Počet produktov v kategórii: 3

Tenisové rakety detské

Chcete, aby vaše dieťa hralo tenis? Potom je potrebné mu zaobstarať správnu tenisovú raketu. Jej správny výber uľahčí dieťaťu jeho prvé krôčiky v tomto športe. Výber závisí od hernej vyspelosti dieťaťa, či je to začiatočník alebo pokročilý hráč. Ďalej je potrebné sledovať aj jeho výšku a silu. Pri detskej rakety je jednotná veľkosť držadla, líši sa akurát dĺžkou a veľkosťou hlavy. Dôležitý je tiež materiál, z ktorého je vyrobená. Pre začiatočníkov odporúčame hliníkovú raketu, ktorá je veľmi ľahká a odolná.

 • Akcia
  9,75 € 11,27 € Skladom

  Dětská tenisová raketa Axer Sport Terra je ideální pro naučení se základům tenisu. Lehká hliníková raketa v červeno-stříbrném provedení má pouhých 216 g. Součástí rakety je obal na hlavu rakety.

  9,75 € 11,27 € - 13 %
   
    Skladom v pondelok 27.5. u vás
    K dispozici: 1 ks
 • 10,89 € Dočasne vypredané

  Dětská tenisová raketa Axer Sport Medium je ideální pro naučení se základům tenisu a rekreační hru. Lehká hliníková raketa v modro-stříbrném provedení má pouhých 146 g. Součástí rakety je obal na hlavu rakety.

  10,89 €
   
    Dočasne vypredané
   
 • 10,89 € Dočasne vypredané

  Dětská tenisová raketa Axer Sport Instant je ideální pro naučení se základům tenisu a rekreační hru. Lehká hliníková raketa v černo-žlutém provedení má pouhých 143 g. Součástí rakety je obal na hlavu rakety.

  10,89 €
   
    Dočasne vypredané