Lajny na tenisový kurt

Tenisový kurt vyžaduje absolútne presné lajny, ktoré sú súčasťou hry. Do ponuky sme preto zaradili všetky pomôcky, na prípravu lajny, umelé varianty a tiež pomôcky na úpravu ihriska. Veľkým pomocníkom pre vás bude kefy na umelé čiary. Čiary budete mať vždy dokonale vyčistené. Lajny na tenisový kurt vytvoríte presne podľa požiadaviek. Nechýba ani nastaviteľná stredová páska a ďalší sortiment.

Umelé lajny Merco Genial žlté 5 cm
Dočasne vypredané
Umelé lajny Merco Genial žlté 5 cm sú ideálnym riešením pre všetky typy dvorcov. Dajú sa jednoducho pripevniť na kurt pomocou nerezových kotiev do trubiek zasadených do kurtu. Lajny sú dodávané v presnej dĺžke a na koncoch sú zosilnené pre lepšiu priľnavosť s povrchom kurtu. Lajny sú široké 4 alebo 5cm.
Spona pre stredné umelú čiaru Merco
Skladom
Spona pre stredné umelú čiaru Merco navrhnutá špeciálne pre stredovej lajny, ktoré sú delené kvôli ukotvenia stredovej pásky siete.
10,95 €
Napinák na umelé čiary Merco Genial
Skladom
Napinák na umelé čiary Merco Genial uľahčuje napínanie každej čiary. Napínanie sa vďaka kľučke a jemnému prevodu stáva optimálne plynulé. Vhodný pre napínanie umelých čiar, ktoré sú široké 4 až 5cm.
129,62 €
Ubíjadlá na umelé čiary Merco SOLID ručné
Skladom
Ubíjadlá na umelé čiary Merco SOLID ručné je ťažké oceľové vtláčadlo na lajny, ktoré slúžia k dokonalému usadenie tenisových lajn do antuky.
92,48 €
Pevný kefa na umelé čiary Merco areng s drevenou násadou
Skladom
Pevný kefa na umelé čiary Merco areng s drevenou násadou je široký 4cm. Kefa je vyrobený z prírodného materiálu. Precíznu prácu pri čistení čiar dopomáha kĺbové upevnenie, ktoré umožňuje optimálny sklon a dobré vedenie po čiare. Odporúčaný pre bežnú úpravu a dôkladné čistenie umelých čiar Genial po hre aj pri pravidelnej údržbe dvorca. Vhodný pre čiary široké 4 a 5 cm.
10,95 €