Volejbalové siete

U nás kúpite volejbalové siete štandardných parametrov dĺžka 9,5 m, výška 1 m. Pri výbere je potrebné vedieť, akým spôsobom bude sieť používaná. Jednotlivé siete sa delia podľa záťaže, kvality i ceny. Na životnosť sietí má veľký vplyv správne zavesenie a využitie. Po každej hre sieť dostatočne povoľte, nie je nutné ju dávať dole. Nesmie mať kontakt so zemou. Došlo by k jej zvlhnutiu a tým k strate pružnosti. U nás nájdete siete odolné poveternostným vplyvom. Sú určené pre hranie v hale i na piesku.

Volejbalová sieť Meteor 9,5 m
Dočasne vypredané
Volejbalová sieť Meteor 9,5 m je určená pre školy, tréningy alebo amatérske súťaže. Sieť je vyrobená z polyetylénu v oficiálnom rozmere. Horná hrana siete je obšitá širokou polypropylénovou páskou, ktorou prechádza oceľové lanko pre napnutie siete.
Volejbalová sieť lanko Merco Volejbal Ekonóm
Skladom
Volejbalová sieť lanko Merco Volejbal Ekonóm je vhodná pre občasné a nenáročné hranie volejbalu. Sieť je vyrobená z PP sieťoviny. Horný okraj siete je obšitý výstužnou páskou. Tento model sa napína pomocou oceľového lanka o sile 3,15mm a dĺžke 11,5.
33,24 €
Volejbalová sieť Merco Volejbal Extra Liga
Skladom
Volejbalová sieť Merco Volejbal Extra Liga je vhodná na klubovej, národnej i medzinárodnej zápasy. Veľkosť oka je 100mm a sila polyamidové sieťoviny je 3mm. Sieť je obšitá výstužnými páskami na hornom i dolnom okraji. Sú dve možnosti upevnenia siete na koly.
122,19 €
Volejbalová sieť Merco Volejbal Liga šport
Skladom
Volejbalová sieť Merco Volejbal Liga šport znesie stredná a vyššia záťaž na klubových, národných i medzinárodných súťažiach. Tento model siete je vyrobený z polyetylénovej sieťoviny čiernej farby.
109,59 €
Volejbalová sieť lanko Merco Volejbal Šport
Skladom
Volejbalová sieť lanko Merco Volejbal Sport je určená pre strednú a nižšiu záťaž. Je teda ideálny pre amatérskych hráčov, ktorí si občas zahrajú. Sieť je vyrobená z polypropylénové sieťoviny.
42,73 €
Volejbalová sieť Merco Volejbal Advantage
Dočasne vypredané
Volejbalová sieť Merco Volejbal Advantage je určená pre školy, tréningy alebo amatérske súťaže. Sieť je vyrobená z polyetylénu v oficiálnom rozmere. Horná hrana siete je obšitá 5 centimetrov širokú polypropylénovou páskou, ktorou prechádza oceľové lanko pre napnutie siete.