Najpredávanejšie

Ochranné podložky SMK Šport pod bazény a posilňovacie stroje 124 x 124 x 1,2 cm
do 24 hodin
Ochranné podložky SMK Šport pod bazény a posilňovacie stroje 124 x 124 x 1,2 cm dokonale chráni podlahu pred poškodením počas cvičenia na rotopede, bežeckom páse pod. Tlmí zvuk pri páde činiek a iných cvičebných pomôcok. Má protišmykové vlastnosti. Vďaka dielam v tvare puzzle umožní pokrytie povrchu podľa potreby.
14,97 €
-11,35 €
Penny board SMJ Sport BS-2206PL LED Pink
Skladom
Penny board SMJ Sport BS-2206PL LED Pink je skvělá volba pro milovníky rychlé jízdy. Skateboard vděčí za svou rychlost malým rozměrům a širokým kolečkům, které uživatelům poskytují skvělou zábavu a manévrovatelné procházení ulicemi a uličkami. Deska o rozměrech 56 x 15 cm z vysoce kvalitního plastu. Kostkovaná struktura umožňuje bezpečné a pohodlné ovládání a má protiskluzovou funkci. Kola z PU gumy, průměr 60 mm, šířka 45 mm, velmi dobře přilnou k zemi. Kola mají LED světla, která za jízdy svítí. Uhlíková ložiska ABEC-5.
37,39 €
48,73 €
Tatami Taekwondo MASTER podložka 100 x 100 x 3 cm
do 24 hodín
Tatami Taekwondo MASTER podložka 100 x 100 x 3 cm je dvojfarebná športová podlaha, ktorá umožňuje bezpečné zakotvenie chodidiel na podlahe a zmierňuje pády. Je určená pre športové sály a rôzne športové zariadenia. Využitie má tiež vo funkčných aj aerobic zónach. Je tiež vhodná všade tam, kde sa pohybujú malé deti.
20,60 €
Penny board Meteor Draft City
Dočasne vypredané
Penny board Meteor Draft City je extrémne populárny plastový skateboard zo 70. a 80. rokov v kombinácii s modernou technológiou. Plastová doska s polyuretánovými kolieskami je ideálny pre jazdu v meste na preplnených chodníkoch. Je veľmi ľahký a oveľa menšie ako bežné skateboardy, čo umožňuje jednoduchú a rýchlu zmenu smeru a dokonalé prevedenie pohybov. Protišmykový povrch zabraňuje skĺznutiu z dosky.
-11,35 €
Skladacia podložka pre deti Springos 200 x 150 x 1 cm Sea
Skladom
Skladacia podložka pre deti Springos 200 x 150 x 1 cm Sea má izolačnú funkciu, ktorá chráni dieťa pred zranením počas pádu. Užitočná podložka, keď sa učí dieťa napríklad chodiť.
29,88 €
41,23 €
Metalicky kompas (buzola) Meteor Urán
Skladom
Metalicky kompas (buzola) Meteor Urán je chránený v pevnom kovovom puzdre, ktoré vytvára dokonalý tvar a dizajn kompasu. Kompas je zariadenie na určenie svetových strán a azimute (u rčování polohy pozorovaného objektu a navigáciu) na mape. Kompas je zložený z farebne označené strelky vnútri (červená určuje sever).
6,72 €
Balančná podložka Bosa Ball Pre 55 cm
Skladom
Balančná podložka Bosa Ball Pre 55 cm prispieva k rozvoju koordinácie pohybu ak aktivizácii a posilnenie stabilizačných svalových partií uložených v hlbších vrstvách, ktoré sa inak veľmi ťažko precvičujú. Cvičenie napomáha k odstráneniu stresu, svalového napätia a nerovnováhy. Metóda balančného cvičenie pomáha pri odstraňovaní bolestí chrbta a kĺbov a pomáha spevňovať postavu.
73,91 €
Tepláková súprava Joma Championship 101267.451 zeleno-čierna s bundou a tepláky
do 4 - 7 pracovných dní
Tepláková súprava Joma Championship 101267.451 zeleno-čierna s bundou a tepláky je kompletný tepláková súprava pre bežné nosenie aj tréningové aktivity. Kompletná tepláková súprava, ktorá sa skladá z bundy na zips s kontrastnými kúsky na ramenách a prieramkoch a rebrovaním na leme a manžetách pre optimálne priľnutie. Nohavice s kontrastnými detailmi po stranách.
33,62 €
Ohrievač nôh Only Hot
do 24 hodin
Ohrievač nôh Only Hot sú netoxickým, životnému prostrediu priateľským odolným zdrojom tepla využívajúcim výlučne prírodných nehorľavých materiálov. Hreje viac ako 6 hodín (udávaná doba výrobcom)! Osobne sme vyskúšali ohrievača na túre v Beskydách! Maximálne odporúčame! Stačí iba rozbaliť a nechať 5 minút na vzduchu. Potom začne ohrievač príjemne hriať viac ako 6 hodín!
1,69 €
-11,35 €
Skladacia podložka pre deti Springos 200 x 180 x 1 cm Wood
Skladom
Skladacia podložka pre deti Springos 200 x 180 x 1 cm Wood má izolačnú funkciu, ktorá chráni dieťa pred zranením počas pádu. Užitočná podložka, keď sa učí dieťa napríklad chodiť.
31,76 €
43,11 €
-9,46 €
Sánkovacie nafukovacie koleso Axer Šport Snow Slip 90 cm
Dočasne vypredané
Sánkovacie nafukovacie koleso Axer Šport Snow Slip 90 cm dopraje skvelú sánkovacie zábavu pre dospelých i deti. Kruh je ľahší ako bôby alebo sane a preto sa ľahšie vynáša na kopec. Nosnosť kruhu je 90 kg a dostatočný priemer 90 cm je ideálny pre pohodlný posed. Kruh má dve vystužené rukoväte na držanie. Kruh sa nafukuje klasickou ručnou alebo nožnou pumpou (nie je súčasťou balenia).
16,77 €
26,22 €
Posilňovač paží a nôh SMK Sport GB-S 2101
Dočasne vypredané
Posilňovač paží a nôh SMK Sport GB-S 2101 je jednoduchý a osvedčený gymnastický prístroj, ktorý umožňuje ľahko tvarovať vnútornej a vonkajšej strany stehien a svalov paží, chrbta a hrudníka. Posilňovací motýľ je tiež používaný pri rehabilitáciách. Môžete ľahko a rýchlo zlepšiť svoj vzhľad a stav. Môžete tiež cvičiť doma a vďaka pravidelnosti začnete čoskoro pozorovať požadované výsledky!
-1,93 €
Retiazkové nešmýka na topánky YATE Ice Spikes
Dočasne vypredané
Retiazkové nešmýka na topánky YATE Ice Spikes s dlhými oceľovými hrotmi uľahčí chôdzu aj beh v snehu, na ľade aj v náročnom teréne s rizikom pošmyknutia. Nešmýka dodávajú stabilitu a istotu v teréne, kde hrozí podkĺznutiu. Nenahradí mačky, ale plní podobnú úlohu. Dĺžka hrotov je 14 mm, a vďaka tomu nešmýka umožňujú pohodlnú chôdzu aj v hlbšom snehu bez hrozby upchatia hrotov snehom.
28,08 €
30,01 €
Penny board Meteor Black Light so svietiacimi LED kolieskami
Skladom
Penny board Meteor Black Light sa svietiacimi LED kolieskami je veľmi atraktívny v jedinečnom dizajne, ktorý je vybavený svietiacimi kolieskami s LED technológiou. Svietiace kolieska priťahujú pozornosť ľudí a pri jazde budete vyčnievať z davu. Jazda na ňom, obzvlášť po tme Vám prinesie veľkú radosť. Tento model je reakciou na extrémne populárnej penny boardy zo 70. a 80. rokov v kombinácii s modernými technológiami.
37,48 €
-7,57 €
Nástenná hrazda Springos FA0009
Dočasne vypredané
Nástenná hrazda Springos FA0009 je profesionálny hrazda na cvičenie s montážou na stenu. Pre montáž sú použité dve kovové kotvy. Hrazda je ideálny ako pre začiatočníkov, tak i pokročilých cvičencov s hmotnosťou do 150 kg. Jednotlivé tyče sú pripevnené k sebe silnými skrutkami. Nástenná hrazda Springos sa používa na cvičenie svalov na chrbte, ramenách a bruchu.
29,91 €
37,48 €
Podložka na jogu Springos YG0018 183 x 61 x 0,6 cm / ružová
Dočasne vypredané
Podložka na jogu Springos YG0018 183 x 61 x 0,6 cm / ružová je vďaka starostlivo vybraným materiálom prispievajúce k životnému prostrediu umožní pohodlná cvičenia. Ideálne pre fitness, jogu, pilates, silový tréning alebo rehabilitáciu. V atraktívnom dizajne. Táto jóga podložka je vhodná ako pohodlná cvičebný podložka.
Vinylová činka HMS 3 kg
Skladom
Vinylová činka HMS 3 kg má profilovaný tvar a predovšetkým vonkajšia vrstva z vinylu poskytujú pri cvičení skvelý komfort a pomáha udržiavať činky v čistote. Tréning s činkami má pozitívny vplyv na svaly paží, hrudníka a chrbta. Činky sú ideálne pre fitness tréning, aeróbne cvičenie, všeobecné cvičenie. Sú užitočné pri behaní a rehabilitácii.
10,09 €
Penny board AXERFIT Fish California Pink
Skladom
Penny board AXERFIT Fish California Pink vo farebnom prevedení, ako je u penny boardov zvykom. Rad Fish je stvorená pre zábavu a ľahkú jazdu. Použitím tvrdeného plastu má za následok veľkú silu penny boardu, väčšie než u bežných skateboardov z preglejky. Horná strana je vo forme mriežky, zabraňuje skĺznutiu. Vďaka malej veľkosti sa zmestí aj do tašky, batohu.
24,35 €
-9,46 €
Penny board Meteor Best Friend
Skladom
Penny board Meteor Best Friend v kombinácii tyrkysovej dosky a ružovými kolieskami je extrémne populárny plastový skateboard zo 70. a 80. rokov v kombinácii s modernou technológiou. Plastová doska s polyuretánovými kolieskami je ideálny pre jazdu v meste na preplnených chodníkoch. Je ľahký a oveľa menšie ako bežné skateboardy, čo umožňuje jednoduchú a rýchlu zmenu smeru a dokonalé prevedenie pohybov.
31,77 €
41,23 €
Penny board Meteor Blue Light so svietiacimi LED kolieskami
Skladom
Penny board Meteor Blue Light sa svietiacimi LED kolieskami je veľmi atraktívny v jedinečnom dizajne, ktorý je vybavený svietiacimi kolieskami s LED technológiou. Svietiace kolieska priťahujú pozornosť ľudí a pri jazde budete vyčnievať z davu. Jazda na ňom, obzvlášť po tme Vám prinesie veľkú radosť.
37,48 €