kg Merco
Skladom
Závažie na stredovú pásku 4,8kg Merco sa využíva predovšetkým na ihriskách, kde nie je možnosť trvalo umiestniť kotvu na sieť.
42,73 €
Záťažové rukavice na Piloxing Merco 2 x 0,25 kg
Dočasne vypredané
Záťažové rukavice na Piloxing Merco 2 x 0,25 kg sa používajú ako doplnok na ruky v podobe rukavíc upevňovaných na suchý zips. Piloxing je ako dynamická striedavá hra. Pomalé kontrolovanej pohyby striedajú energické silné údery. Zmeny prebiehajú pomaly a postupne, takže má človek možnosť telo správne nasmerovať.
Vytyčovacie méty Merco Field sada 40 kusov
Skladom
Vytyčovacie méty Merco Field sada 40 kusov sú vyrobené z mäkčeného plastu sú odolné proti prešliapnutia alebo inej deformácii. Vďaka pestrým farbám sú dobre viditeľné.
14,63 €
Vozík na lopty Merco Mobile fold cart
Skladom
Vozík na lopty Merco Mobile fold cart je skladací vozík s celohliníkovou konštrukciou a košom z pogumovaného polyesteru na uskladnenie lôpt alebo ich prepravu. Zložený vozík sa po uvoľnení spony automaticky otvorí, ale aj zloženie je veľmi jednoduché. Vozík je určený pre lopty všetkých kolektívnych športov. Maximálna kapacita vozíka je 25 lôpt.
59,05 €
Vozík na lopty Merco Easy fold cart
Skladom
Vozík na lopty Merco Easy fold cart je skladací vozík s celohliníkovou konštrukciou a košom z pogumovaného polyesteru na uskladnenie lôpt alebo ich prepravu. Vozík je určený pre lopty všetkých kolektívnych športov. Maximálna kapacita vozíka je 20 lôpt.
59,05 €
Volejbalová sieť Merco Volejbal Advantage
Dočasne vypredané
Volejbalová sieť Merco Volejbal Advantage je určená pre školy, tréningy alebo amatérske súťaže. Sieť je vyrobená z polyetylénu v oficiálnom rozmere. Horná hrana siete je obšitá 5 centimetrov širokú polypropylénovou páskou, ktorou prechádza oceľové lanko pre napnutie siete.
Volejbalová sieť lanko Merco Volejbal Ekonóm
Dočasne vypredané
Volejbalová sieť lanko Merco Volejbal Ekonóm je vhodná pre občasné a nenáročné hranie volejbalu. Sieť je vyrobená z PP sieťoviny. Horný okraj siete je obšitý výstužnou páskou. Tento model sa napína pomocou oceľového lanka o sile 3,15mm a dĺžke 11,5.
Vak na lyže Ski XXL Bag
Skladom
Vak na lyže Ski XXL Bag je kvalitný a cenovo dostupný ochranný vak na lyže, vyrobený z odolného 600D polyesteru. Ideálna pomôcka pre transport a uskladnenie až troch párov lyží do dĺžky 185 cm.
25,62 €
Vak na lyže Merco Ski 190 cm
Skladom
Vak na lyže Merco Ski 190 cm je veľmi praktický pomocník pri zimných dovoleniek. Taška je vyrobená z kvalitného materiálu, ktorý chráni proti mechanickému poškodeniu zvonku. Do vaku sa zmestia dva páry lyží nie dlhších ako 190 cm. Pre ľahké prenášanie je u vaku tiež pohodlný popruh cez rameno.
14,82 €
Vak na lyže Merco Ski 162 cm
Skladom
Vak na lyže Merco Ski 162 cm je veľmi praktický pomocník pri zimných dovoleniek. Taška je vyrobená z kvalitného materiálu, ktorý chráni proti mechanickému poškodeniu zvonku. Do vaku sa zmestia dva páry lyží nie dlhších ako 162 cm. Pre ľahké prenášanie je u vaku tiež pohodlný popruh cez rameno.
13,88 €
Vak na lopty Merco 138 pre 20 lôpt
Skladom
Vak na lopty Merco 138 pre 20 lôpt je vyrobený kombináciou panelov z polyuretánu a pevnej sieťoviny pojme 15 až 20 lôpt. Vak je so sťahovaním na šnúrku.
10,32 €
Vak na lopty Merco 127 pre 10 lôpt
Skladom
Vak na lopty Merco 127 pre 10 lôpt, ktorý je možné využiť nielen na prenos alebo uskladnenie až desiatich lôpt alebo športového vybavenia, ale ktorý môže fungovať aj ako "kôš" na špinavé dresy. Vak je vyrobený z pevnej sieťoviny a je uzavierateľný sťahovacou šnúrkou.
5,59 €
Vak na lopty Merco 126 pre 15 lôpt
Skladom
Vak na lopty Merco 126 pre 15 lôpt je vyrobený z jemnej, ale pevnej sieťoviny až na 15 lôpt v závislosti od ich veľkosti. Vak je uzatvárateľný na zips, plus je vybavený dvomi popruhama pre pohodlné nosenie v ruke alebo cez rameno.
5,59 €