Powerspine a Powerball

Wrist ball je cvičebná pomôcka o veľkosti tenisovej loptičky pre zosilnenie zápästie. Wristball má široké uplatnenie v mnohých športoch ako je tenis, bedminton, squash alebo golf. Wristball slúži pre formovanie a posilňovanie zápästia, ramien, rúk a prstov. Vďaka svojej rýchlosti a kmitania Wristball uvoľňuje a posilňuje ramená. Wristball je vhodný tiež v oblasti v rehabilitácii.

Wrist Ball (PowerBall) YATE - gyroskopický posilňovač zápästia
Skladom
Wrist Ball (PowerBall) YATE - gyroskopický posilňovač zápästia sa svietiacimi LED diódami. Princíp je založený na rotora, ktorý slúži ako zotrvačník. Ten sa roztočí priloženou šnúrkou a krúživým pohybom zápästia sa udržiava rýchlosť zotrvačníka. Používa sa na posilňovanie zápästia pre rôzne športy, ale aj pre hudobníkov (klaviristu, huslistu) a k zábave pre celú rodinu.
8,59 €
Posilňovač zápästia Roller Ball
Dočasne vypredané
Posilňovač zápästia Roller Ball je dokonalá neskrotná posilňovacia a relaxačná pomôcka! Vyskúšajte aj Vy a zažite úžasný pocit odstredivej sily Roller Ballu. Roller Ball slúži pre posilňovanie dlaňou, zápästia a predlaktia.
Wrist ball s computerom
Dočasne vypredané
Wrist ball s computerom, ktorý má účel v posilňovaní prstov, zápästia, predlaktia i celej ruky, vrátane bicepsu a tricepsu. Pre lepší prehľad o cvičenie je tento model Wrist ballu doplnený computerom, s niekoľkými funkciami. Ide o univerzálne posilňovacie aj rehabilitačné pomôcku. Ako rehabilitačná pomôcka wrist ball slúži pre uvoľnenie po dlhotrvajúcej práci na počítači.