Zoznam tovaru podľa výrobcu Karrimor

Karrimor je svetoznáma anglická značka - výrobca outdoorového a športového vybavenia vysokej kvality. Karrimor vznikla v roku 1946. Z počiatku sa sústredili iba na výrobu tašiek na kolesá a predávali je len vo svojom malom obchodíku. V roku 1948 vzniklo meno a spoločnosť, ktorá niesla názov Karrimor backpack all-weather products. V roku 1957 vyrába firma Karrimor svoj prvý horolezecký batoh. Tento rok bol míľnikom v histórii spoločnosti, kedy sa rozhodli sponzorovať dva miestne, veľmi dobre známe horolezcov, Jimmyho Rostrona a Dava Thomasa.

V roku 2004 bola celá firma na predaj a počas 24 hodín okamžite kúpená spoločnosťou Lonsdale Sports. Tá celú firmu roztrieštila, rozpredala outlet a sklady, ponechala len práva na logo a názov značky, ktorý sa smel používať napr pre mená rôznych akcií - Karrimor International Mountain Marathon.

V roku 2007 značku Karrimor prevzala sesterská spoločnosť Lonsdale - firma Sports Direct a začala opäť s výrobou vybavenia pre outdoor a následným predajom, najprv iba vo Veľkej Británii, neskôr do celého sveta.

V súčasnej dobe značka Karrimor ponúka skvelú kolekciu oblečenia, obuvi, doplnkov a príslušenstva pre rôzne športy a turistiku. Outdoorové oblečenie anglickej značky Karrimor Vás ochráni pred premenlivým počasím pri túrach a táborenie.


Značka Karrimor ponúka špičkovú kvalitu a vybavenie, ktoré využívajú svetoví športoví nadšenci, ktorí kombinujú optimálnu životnosť a špičkové technológie. Značku Karrimor volia ľudia, čo naozaj vedia, čo chcú a môžu si to dovoliť, vzhľadom k cenovej dostupnosti tovaru. Značka sa tiež snaží vyrábať tovar, ktorý je pohodlné a človek, ktorý si ho kupuje, môže byť úplne spokojný. Karrimor poskytuje dokonalé nástroje, ktoré potrebujete k úspechu!