Počet produktov v kategórii: 6

Posilňovací tyče

Posilňovacie tyče s rôznou dĺžkou sú vhodné pre aerobik a posilňovanie. Jadro tyče je obalené mäkčeným materiálom, tým je uľahčený úchop. Vyberať môžete z rôznych hmotnosťou, podľa vašich fyzických možností. Farebné koncovky sú vyrobené z kvalitného plastu. Tieto tyče slúžia ku kompletnému precvičenie a posilnenie tela. Môžete ich využiť pre cvičenie brušákov, drepov, cvikov na hornú polovicu tela, apod.

 • Akcia
  11,25 € 13,15 € Skladom

  Aerobik tyč MASTER - 2 kg je obľúbená pomôcka pre aerobik a posilňovanie. Jadro tyče je po celej dĺžke obalené mäkčeným materiálom pre lepší úchop, na koncoch plastové farebné koncovky.

  11,25 € 13,15 € - 14 %
   
    Skladom
   
 • 16,92 € Skladom

  Aerobik tyč MASTER - 3 kg je obľúbená pomôcka pre aerobik a posilňovanie. Jadro tyče je po celej dĺžke obalené mäkčeným materiálom pre lepší úchop, na koncoch plastové farebné koncovky.

  16,92 €
   
    Skladom
   
 • 20,69 € Skladom

  Aerobik tyč MASTER - 4 kg je obľúbená pomôcka pre aerobik a posilňovanie. Jadro tyče je po celej dĺžke obalené mäkčeným materiálom pre lepší úchop, na koncoch plastové farebné koncovky.

  20,69 €
   
    Skladom
   
 • 32,00 €

  Aerobik tyč MASTER - 7 kg je obľúbená pomôcka pre aerobik a posilňovanie. Jadro tyče je po celej dĺžke obalené mäkčeným materiálom pre lepší úchop, na koncoch plastové farebné koncovky.

  32,00 €
   
   
   
 • 28,23 € Skladom

  Aerobik tyč MASTER - 6 kg je obľúbená pomôcka pre aerobik a posilňovanie. Jadro tyče je po celej dĺžke obalené mäkčeným materiálom pre lepší úchop, na koncoch plastové farebné koncovky.

  28,23 €
   
    Skladom
   
 • 24,46 € Skladom

  Aerobik tyč MASTER - 5 kg je obľúbená pomôcka pre aerobik a posilňovanie. Jadro tyče je po celej dĺžke obalené mäkčeným materiálom pre lepší úchop, na koncoch plastové farebné koncovky.

  24,46 €
   
    Skladom