Počet produktov v kategórii: 2

Bedmintonové rakety pre ženy

Bedmintonové rakety pre ženy a dievčatá sú vyrábané prevažne s pružnejším typom rámu. Bedmintonové rakety pre ženy sa zároveň dobre ovládajú a vďaka tomu je možné ľahko vracať loptičky cez celú dĺžku kurtu. Bedmintonové rakety dokážu generovať údery s potrebnou razanciou i bez nutnosti použitia príliš veľkej sily vloženej do úderu loptičky.

 • Akcia
  124,17 € 143,17 € Nie je skladom

  Bedmintonová raketa Yonex ArcSaber 9 FL Women je raketa s veľmi pružným typom rámu, ktorý je ako stvorený pre technické typy hráčov čakajúce na chybu súpera. Bedmintonová raketa Yonex Arcsaber 9 FL je svojím pružným rámom vhodná najmä pre ženy, kedy nie je potreba vyvinú veľkú silu pri odohraní loptičky na koniec súperovho ihriska. Táto raketa má veľmi...

  124,17 € 143,17 € - 13 %
   
    Nie je skladom
   
 • 39,53 € Nie je skladom

  Badmintonová raketa Yonex Nanospeed 100 je pružná raketa s délkou 675 mm a vyvážením 304 mm. Badmintonová raketa Yonex Nanospeed 100 je ideální pro rekreační a mírně pokročilé hráče s univerzálním pojetím hry. Použitý nanocarbon v konstrukci badmintonové rakety zlepšuje herní vlastnosti v porovnání s ostatními celografitovými raketami.

  39,53 €
   
    Nie je skladom