Penny boardy so svietiacimi kolieskami

V poslednej dobe sa LED svetlá objavujú napríklad v podrážkach športovej obuvi a skateboardoch. LED diódy sú pre mnohých predovšetkým doplnok, ktorý nemá žiadny iný úlohu než zaujmú a potešiť. Jasné kolieska u penny boardov vyzerajú obzvlášť efektívne večer aj v noci. Na penny boardu svieti počas jazdy predovšetkým kolieska alebo jeho doska. Svetlo je generované na základe elektromagnetickej energie generovanej počas otáčania kolieska a nepotrebuje dodatočné batérie.

Väčšina penny boardov má len svietiace kolieska, ale v niektorých doskách je tiež farebná RBG páska pozdĺž dosky, ktorá osvetľuje dosku penny boardu. Tento efekt možno dosiahnuť v doskách vyrobených z priehľadného materiálu. Svietiace penny board dáva väčší pocit bezpečnosti jazdci, obzvlášť po tme.

Penny board SMK Sport BS-2206PL LED Blue
do 24 hodin
Penny board SMK Sport BS-2206PL LED blue je skvelá voľba pre milovníkov rýchlej jazdy. Skateboard vďačí za svoju rýchlosť malým rozmerom a širokým kolieskam, ktoré užívateľom poskytujú skvelú zábavu a manévrovateľné prechádzanie ulicami a uličkami. Doska s rozmermi 56 x 15 cm z vysoko kvalitného plastu. Kockovaná štruktúra umožňuje bezpečné a pohodlné ovládanie a má protišmykovú funkciu. Kolesá z PU gumy, priemer 60 mm, šírka 45 mm, veľmi dobre priľnú k zemi. Kolesá majú LED svetlá, ktoré za jazdy svietia. Uhlíková ložiská ABEC-5.
37,48 €
Penny board Meteor Transparent so svietiacimi LED kolieskami
do 24 hodin
Penny board Meteor Transparent sa svietiacimi LED kolieskami je veľmi atraktívny v jedinečnom dizajne, ktorý je vybavený svietiacimi kolieskami s LED technológiou. Svietiace kolieska priťahujú pozornosť ľudí a pri jazde budete vyčnievať z davu. Jazda na ňom, obzvlášť po tme Vám prinesie veľkú radosť.
37,48 €
Penny board Meteor Blue Light so svietiacimi LED kolieskami
do 24 hodin
Penny board Meteor Blue Light sa svietiacimi LED kolieskami je veľmi atraktívny v jedinečnom dizajne, ktorý je vybavený svietiacimi kolieskami s LED technológiou. Svietiace kolieska priťahujú pozornosť ľudí a pri jazde budete vyčnievať z davu. Jazda na ňom, obzvlášť po tme Vám prinesie veľkú radosť.
37,48 €
Penny board Meteor Black Light so svietiacimi LED kolieskami
do 24 hodin
Penny board Meteor Black Light sa svietiacimi LED kolieskami je veľmi atraktívny v jedinečnom dizajne, ktorý je vybavený svietiacimi kolieskami s LED technológiou. Svietiace kolieska priťahujú pozornosť ľudí a pri jazde budete vyčnievať z davu. Jazda na ňom, obzvlášť po tme Vám prinesie veľkú radosť. Tento model je reakciou na extrémne populárnej penny boardy zo 70. a 80. rokov v kombinácii s modernými technológiami.
37,48 €