Zoznam tovaru podľa výrobcu SEDCO

Firma SEDCO bola založená v roku 1991. Od svojho založenia poskytuje služby v oblasti športových potrieb a športového vybavenia. Firma SEDCO zastupuje celý rad známych tuzemských výrobcov športového tovaru - GALA, BOTAS, BOHEMIA, SPORTEN apod a zaisťujú tiež priame dovozy od mnohých zahraničných výrobcov známych značiek - DHS, MONDO, EFFE, WISH a ďalšie.


Firma SEDCO má sídlo vo vlastnom skladovacom areáli a skladové plochy o rozlohe takmer 6000m2 umožňujú držať široký sortiment tovaru a takmer 4000 položiek v dostatočnom množstve pre plynulé zásobovanie predajní so športovým vybavením.


Firma SEDCO sa špecializuje na viac druhov športov. Medzi ne patrí napríklad florbal, aerobik, bedminton, pétanque, box, fitness a veľa ďalších. Vybavenie je určené pre rekreačných aj profesionálnych športovcov. Nemusíte byť vrcholový športovec, ani mať nabitú peňaženku, ale len chuť do športu. SEDCO má naozaj veľkú ponuku a výrobky sú kvalitne spracované, podložené zárukou a obľúbenosťou zákazníkov.


Ak si chcete ísť zabehať, ale von sa Vám nechce, pretože tam je zima, tak nie je problém. SEDCO ponúka rôzne trenažéry, rotopedy apod Pre náročnejších potrebné bežecký pás, ktorý ponúka rýchlosť až 16km/hod, 3 stupne nastavenia sklonu a niekoľko stupňov obtiažnosti. Ďalej SEDCO ponúka tiež pingpongové stoly, ktoré sú určené pre vnútorné alebo vonkajšie použitie.


Buďte vo forme a kúpte si niečo z tohto skvelého vybavenia. Nielen, že ušetríte, ale tiež sa zabavíte, zhodíte pár kíl a posilníte svoje svaly.

produktov na stránke z celkových 425