Počet produktov v kategórii: 5

Florbalová brankárska výstroj

Florbalová brankárska výstroj je kategóriou, ktorá zahŕňa najrôznejšie produkty, ktoré chránia brankára pri hre. Súčasťou ponuky sú rukavice, vesta, suspenzory, chrániče holení alebo dresy. Pri výbere sa zamerajte nielen na dizajn, ale aj na pohodlie. Ponúkame vybavenie vo variantoch junior alebo senior, ktoré sa líšia veľkosťou. Rozhodne nešetrite na chráničoch, ktoré zaručia pri hre dokonalú ochranu. U nás nájdete výrobky v skvelom pomere kvality a ceny.

 • 29,47 € Dočasne vypredané

  Florbalové brankářské rukavice značky Unihoc s gumovými chrániči kloubů na vrchní části rukavic

  29,47 €
   
    Dočasne vypredané
   
 • 29,77 € Skladom

  Dres brankářský Tempish Mohawk Junior je bezpečný dres s funkčními prvky. Umístění a prošití polstrace na ramenech, loktech a hrudi přiměřeně chrání a neomezuje v pohybu. Střih, použité materiály a konstrukce napomáhají brankaři k vysokému výkonu. Funkčnost dresu umocňuje systém úpletu odvádějící pot.

  29,77 €
   
    Skladom v stredu 29.5. u vás
    K dispozici: 1 ks
 • 35,80 € K dispozícii rôzne varianty

  Vesta brankářská Tempish Trendy Senior je brankářská vesta pod dres s dokonalou ochranou hrudníku. Střih a stahovací pásky zajistí dokonalé přilnutí k hrudníku.

  35,80 €
   
    Skladom
   
 • 21,90 € Skladom

  Chránič loktů Tempish React je pružný a odolný úplet pro stabilní pozici na loktu. Vysoký stupeň ochrany a komfortu zajišťují skládané bandáže. Bandáž s funkcí MEMORY FOAM pro lepší individuální napasování.

  21,90 €
   
    Skladom
   
 • 18,16 € Skladom

  Suspenzor Tempish Tip je pánský sportovní suspenzor, který má vyjímatelný chránič pro snadnější údržbu. Silikonový - měkkčený okraj chrániče pro větší pohodlí a bezpečnost.

  18,16 €
   
    Skladom