Sálovky

Sme oficiálnym partnerom španielskej značky Joma

Sledujte nás a sledujte naše videá. So správnym partnerom pôjdu Vaše výkony nahor

Značkové sálovky Joma, Nike, Adidas, Puma, Mizuno

Máme sálovky pre profíkov, ktorí hrajú a trénujú pravidelne a myslíme, tiež na hráčov, ktorí hrajú rekreačne pre zábavu s kamarátmi v telocvični. Veľký výber značkových sáloviek tiež pre klubových hráčov pre zimnú prípravu v hale a pre turnajové zápasy.

TOP značky pre futsal

Futsalová obuv čiže sálová obuv je svojím vzhľadom, materiálom a typom podrážky ideálne pre hranie v telocvični či hale. U nás nájdete jedinečnú kolekciu sáloviek pre každého hráča. Vyberať môžete z mnohých farieb a vzorov. Vďaka použitým technológiám je zabezpečená stabilita nohy na akomkoľvek povrchu. Kvalitný materiál ponúka hráčovi maximálny komfort i stupeň ochrany. Nami predávaná obuv má nefarbiaca podrážky, ktoré perfektne sedia tak na parketách tak na umelom povrchu.

Autorizovaný predajca svetových značiek

-7,57 €
Halovky Joma Dribling 2002 White-Royal Indoor
Produkt je dostupný s inými možnosťami
Halovky Joma Dribling 2002 White-Royal Indoor je model vyvinutý z odolných materiálov, vhodný na akékoľvek ihrisko, transformujúcu akékoľvek miesto na futbalové ihrisko. Konštrukcia je vyrobená z vysoko kvalitného vlákna Fibertec a nylonu, ktoré podporujú pot. Podošva je vyrobená z hladkej EVA, vnútorné podošva z Texon a podrážka z veľmi kvalitnej gumy s oderom DIN-70.
46,80 €
54,36 €
-18,91 €
Halovky Joma Dribling 904 Royal-Fluorescent Indoor
Produkt je dostupný s inými možnosťami
Halovky Joma Dribling 904 Royal-Fluorescent Indoor je model vyvinutý z odolných materiálov, vhodný na akékoľvek ihrisko, transformujúcu akékoľvek miesto na futbalové ihrisko. Konštrukcia je vyrobená z vysoko kvalitného vlákna Fibertec a nylonu, ktoré podporujú pot. Podošva je vyrobená z hladkej EVA, vnútorné podošva z Texon a podrážka z veľmi kvalitnej gumy s oderom DIN-70.
29,82 €
48,73 €
-18,91 €
Halovky Joma Dribling 903 Navy Indoor
Produkt je dostupný s inými možnosťami
Halovky Joma Dribling 903 Navy Indoor je model vyvinutý z odolných materiálov, vhodný na akékoľvek ihrisko, transformujúcu akékoľvek miesto na futbalové ihrisko. Konštrukcia je vyrobená z vysoko kvalitného vlákna Fibertec a nylonu, ktoré podporujú pot. Podošva je vyrobená z hladkej EVA, vnútorné podošva z Texon a podrážka z veľmi kvalitnej gumy s oderom DIN-70.
29,82 €
48,73 €
-26,48 €
Halovky Joma Cancha LNFS Fluór Indoor
Posledné kusy v sklade
Halovky Joma Cancha LNFS Fluór Indoor je jedna z najľahších topánok s hmotnosťou 237 gramov. Pokiaľ ide o rez, vonkajšia plocha je vyrobená z mikrovlákna s vložkami TPU na nylonu, aby bola chránená pred oderom. Zosilnenie na špičke pre zasiahnutie. Interiér je vyrobený z nylonu, takže chodidlo zostáva stabilný na podrážke.
57,89 €
84,37 €
-11,35 €
Halovky Joma penalta 911 Lemon-Navy Indoor
Produkt je dostupný s inými možnosťami
Halovky Joma penalta 911 Lemon-Navy Indoor zahŕňajú novú technológiu a materiály pre ľahšie a pružnejšie topánku. Konštrukcia je vyrobená z materiálu Fibertec, ktorý poskytuje väčšiu odolnosť ako iné materiály a vynikajúci kontakt s loptou nohy. Obsahuje kúsky TPU, ktoré zvyšujú jeho odolnosť a vytvárajú menej švov, aby sa znížila hmotnosť topánky.
44,89 €
56,24 €
-11,35 €
Halovky Joma penalta 903 Navy-Royal Indoor
Produkt je dostupný s inými možnosťami
Halovky Joma penalta 903 Navy-Royal Indoor zahŕňajú novú technológiu a materiály pre ľahšie a pružnejšie topánku. Konštrukcia je vyrobená z materiálu Fibertec, ktorý poskytuje väčšiu odolnosť ako iné materiály a vynikajúci kontakt s loptou nohy. Obsahuje kúsky TPU, ktoré zvyšujú jeho odolnosť a vytvárajú menej švov, aby sa znížila hmotnosť topánky.
44,89 €
56,24 €
-18,91 €
Halovky Joma Dribling 911 Fluór Indoor
Posledné kusy v sklade
Halovky Joma Dribling 911 Fluór Indoor je model vyvinutý z odolných materiálov, vhodný na akékoľvek ihrisko, transformujúcu akékoľvek miesto na futbalové ihrisko. Konštrukcia je vyrobená z vysoko kvalitného vlákna Fibertec a nylonu, ktoré podporujú pot. Podošva je vyrobená z hladkej EVA, vnútorné podošva z Texon a podrážka z veľmi kvalitnej gumy s oderom DIN-70.
37,32 €
56,24 €
-15,13 €
Halovky Joma Maxima 904 Royal indoor
Produkt je dostupný s inými možnosťami
Halovky Joma Maxima 904 Royal indoor je model vyvinutý z odolných materiálov, vhodný na akékoľvek ihrisko, transformujúcu akékoľvek miesto na futbalové ihrisko. Konštrukcia je vyrobená z vysoko kvalitného vlákna Fibertec a nylonu, ktoré podporujú pot. Podošva je vyrobená z hladkej EVA, vnútorná podošva je vyrobená z Texon. Podrážka je vyrobená z veľmi kvalitnej gumy s oderom DIN-70.
35,48 €
50,61 €
-26,48 €
Halovky Joma Maxima 901 indoor
Produkt je dostupný s inými možnosťami
Halovky Joma Maxima 901 indoor je model vyvinutý z odolných materiálov, vhodný na akékoľvek ihrisko, transformujúcu akékoľvek miesto na futbalové ihrisko. Konštrukcia je vyrobená z vysoko kvalitného vlákna Fibertec a nylonu, ktoré podporujú pot. Podošva je vyrobená z hladkej EVA, vnútorná podošva je vyrobená z Texon. Podrážka je vyrobená z veľmi kvalitnej gumy s oderom DIN-70.
37,26 €
63,74 €
-17,02 €
Halovky Joma Tactic 811 Fluór Indoor
Posledné kusy v sklade
Halovky Joma Tactic 811 Fluór Indoor majú dve vlastnosti, vďaka ktorým sú jedinečné. Systém Sock a nová podrážka vyrobená v spolupráci s Michelinom. Rez je vyrobený z materiálu KPU, ktorý sa vyznačuje vysokou odolnosťou proti opotrebeniu. Perfektné pre prax tohto športu. Zahŕňa systém ponožiek, ktorý umožňuje chodidlu prirodzenejšie pohyby a približuje sa k pocitu bosých nôh.
50,47 €
67,49 €
-17,02 €
Halovky Joma Tactic 811 Green Indoor
Produkt je dostupný s inými možnosťami
Halovky Joma Tactic 811 Green Indoor majú dve vlastnosti, vďaka ktorým sú jedinečné. Systém Sock a nová podrážka vyrobená v spolupráci s Michelinom. Rez je vyrobený z materiálu KPU, ktorý sa vyznačuje vysokou odolnosťou proti opotrebeniu. Perfektné pre prax tohto športu. Zahŕňa systém ponožiek, ktorý umožňuje chodidlu prirodzenejšie pohyby a približuje sa k pocitu bosých nôh.
50,47 €
67,49 €
-7,57 €
Kopačky Joma Maxima Flexo 802 Indoor
Skladom
Kopačky Joma Maxima Flexo 802 Indoor je vyrobená z odolného a ľahkého materiálu Fibratec. Tým sú sálovky flexibilné a pohodlné. Poskytujú veľmi dobrú stabilitu.
29,91 €
37,48 €
-9,46 €
Kopačky Joma Super REGA 411
Dočasne vypredané
Kopačky Joma Super Rega 411 je profesionálny Super Rega sálová obuv, ktorá dominuje vo svete obuvi Joma. High-tech, určený pre pokročilých hráčov, ktorí hľadajú veľmi dobré tlmenie a tí, ktorí hrajú intenzívne. Ťažšie a zraniteľní hráči budú spokojní, pretože topánky majú špeciálne navrhnutou podošvu a vložku, ktorá poskytnú skvelé odpruženie.
24,27 €
33,73 €
-9,46 €
Kopačky Joma Super REGA 419
Produkt je dostupný s inými možnosťami
Kopačky Joma Super Rega 419 je profesionálny Super Rega sálová obuv, ktorá dominuje vo svete obuvi Joma. High-tech, určený pre pokročilých hráčov, ktorí hľadajú veľmi dobré tlmenie a tí, ktorí hrajú intenzívne. Ťažšie a zraniteľní hráči budú spokojní, pretože topánky majú špeciálne navrhnutou podošvu a vložku, ktorá poskytnú skvelé odpruženie.
24,27 €
33,73 €
Halovky Joma Top Flex 805 Royal-Fluór Indoor TOPW.805.IN
Skladom
Halovky Joma Top Flex 805 Royal-Fluór Indoor TOPW.805.IN sú vyrobené z najkvalitnejšej prírodnej teľacej kože s prilepenú a šitú podrážkou. Veľmi dobré riešenie pre každého, kto hľadá veľmi dobré a odolné halové topánky.
41,23 €
Halovky Joma Top Flex 820 White-Red Indoor TOPW.820.IN
Skladom
Halovky Joma Top Flex 820 White-Red Indoor TOPW.820.IN sú vyrobené z najkvalitnejšej prírodnej teľacej kože s prilepenú a šitú podrážkou. Veľmi dobré riešenie pre každého, kto hľadá veľmi dobré a odolné halové topánky.
41,23 €