Kategórie

Zoznam tovaru podľa výrobcu Sponeta

Sponeta je nemecká firma, ktorá bola založená roku 1953 v Schlotheimu v Nemecku. Sponeta sa zaoberá výrobou športového náradia a vybavenia pre stolný tenis a tiež dodáva vybavenie do škôl. Snaží sa, aby jej vybavenie bolo čo najkvalitnejšie a tiež obľúbené vo svete.


Sponeta sa v najväčšej miere sústreďuje na produkciu stolov na stolný tenis, ktoré majú veľký úspech v ČR a SR. Vysoko kvalitné stoly sú určené ako pre voľný čas a zábavu, tak k vrcholovým súťažiam na medzinárodnej úrovni. Stoly na stolný tenis Sponeta sú predávané vo viac ako 80 krajinách sveta s viac ako 50timi ročnou históriou výroby. Väčšinu stolov možno sklopiť tak, aby druhá polovica stolu vytvorila spoluhráča pri individuálnom tréningu. Sieťka je vždy osadená nezávisle na hracej doske, a je pripevnená priamo na konštrukciu rámu stola. Jednotlivé typy stolov Sponeta sa líšia kvalitou sklápacích mechanizmov, ich zabezpečením proti spätnému sklopeniu, zaistením kolies podvozku, hrúbkou hracej dosky a rámovacích profilov hracích dosiek. Bezpečnostný systém eliminujúci možnosť zranenia osôb pohybujúcich sa v blízkosti stola-"SAFE SYSTEM" - ochrana vstupu medzi dosky stola. Jedinečný patent skladania stolu umožňuje jeho rýchlu prípravu ku hre.


Ďalej sa Sponeta sústredí na pingpongové rakety. Ich pálky sú známe po celom svete a zaručujú kvalitu a výkon. Rakety majú anatomickú rukoväť a povrch certifikovaný ITTF.

produktov na stránke z celkových 24