Zoznam produktov značky Ostatní

Ostatní

Zdravá fľaša 0,5l zvieratka
Dočasne vypredané
Zdravá lahev® je unikátna nápojová fľaša pre každodenné použitie. Je vyrobená z materiálu špeciálne vyvinutého pre lekárske a farmaceutické účely. Zdravá fľaša neobsahuje ftaláty, zmäkčovadlá, bisfenol A, netvoria sa v nej plesne, je bez zápachu. Ľahko sa udržiava, je možné ju umývať v umývačke. Novo je vhodná pre nápoje až do 100 ° C.
Záves na boxovacie vrece BP30
Dočasne vypredané
Záves na boxovacie vrece BP30 je stropné, otočný a výkyvný záves otáčajúce sa na ložisku, preto dobre tlmí nárazy. Záves je vhodný pre všetky druhy boxovacích vriec v našej ponuke. Nosnosť závesu je do 85 kg!
Záťaže na ruky a nohy Nuui Atlin 2 x 1 kg
Dočasne vypredané
Záťaže na ruky a nohy Nuui Atlin 2 x 1 kg sú predurčené k posilňovanie svalov paží a nôh, materiál je odolný, model sa vyznačuje moderným dizajnom a starostlivým spracovaním. Vďaka tvaru a funkčnému upevnenie na suchý zips sú určené pre nohy aj ruky. Nastavenie na suchý zips umožňuje prispôsobenie zaťaženie vybraným partiám tela.
Záťaže na ruky a nohy Nuui Atlin 2 x 0,5 kg Blue
Posledné kusy v sklade
Záťaže na ruky a nohy Nuui Atlin 2 x 0,5 kg Blue sú predurčené k posilňovanie svalov paží a nôh, materiál je odolný, model sa vyznačuje moderným dizajnom a starostlivým spracovaním. Vďaka tvaru a funkčnému upevnenie na suchý zips sú určené pre nohy aj ruky. Nastavenie na suchý zips umožňuje prispôsobenie zaťaženie vybraným partiám tela.
4,84 €
Záťaže na ruky a nohy Nuui Atlin 2 x 0,5 kg
Dočasne vypredané
Záťaže na ruky a nohy Nuui Atlin 2 x 0,5 kg sú predurčené k posilňovanie svalov paží a nôh, materiál je odolný, model sa vyznačuje moderným dizajnom a starostlivým spracovaním. Vďaka tvaru a funkčnému upevnenie na suchý zips sú určené pre nohy aj ruky. Nastavenie na suchý zips umožňuje prispôsobenie zaťaženie vybraným partiám tela.
Výstavný stojan pre bicykle 26 "-29"
Dočasne vypredané
Robustný stojan nielen pre 29 "kolesá. Robustný stojan so širokou základňou. Mimoriadna stabilita na obe strany. Pre parkovanie aj vystavovanie bicyklov nielen 29". Kolo umiestnené v stojane sa nevyvracia vo vzduchu, ale stojí v lyžiny stojane na pneumatike a iba sa opiera o pogumovanou vidlicu. Nehrozí teda poškodenie rýchloupináka ani náboje. Pri vystavení kolesá nezakrýva žiadnu jeho časť. Hmotnosť: 2,7kg
Výplet 28 "zadné Zinok Al lož. / Mach 110 36d
Skladom
Výplet 28 "zadné Zinok Al lož. / Mach 110 36d - výplety montované na AL náboje s obojstranne krytými valivými ložiskami ZZ, značkovými ráfiky MACH1 a zinkovanými drôty.
19,47 €
Výplet 26 "zadné Zinok Al ložisko / Mach 110 36d
Skladom
Výplet 26 "zadné Zinok Al ložisko / Mach 110 36d s výpletmi montovanými na AL náboje s obojstranne krytými valivými ložizky ZZ, značkovými ráfiky MACH1 a zinkovanými drôty.
18,72 €