Počet produktov v kategórii: 4

Bandáže bedrovej

Bedrové bandáže sú vhodné predovšetkým pri bolestiach v oblasti bedrovej chrbtice a krížovej kosti, pri bolestiach obličiek aj pri chudnutí. Pomáhajú pri menštruačných bolestiach, natiahnutých brušných svaloch, pri odbúranie tukových vankúšov, atď. Sú vyrobené z vysoko elastického materiálu, ktorý sa prispôsobí krivkám vášho tela. Znižujú svalové napätie, vhodné aj pre silový tréning a fitness. Jedná sa o priedušný materiál.

 • 7,50 € Dočasne vypredané

  Neoprenová bandáž - bederní pás

  7,50 €
   
    Dočasne vypredané
   
 • 11,35 € Skladom

  Bandáž je vyrobena z vysoce kvalitního elastického neoprénu, který se dokonale přizpůsobuje anatomii těla a tím zabraňuje posouvání samotné bandáže.

  11,35 €
   
    Skladom v stredu 29.5. u vás
    K dispozici: 3 ks
 • 11,35 € Skladom

  Bandáž je ideální pomocník při hubnutí nebo zpěvňující doplněk po poranění bederní části zad. Je vyrobena z prodyšného materiálu, který drží pokožku v suchu

  11,35 €
   
    Skladom
   
 • 4,86 € Dočasne vypredané

  Neoprénová bandáž bederně-křížová AXERFIT je vyrobena z elastického neoprénu, který se dokonale přizpůsobuje anatomii těla a tím zabraňuje posouvání samotné bandáže. Neoprénová bandáž AXERFIT je ideální pomocník při hubnutí nebo zpěvňující doplněk po poranění bederní části zad. Je vyrobena z prodyšného materiálu, který drží pokožku v suchu.

  4,86 €
   
    Dočasne vypredané