Florbalové palice

Florbal je kolektívny halový šport podobný pozemnému hokeju. Hrá sa s dutým plastovým loptičkou s piatimi hráčmi v každom tíme a jedným brankárom. Hráči majú špeciálne florbalové palice a snažia sa streliť protivníkovi gól. Máme veľmi Širokov ponuku florbalového vybavenia vrátane heliem pre brankára

TIP - Ako vybrať správnu dĺžku florbalové hokejky?

Florbalová palica Sona Belzeboo 950
Skladom
Florbalová palica Sona Belzeboo 950 má stredne tvrdú čepeľ a omotávka použitá na rukoväti je protiskluzvá, čo zaisťuje lepšie a presnejšie vedenie lopty. Karbónová florbalová hokejka poteší každého profesionálnejšieho hráča, ktorý preferuje tvdší palice.
21,16 €
Florbalová hokejka Sona Profiline Impulsive 990
Skladom
Florbalová hokejka Sona Profiline Impulsive 990 je vyrobená zo sklolaminátu a jej vlastnosti skôr ocenia profesionálni hráči. Omotávka u tohto modelu je multifunkčná s prešitím a perforáciou.
24,50 €
Florbalová palica Sona Spiderwork 950
Skladom
Florbalová palica Sona Spiderwork 950 je vyrobená z karbónu a má stredne tvrdú čepeľ. Omotávka je mäkká a protišmyková pre lepšiu manipuláciu.
21,91 €
Omotávka Tempish OPTI-FIX 2
Skladom
Omotávka Tempish OPTI-FIX 2 je omotávka na florbalové palicu, protišmyková s termotlače.
7,15 €
Florbalová hokejka Tempish PRO-LUX 28
Skladom
Florbalová hokejka Tempish PRO-LUX 28 je florbalová hokejka je určená pre potreby závodných i rekreačných hráčov. Florbalka je certifikovaná IFF a môžete s ňou hrať oficiálna súťaž. Čepeľ MARVEL štandard. Únosnosť športového zaťaženia: 4
31,66 €
Florbalová hokejka Tempish PRO-LUX 26
Skladom
Florbalová hokejka Tempish PRO-LUX 26 je florbalová hokejka je určená pre potreby závodných i rekreačných hráčov. Florbalka je certifikovaná IFF a môžete s ňou hrať oficiálna súťaž. Čepeľ MARVEL extrem. Únosnosť športového zaťaženia: 4
31,66 €
Florbalová hokejka Tempish PRO-TECH 28
Skladom
Florbalová hokejka Tempish PRO-TECH 28 je florbalová hokejka je určená pre potreby závodných i rekreačných hráčov. Florbalová s dĺžkou 100,95cm je certifikovaná IFF a môžete s ňou hrať oficiálna súťaž.
32,58 €
Florbalová palica ALU 85cm
Skladom
Hliníková žrď s omotávkou, plastová lopatka ACT19 dĺžka 85cm, rovná. Dodávame v dvoch farebných kombináciách - viď foto. Farbu je nutné špecifikovať v poznámke objednávky.
8,48 €