Najpredávanejšie

Skladacia podložka pre deti Springos 200 x 150 x 1 cm Sea
do 24 hodin
Skladacia podložka pre deti Springos 200 x 150 x 1 cm Sea má izolačnú funkciu, ktorá chráni dieťa pred zranením počas pádu. Užitočná podložka, keď sa učí dieťa napríklad chodiť.
29,98 €
Skladacia podložka pre deti Springos 200 x 180 x 1 cm Wood
do 24 hodin
Skladacia podložka pre deti Springos 200 x 180 x 1 cm Wood má izolačnú funkciu, ktorá chráni dieťa pred zranením počas pádu. Užitočná podložka, keď sa učí dieťa napríklad chodiť.
33,73 €
Metalicky kompas (buzola) Meteor Urán
Skladom
Metalicky kompas (buzola) Meteor Urán je chránený v pevnom kovovom puzdre, ktoré vytvára dokonalý tvar a dizajn kompasu. Kompas je zariadenie na určenie svetových strán a azimute (u rčování polohy pozorovaného objektu a navigáciu) na mape. Kompas je zložený z farebne označené strelky vnútri (červená určuje sever).
6,72 €
Penny board Meteor Blue Light so svietiacimi LED kolieskami
do 24 hodin
Penny board Meteor Blue Light sa svietiacimi LED kolieskami je veľmi atraktívny v jedinečnom dizajne, ktorý je vybavený svietiacimi kolieskami s LED technológiou. Svietiace kolieska priťahujú pozornosť ľudí a pri jazde budete vyčnievať z davu. Jazda na ňom, obzvlášť po tme Vám prinesie veľkú radosť.
37,48 €
Penny board Meteor Black Light so svietiacimi LED kolieskami
do 24 hodin
Penny board Meteor Black Light sa svietiacimi LED kolieskami je veľmi atraktívny v jedinečnom dizajne, ktorý je vybavený svietiacimi kolieskami s LED technológiou. Svietiace kolieska priťahujú pozornosť ľudí a pri jazde budete vyčnievať z davu. Jazda na ňom, obzvlášť po tme Vám prinesie veľkú radosť. Tento model je reakciou na extrémne populárnej penny boardy zo 70. a 80. rokov v kombinácii s modernými technológiami.
37,48 €
Bežecký pás MASTER F-04
Dočasne vypredané
Bežecký pás MASTER F-04 je ideálnou alternatívou pre tých, ktoré hľadajú lacný bežecký trenažér na domáce cvičenie. Jeho ďalšími prednosťami sú malé rozmery, tichý chod, možnosť zloženia, jednoduchá manipulácia a nie je potrebná elektrická zásuvka.
Penny board Meteor Best Friend
do 24 hodin
Penny board Meteor Best Friend v kombinácii tyrkysovej dosky a ružovými kolieskami je extrémne populárny plastový skateboard zo 70. a 80. rokov v kombinácii s modernou technológiou. Plastová doska s polyuretánovými kolieskami je ideálny pre jazdu v meste na preplnených chodníkoch. Je ľahký a oveľa menšie ako bežné skateboardy, čo umožňuje jednoduchú a rýchlu zmenu smeru a dokonalé prevedenie pohybov.
31,85 €
Tepláková súprava Joma Championship 101267.451 zeleno-čierna s bundou a tepláky
do 4 - 7 pracovných dní
Tepláková súprava Joma Championship 101267.451 zeleno-čierna s bundou a tepláky je kompletný tepláková súprava pre bežné nosenie aj tréningové aktivity. Kompletná tepláková súprava, ktorá sa skladá z bundy na zips s kontrastnými kúsky na ramenách a prieramkoch a rebrovaním na leme a manžetách pre optimálne priľnutie. Nohavice s kontrastnými detailmi po stranách.
33,62 €
Puzzle podložky Springos 60 x 60 x 1 cm / 6 kusy Multicolor
do 24 hodin
Puzzle podložky Springos 60 x 60 x 1 cm / 6 kusy Multicolor sú vyrobené výhradne z EVA peny s vysokou hustotou. Táto pena poskytuje vynikajúce odpruženie, vďaka ktorému sa nedeformuje a chráni povrch, na ktorom je pri cvičení s hmotnosťou poškodená. Okrem toho je pohodlie pri tréningu zaistené vďaka protišmykovým vlastnostiam.
14,97 €
Ohrievač nôh Only Hot
do 24 hodin
Ohrievač nôh Only Hot sú netoxickým, životnému prostrediu priateľským odolným zdrojom tepla využívajúcim výlučne prírodných nehorľavých materiálov. Hreje viac ako 6 hodín (udávaná doba výrobcom)! Osobne sme vyskúšali ohrievača na túre v Beskydách! Maximálne odporúčame! Stačí iba rozbaliť a nechať 5 minút na vzduchu. Potom začne ohrievač príjemne hriať viac ako 6 hodín!
1,69 €
Liatinový kotúč Acra 5kg - 25mm
Dočasne vypredané
Liatinový kotúč Acra 5kg - 25mm je vyrobené z vysoko kvalitnej liatiny, ktorá zaručuje trvanlivosť výrobku po roky intenzívneho používania. Odhadzovacej kotúče sú využívané predovšetkým ku vzpěračskému tréningu, silovému cross tréningu v posilňovniach, workout telocvičniach či podobných zariadeniach.
-9,46 €
Sánkovacie nafukovacie koleso Axer Šport Snow Slip 90 cm
Dočasne vypredané
Sánkovacie nafukovacie koleso Axer Šport Snow Slip 90 cm dopraje skvelú sánkovacie zábavu pre dospelých i deti. Kruh je ľahší ako bôby alebo sane a preto sa ľahšie vynáša na kopec. Nosnosť kruhu je 90 kg a dostatočný priemer 90 cm je ideálny pre pohodlný posed. Kruh má dve vystužené rukoväte na držanie. Kruh sa nafukuje klasickou ručnou alebo nožnou pumpou (nie je súčasťou balenia).
16,77 €
26,22 €
Posilňovač paží a nôh SMK Sport GB-S 2101
Dočasne vypredané
Posilňovač paží a nôh SMK Sport GB-S 2101 je jednoduchý a osvedčený gymnastický prístroj, ktorý umožňuje ľahko tvarovať vnútornej a vonkajšej strany stehien a svalov paží, chrbta a hrudníka. Posilňovací motýľ je tiež používaný pri rehabilitáciách. Môžete ľahko a rýchlo zlepšiť svoj vzhľad a stav. Môžete tiež cvičiť doma a vďaka pravidelnosti začnete čoskoro pozorovať požadované výsledky!
-1,93 €
Retiazkové nešmýka na topánky YATE Ice Spikes
Dočasne vypredané
Retiazkové nešmýka na topánky YATE Ice Spikes s dlhými oceľovými hrotmi uľahčí chôdzu aj beh v snehu, na ľade aj v náročnom teréne s rizikom pošmyknutia. Nešmýka dodávajú stabilitu a istotu v teréne, kde hrozí podkĺznutiu. Nenahradí mačky, ale plní podobnú úlohu. Dĺžka hrotov je 14 mm, a vďaka tomu nešmýka umožňujú pohodlnú chôdzu aj v hlbšom snehu bez hrozby upchatia hrotov snehom.
28,08 €
30,01 €
Vinylová činka HMS 3 kg
Dočasne vypredané
Vinylová činka HMS 3 kg má profilovaný tvar a predovšetkým vonkajšia vrstva z vinylu poskytujú pri cvičení skvelý komfort a pomáha udržiavať činky v čistote. Tréning s činkami má pozitívny vplyv na svaly paží, hrudníka a chrbta. Činky sú ideálne pre fitness tréning, aeróbne cvičenie, všeobecné cvičenie. Sú užitočné pri behaní a rehabilitácii.
Pružina k trampolínam ACRA 366 a 429 cm
Skladom
Pružina k trampolínam ACRA 366 a 429 cm je náhradný diel, ktorý sa hodí na väčšinu typov trampolín, vyššie uvedených priemerov.
1,20 €
-7,57 €
Detský luk s šípy a terčom GT07
Dočasne vypredané
Detský luk s šípy a terčom GT07 je ideálny darček pre mladých lukostrelcov od útleho veku. Deti sa môžu učiť zvládnuť fascinujúce techniku ​​lukostreľby. Tento set je ideálny aj ako skvelá zábava s priateľmi. Luk má v sebe zabudovaný laserový zameriavač pre presnejšiu streľbu. Lukostreľba je veľmi atraktívna forma aktívneho trávenia voľného času.
29,91 €
37,48 €
-7,57 €
Nástenná hrazda Springos FA0009
Dočasne vypredané
Nástenná hrazda Springos FA0009 je profesionálny hrazda na cvičenie s montážou na stenu. Pre montáž sú použité dve kovové kotvy. Hrazda je ideálny ako pre začiatočníkov, tak i pokročilých cvičencov s hmotnosťou do 150 kg. Jednotlivé tyče sú pripevnené k sebe silnými skrutkami. Nástenná hrazda Springos sa používa na cvičenie svalov na chrbte, ramenách a bruchu.
29,91 €
37,48 €
Podložka na jogu Springos YG0014 183 x 61 x 0,6 cm / ružovo-modrá
Dočasne vypredané
Podložka na jogu Springos YG0014 183 x 61 x 0,6 cm / ružovo-modrá je vďaka starostlivo vybraným materiálom prispievajúce k životnému prostrediu umožní pohodlná cvičenia. Ideálne pre fitness, jogu, pilates, silový tréning alebo rehabilitáciu. V atraktívnom dizajne. Táto jóga podložka je vhodná ako pohodlná cvičebný podložka.
Žinenka skladacie trojdielna MASTER Pro+ 180 x 60 x 3,5 cm
do 24 hodín
Žinenka skladacie trojdielna MASTER Pro+ 180 x 60 x 3,5 cm s veľmi príjemným povrchom sa vyznačuje predovšetkým svojou odolnosťou. Žinenka je vyplnená penou EPE, ktorá je veľmi pohodlná, ale má tiež skvelé izolačné vlastnosti pri samotnom cvičení, pri ktorom tlmí tlaky a nárazy. Možno tak ľahko predísť pomliaždeninám alebo poškodeniu podlahy.
37,14 €