Termo trička

Hľadáte najvyššiu kvalitu funkčného prádla pre Vaše športové aktivity? Na ŽijemeSportem.sk ponúkame to najlepšie od svetových značiek. Sme si vedomí, aké dôležité je regulovať telesnú teplotu a zvýšenie výkonu, takže Vám prinášame najnovšie základné vrstvy funkčného oblečenia od Nike, Adidas a ďalšie.

Termo tričko Joma Campus II Dark Navy
Produkt je dostupný s inými možnosťami
Termo tričko Joma Campus II Dark Navy s okrúhlym golierom s dvoma rôznymi látkami. Na predných, zadných rukávoch a strmeňa vynikajú vodorovne potlačené žakárové látky. Po stranách je technológia Micro-Mesh pre zlepšenie priedušnosti. S technológiou DRY MX, technológiou schopnou kontrolovať pot športovcov.
Termo nátelník Joma Black 3476.55.101
Skladom
Termo nátelník Joma Black 3476.55.101 je top bez rukávov z radu Brama Thermal. Vyrobené z priedušné látky s bezproblémovou technikou. Materiál je tenký a pružný, poskytuje pohodlie pri cvičení, saje pot a udržuje telesnú teplotu bez ohľadu na počasie. Vďaka elastickému vláknu je toto oblečenie veľmi pružné.
8,59 €
Pánske funkčné kraťasy Spokey Runner 20 Man
Skladom
Pánske funkčné kraťasy Spokey Runner 20 Man sú vyrobené z funkčných a extra ľahkých materiálov zaisťujúcich voľný pohyb. Vďaka precíznemu strihu sú tieto šortky vhodné pre široké spektrum športových aktivít ako sú beh, cyklistika, fitness, spinning aj voľný čas.
9,76 €