Bedmintonová obuv

Kvalitné bedmintonové topánky sú veľmi dôležitým prvkom pri hraní bedmintone, pretože sa jedná o vysokotonážový šport rovnako ako je tenis alebo squash. Ponúkame badmintonovú obuv pre všetky halové povrchy. Bedmintonová obuv je špeciálne určená a konštruovaná pre halové športy a všetky typy hráčov od začiatočníkov až po profesionálnych hráčov. Vyberajte kvalitné badmintonovú obuv v ŽijemeSportem.sk

-7,57 €
Sálovky Joma Dribling 2002 White-Royal Indoor
Produkt je dostupný s inými možnosťami
Sálovky Joma Dribling 2002 White-Royal Indoor je model vyvinutý z odolných materiálů, vhodný na jakékoli hřiště, přeměňující jakékoli místo na fotbalové hřiště. Konstrukce je vyrobena z vysoce kvalitního vlákna Fibertec a nylonu, které podporují pot. Podešev je vyrobena z hladké EVA, vnitřní podešev z texonu a podrážka  z velmi kvalitní gumy s oděrem DIN-70.
46,80 €
54,36 €
-18,91 €
Halovky Joma Dribling 904 Royal-Fluorescent Indoor
Produkt je dostupný s inými možnosťami
Halovky Joma Dribling 904 Royal-Fluorescent Indoor je model vyvinutý z odolných materiálov, vhodný na akékoľvek ihrisko, transformujúcu akékoľvek miesto na futbalové ihrisko. Konštrukcia je vyrobená z vysoko kvalitného vlákna Fibertec a nylonu, ktoré podporujú pot. Podošva je vyrobená z hladkej EVA, vnútorné podošva z Texon a podrážka z veľmi kvalitnej gumy s oderom DIN-70.
29,82 €
48,73 €
-18,91 €
Halovky Joma Dribling 903 Navy Indoor
Produkt je dostupný s inými možnosťami
Halovky Joma Dribling 903 Navy Indoor je model vyvinutý z odolných materiálov, vhodný na akékoľvek ihrisko, transformujúcu akékoľvek miesto na futbalové ihrisko. Konštrukcia je vyrobená z vysoko kvalitného vlákna Fibertec a nylonu, ktoré podporujú pot. Podošva je vyrobená z hladkej EVA, vnútorné podošva z Texon a podrážka z veľmi kvalitnej gumy s oderom DIN-70.
29,82 €
48,73 €
-11,35 €
Halovky Joma penalta 911 Lemon-Navy Indoor
Produkt je dostupný s inými možnosťami
Halovky Joma penalta 911 Lemon-Navy Indoor zahŕňajú novú technológiu a materiály pre ľahšie a pružnejšie topánku. Konštrukcia je vyrobená z materiálu Fibertec, ktorý poskytuje väčšiu odolnosť ako iné materiály a vynikajúci kontakt s loptou nohy. Obsahuje kúsky TPU, ktoré zvyšujú jeho odolnosť a vytvárajú menej švov, aby sa znížila hmotnosť topánky.
44,89 €
56,24 €
-11,35 €
Halovky Joma penalta 903 Navy-Royal Indoor
Produkt je dostupný s inými možnosťami
Halovky Joma penalta 903 Navy-Royal Indoor zahŕňajú novú technológiu a materiály pre ľahšie a pružnejšie topánku. Konštrukcia je vyrobená z materiálu Fibertec, ktorý poskytuje väčšiu odolnosť ako iné materiály a vynikajúci kontakt s loptou nohy. Obsahuje kúsky TPU, ktoré zvyšujú jeho odolnosť a vytvárajú menej švov, aby sa znížila hmotnosť topánky.
44,89 €
56,24 €
-18,91 €
Halovky Joma Dribling 911 Fluór Indoor
Posledné kusy v sklade
Halovky Joma Dribling 911 Fluór Indoor je model vyvinutý z odolných materiálov, vhodný na akékoľvek ihrisko, transformujúcu akékoľvek miesto na futbalové ihrisko. Konštrukcia je vyrobená z vysoko kvalitného vlákna Fibertec a nylonu, ktoré podporujú pot. Podošva je vyrobená z hladkej EVA, vnútorné podošva z Texon a podrážka z veľmi kvalitnej gumy s oderom DIN-70.
37,32 €
56,24 €
-15,13 €
Halovky Joma Maxima 904 Royal indoor
Produkt je dostupný s inými možnosťami
Halovky Joma Maxima 904 Royal indoor je model vyvinutý z odolných materiálov, vhodný na akékoľvek ihrisko, transformujúcu akékoľvek miesto na futbalové ihrisko. Konštrukcia je vyrobená z vysoko kvalitného vlákna Fibertec a nylonu, ktoré podporujú pot. Podošva je vyrobená z hladkej EVA, vnútorná podošva je vyrobená z Texon. Podrážka je vyrobená z veľmi kvalitnej gumy s oderom DIN-70.
35,48 €
50,61 €
-26,48 €
Halovky Joma Maxima 901 indoor
Produkt je dostupný s inými možnosťami
Halovky Joma Maxima 901 indoor je model vyvinutý z odolných materiálov, vhodný na akékoľvek ihrisko, transformujúcu akékoľvek miesto na futbalové ihrisko. Konštrukcia je vyrobená z vysoko kvalitného vlákna Fibertec a nylonu, ktoré podporujú pot. Podošva je vyrobená z hladkej EVA, vnútorná podošva je vyrobená z Texon. Podrážka je vyrobená z veľmi kvalitnej gumy s oderom DIN-70.
37,26 €
63,74 €
-26,48 €
Halovky Joma Cancha LNFS Fluór Indoor
Posledné kusy v sklade
Halovky Joma Cancha LNFS Fluór Indoor je jedna z najľahších topánok s hmotnosťou 237 gramov. Pokiaľ ide o rez, vonkajšia plocha je vyrobená z mikrovlákna s vložkami TPU na nylonu, aby bola chránená pred oderom. Zosilnenie na špičke pre zasiahnutie. Interiér je vyrobený z nylonu, takže chodidlo zostáva stabilný na podrážke.
57,89 €
84,37 €
Halovky Joma Cancha Court 2011 Fluór-Blue Indoor
do 5 pracovných dní
Halovky Joma Cancha Court 2011 Fluór-Blue Indoor je nový model kolekcie Joma. S hmotnosťou iba 237 gramov je to jedna z najľahších topánok na trhu. Pokiaľ ide o rez, vonkajšia plocha je vyrobená z mikrovlákna, s vložkami TPU na nylonu, ktoré ho chránia pred oderom. To má zosilnenie v špičke pre bitie.
62,46 €
Halovky Joma Rega Rebound 2004 Royal Indoor
Dočasne vypredané
Halovky Joma Rega Rebound 2004 Royal Indoor je maximálne odpružená topánka vďaka vloženie FYLON Rebound 2.0 do medzipodošvy. Táto topánka zdieľa vlastnosti pohodlie a maximálnu priedušnosť s prvou verziou. Rez je vyrobený z vložiek z mikrovlákna, nylonu a TPU cez nylon, aby bol chránený pred oderom.
Halovky Nike Phantom Venom Academy IC AO0570 007
Produkt je dostupný s inými možnosťami
Halovky Nike Phantom Venom Academy IC AO0570 007 predstavujú moderný dizajn v súlade s kolekciou Under the Radar. Ďalšie pokračovanie série Phanton VNM bolo navrhnuté pre kreatívne hráčov, ktorí ovládajú situáciu na ihrisku a úspešne dokončili akciu. Pánske vnútorné sálovky sa vyznačujú čiernobielym dizajnom s jemnými zelenými detailmi.
Halovky Nike Mercurial Vapor 13 Academy IC AT7993 100
Posledné kusy v sklade
Halovky Nike Mercurial Vapor 13 Academy IC AT7993 100 pre mužov určené pre hranie v športových halách. Pochádzajú zo zbierky Nuovo White. Zvršok je vyrobený z mäkkej syntetickej kože, je zodpovedný za odolnosť a lepší pocit. Reliéfny vzor umožňuje lepší kontakt s loptou. Non-označenie Non-označenie gumová podrážka pre trakciu na tanečnom parkete. Tvár línia Mercurial je Cristiano Ronaldo.
64,35 €
Halovky Nike Zoom Phantom Venom Pre IC BQ7496 100
Produkt je dostupný s inými možnosťami
Halovky Nike Zoom Phantom Venom Pre IC BQ7496 100 z kolekcie Nouvo White sú určené na hranie na pevných vnútorných plochách (hale). Zvršok zo syntetických materiálov sa prispôsobuje tvaru chodidla. Použitie technológie Zoom Air poskytuje odpruženie. Špeciálna podrážka na parkety neznečisťuje a má zvýšenú odolnosť proti oderu. Biely, monochromatický dizajn.
Halovky Nike Phantom Venom Academy IC AO0570 100
Produkt je dostupný s inými možnosťami
Halovky Nike Phantom Venom Academy IC AO0570 100 vytvorené pre semi-amatérsku súťaž v hale predstavujú moderný dizajn v súlade s kolekciou Nouvo White. Ďalšie pokračovanie série Phanton VNM bolo navrhnuté pre kreatívne hráčov, ktorí ovládajú situáciu na ihrisku a úspešne dokončili akciu. Pánske vnútorné šortky v bielej farbe zakončené striebornými detailmi.
Halovky Nike Mercurial Superfly 7 Club MDS IC BQ5462 401
Produkt je dostupný s inými možnosťami
Halovky Nike Mercurial Superfly 7 Club MDS IC BQ5462 401 sú určené pre mužov, ktorí dávajú prednosť indoor športom. Pochádzajú zo zbierky Mercurial Dream Speed. Nízkoprofilový golier Dynamic Fit. Zvršok zo syntetickej kože. Podrážka s technológiou bez značenia. Veľvyslanci Mercurial line sú najlepší hráči: Cristiano Ronaldo, Kylian Mbppabe.
Halovky Nike Mercurial Vapor 13 Academy MDS IC CJ1300 401
Produkt je dostupný s inými možnosťami
Halovky Nike Mercurial Vapor 13 Academy MDS IC CJ1300 401 sú skvelým riešením pre tréning v hale. V súlade s kolekciou Mercurial Dream Speed ​​je dizajn udržovaný v tmavo modrej farbe a získava reflexné detaily, ktoré zdôrazňujú dynamickú siluetu topánky. Syntetický, mäkký zvršok. Štruktúrovaný povrch. Štandardné šnurovanie. Non-označenie gumová podrážka.
Halovky Nike Mercurial Superfly 7 Academy MDS IC BQ5430 401
Produkt je dostupný s inými možnosťami
Halovky Nike Mercurial Superfly 7 Academy MDS IC BQ5430 401 sú určené pre mužov, ktorí dávajú prednosť hranie v športových halách. Pochádzajú zo zbierky Mercurial Dream Speed. Nízkoprofilový golier Dynamic Fit. Zvršok zo syntetickej kože. Podrážka s dodatočným odpružením zaistí trakciu na ulici, na ihrisku a na vnútorných plochách.
Halovky Nike Mercurial Vapor Pro MDS IC CJ1302 401
Produkt je dostupný s inými možnosťami
Halovky Nike Mercurial Vapor Pro MDS IC CJ1302 401 pochádzajú zo zbierky Mercurial Dream Speed. Sú určené na hranie na tvrdom vnútornom povrchu (hale). Zvršok je vyrobený z odolných materiálov. Okrem toho je vybavený 3D tlačou HyperScreen. Nikeskin je zodpovedný za veľmi dobrú kondíciu a minimálnu hmotnosť topánky. Gumová podrážka neznečistí parkety a je zárukou trakcia.
Halovky Nike Phantom VSN Academy DF IC AO3267 080
Produkt je dostupný s inými možnosťami
Halovky Nike Phantom VSN Academy DF IC AO3267 080 z kolekcie Phantom Fire sú určené na hranie na tvrdých vnútorných plochách (hale). Špeciálna konštrukcia z umelých materiálov sa prispôsobuje tvaru chodidla. Golier Dynamic Fit stabilizuje kĺby členku. Podrážka nezanecháva na parkete žiadne nečistoty. Úroveň: polo amatérsky.
Halovky Nike Zoom Phantom Venom Pre IC BQ7496 810
Produkt je dostupný s inými možnosťami
Halovky Nike Zoom Phantom Venom Pre IC BQ7496 810 z kolekcie Phantom Fire sú určené na hranie na tvrdých vnútorných plochách (hale). Zvršok zo syntetických materiálov sa prispôsobuje tvaru chodidla. Použitie technológie Zoom Air poskytuje odpruženie. Špeciálna podrážka parkety neznečisťuje a má zvýšenú odolnosť proti oderu. Úroveň: poloprofesionálne.
Halovky Joma Top Flex LNFS Fluór Indoor
Dočasne vypredané
Halovky Joma Top Flex LNFS Fluór Indoor sú charakteristické svojou flexibilitou, ktorú poskytuje zvršok vyrobený z kože a FLEXO technológie podrážky, ktorá sa skladá zo systému šnúr navrhnutých ergonomicky tak, aby poskytovali najlepší prechod od päty k špičke v každom kroku, čo je prirodzenejšie a pohodlnejšie .
-15,13 €
Kopačky Joma Maxima 803 Indoor
Produkt je dostupný s inými možnosťami
Kopačky Joma Maxima 803 Indoor je vyrobená z odolného a ľahkého materiálu Fibratec. Tým sú sálovky flexibilné a pohodlné. Poskytujú veľmi dobrú stabilitu.
24,22 €
39,35 €
Halovky Puma Future 5.4 IT 105804 01
Produkt je dostupný s inými možnosťami
Halovky Puma Future 5.4 IT 105804 01 z kolekcie Flash Pack sú určené na hranie v športových halách. Zvršok z mäkkej a ľahkej syntetickej kože pre lepší pocit z lopty. Nízky rez. Non-označenie gumová podrážka.