Mini hustilky

-6,05 €
Hustilka na bicykel Meteor X-Twin 24 cm
Skladom
Hustilka na bicykel Meteor X-Twin 24 cm je teleskopická mini pumpa na bicykel vyrobená z vysoko kvalitného hliníka, ktorá zaručuje dlhú životnosť. Vďaka malým rozmerom a montážnej konzoly k rámu bicykla ju môžete ľahko uložiť a prepraviť. Má univerzálne hlavu kompatibilný so všetkými typmi ventilov. Rukoväť so sklopnou rukoväťou uľahčuje používanie.
8,92 €
14,97 €
Hustilka RAVX ECONO X PLUS
Skladom
Hustilka RAVX ECONO X PLUS má telo z Alu a je vybavená duálny hlavou pre AV / FV aj DV ventily s aretačnou páčkou. Výkyvná hlava uľahčuje manipuláciu. Hustilka pracuje systémom SINGLE ACTION - jednosmerná funkcie piestu.
12,01 €
Cyklistická hustilka RAVX ECONO X
Skladom
Cyklistická hustilka RAVX ECONO X má telo z Kraton a je vybavená duálny hlavou pre AV aj FV ventily s aretačnou páčkou. Výkyvná hlava uľahčuje manipuláciu. Hustilka pracuje systémom SINGLE ACTION - jednosmerná funkcie piestu.
9,57 €
Hustilka na bicykel RAVX DUAL FORCE X
Skladom
Hustilka na bicykel RAVX DUAL FORCE X s obojsmerným fúkaním, hliníkovým telom a flexibilné hlavou pre ľahšiu manipuláciu. Ostatné prvky hustilky sú vyrobené z kvalitného Kraton. Hustilka je vybavená duálny hlavou pre AV a FV druhy ventilov s aretačnou páčkou. Fúkacia hlava je výkyvná pre lepšiu manipuláciu pri hustenie. Hustilka je vybavená technológiou DUAL ACTION - ide o systém obojsmerného fúkania.
13,47 €